Skládací stany a pavilony

Profesionální skládací stany a pavilony od Vispronet® vás přesvědčí funkčností, dlouhou životností a flexibilitou. Můžete je využít na mnoha eventech. Ať už jako propagační stany na veletrhy, výstavy nebo jako párty stan pro firemní, klubové či slavnosti v ulicích apod. Každý stan je možné vytvořit s jistou míru individuality. Lze využít plnoplošného 4-barevného potisku střechy a stěn. Ochranná laminace tisku zajistí všem částem voděodolnost, odolnost proti UV záření a výbornou ochranu proti poškrábání. Použité nitě jsou impregnované. Konstrukce stanu nabízí více variant. Na výběr je i bohaté příslušenství.

Skládací stany a pavilony s individuálním potiskem
Speciální stany
Příslušenství ke skládacím stanům

Koupit stan – u Vispronet® máte velký výběr

Chcete si koupit kvalitní reklamní stan, který bude odpovídat Vašim požadavkům? Pak jste u Vispronet® správně. U nás máte velký výběr stanů pro použití v interiéru i exteriéru. Navíc Vám je potiskneme Vašimi logy, nápisy a jinými motivy dle Vašeho individuálního přání. Nabízíme jak stany s bočními ochrannými stěnami, tak skládací pavilony bez stěn. Vyberte si z následujících variant: 

Sternzelte Weiß und individuell bestellenHvězdicové stany a modely Hexagon poznáte na první pohled podle tvaru, modely stanů Basic, Select a Compact se liší provedením nůžkových konstrukcí a  druhem použitého  materiálu. Navíc v našem Vispronet® onlineshopu najdete praktické příslušenství, díky němuž můžete svůj stan individuálně přizpůsobit účelu použití nebo ho bezpečně ukotvit v terénu. Stabilní stan je výtečným pomocníkem jak pro prezentaci Vaší firmy při veletrzích a eventech, tak při promo akcích, nebo k zastřešení posezení v soukromém sektoru. Záleží na Vás, zda se rozhodnete pro klasický čtvercový tvar nebo atypický Hexagon. Obzvlášť originálně působí naše pavilony ve tvaru hvězdy a reklamní stany při slavnostních společenských akcích konaných pod širým nebem.  

Pevný, voděodolný a flexibilní – reklamní stan, který splní Vaše požadavky

Hexagon Messezelte bestellenKoupí reklamního stanu u Vispronet® získáte obzvlášť stabilní výrobek se skládací nůžkovou konstrukcí. Díky našemu podrobnému návodu je stavba stanu velmi jednoduchá. Záleží na velikosti stanu, ale k postavení mnoha modelů stačí pouze dvě osoby. Konstrukce se aretuje pomocí páky, nastavení průchozí výšky je možné na 4 nebo 5 úrovní, dle modelu stanu. Spoje jsou vyrobeny z plastu zesíleného skelným vláknem, a proto jsou naše skládací stany dlouhodobě stabilní i při častém skládání. U některých modelů navíc nabízíme integrovaný klikový mechanismus, který slouží k optimálnímu vypnutí střechy stanu. 

V našem sortimentu máme skládací stany Compact, jejichž konstrukce je vyrobena ze stříbrnošedého hliníku s povrchovou úpravou komaxitem, profily tyčí jsou čtyřhranné. Konstrukce skládacích stanů Basic je ocelová, s povrchovou úpravou komaxitem, kdežto v řadě Select u reklamních stanů do velikosti 3 x 6 m a skládacích stanů Hexagon používáme stejné profily, avšak eloxovaný hliník v barvě stříbra. Reklamní stany Select od velikosti 4 x 4 m mají obzvlášť stabilní osmihranné profily. Nohy jednotlivých modelů jsou vyrobeny buď z oceli, nebo z plastu zesíleného skelným vláknem. Díky nim jsou stany odolné proti větru do síly stupně 6 až 8. Doplňkové zboží jako např. kotvící sety a stohovatelné zátěžové desky používané ke stabilizaci stanů si můžete taktéž objednat v našem e-shopu. 

Materiál, který používáme u všech stanů - kromě variant stanů se čtyřbarevným potiskem - je pevný polyester, který je voděodolný do sloupce vody 2.000 mm a má vynikající světlostálost (podle DIN 53952: stupeň 6 a 7).

Široké možnosti využití: potisknout skládací pavilon / stan

Faltzelt Eco mit quadratischehn StahlprofilU Vispronet® najdete vedle modelů, které lze individualizovat, i stany a pavilony v jednobarevných variantách, které nelze potisknout. Můžete si zvolit buď potisk čtyřmi základními barvami: červenou, modrou, bílou a černou, nebo 21 přímými barvami. Stany potištěné základními barvami reprodukují syté barvy zevnitř i zvenku, potisk 21 přímými barvami provádíme pouze na vnější stranu, takže v interiéru prosvítají jen slabě. 

U potisknutelných skládacích stanů Vám můžeme Vaše loga, nápisy a motivy natisknout na střechu, volán a boční stěny všech skládacích stanů a pavilonů. Najděte si nyní v nabídce stanů svého favorita a navrhněte si na něj vlastní design pomocí Visprodesign®.

Koupí stanu od Vispronet® získáte nejvyšší kvalitu za rozumnou cenu 

Nezáleží na tom, jakou velikost stanu si u Vispronet® objednáte, vždy Vám nabízíme nejlepší cenu a nejvyšší kvalitu. Používáme jedině světlostálé materiály odolné vůči nepřízni počasí, a tak můžete naše stany a pavilony používat jak v interiéru, tak v exteriéru. Až budete kupovat nový reklamní stan u Vispronet®, spolehněte se na naše kompetentní poradenství. Těšíme se na Vaše dotazy.