Příslušenství pro veletržní systémy

Vispronet® nabízí širokou paletu příslušenství pro veletržní systémy - prezentační stěny, zákaznické poutače v různém provedení, Roll Upy atd. Pro perfektní osvětlení veletržní stěny nabízíme halogenová světla, které lze jednoduše nasunout do nůžkové konstrukce stěny. Info Bordy můžete kdykoli přestavět dle aktuálních potřeb o přihrádky na prospekty a kataloty či o plakátové rámy.  Dále nabízíme nylonový provázek a vozík na kolečkách, díky kterému bude přeprava konstrukce na stěnu jednodušší.

Příslušenství pro veletržní systémy

Halogensports kaufen - Messesystem ZubehörPříslušenství pro veletržní systémy zákazníkům nabízí velké množství doplňků k zakoupenému zboží ze sekce veletržní systémy. Možnost opakovaného používání veletržních systémů je důležitý fakt, a proto ho našim zákažníkům rádi garantujeme. Každé místo použití má jiné nároky, a proto je dobré doplnit vlastní veletržní systémy o praktické příslušenství tak, aby bylo optimálně použitelné. S naším příslušenstvím může být inscenace Vašich veletržních systémů perfektní. Reklamní poutače ve Vašem veletržním stánku můžete doplnit i o kvalitní osvětlení. Info Boardy lze vybavit i dalšími rámečky na plakáty nebo poličkami na prospekty. 

Podívejte se do sekce našeho Příslušenství pro veletržní systémy a najděte si v ní ty správné doplňky pro Vaše veletržní systémy.

 

Snadná obsluha personalizovaných veletržních stánků

Posterrahmen kaufen - Messesystem ZubehörNa to, aby bylo možné veletržní systémy používat opakovaně, musí být veletržní systémy optimálně stavěné. Naše zboží takové je a příslušenství z naší nabídky má možnosti jeho používání ještě rozšiřovat. Veletržní systémy od Vispronet® jsou vyrobeny tak, aby jejich obsluha byla snadná a montáž bezproblémová. Díky těmto vlastnostem našich veletržních systémů můžete s propagací Vaší firmy nebo značky na místě určení začít během několika okamžiků. Nejsnazší výměna motivů je u tištěných dílů.

Příslušenství pro veletržní systémy - online koupit náhradní díly & dodatečné vybavení

Příslušenství pro veletržní systémy najdete osvětlení a mnoho dalších praktických pomůcek, které Vám používání veletržních systémů ulehčí a vylepší. Vezměme si jednoduchý příklad - nylonové lanko. Cívka s lankem délky 100 m se skvěle hodí pro flexibilní připevnění textilních bannerů, plakátů i cedulí.

Dále si zde můžete online objednat např. i další poličky na letáky do stojanů na prospekty. Pokud Vám Váš stávající stojan nestačí, vytvoříte si tak nový prostor pro Vaše prospekty, letáky a brožury. Poličky k Info Boardům od Vispronet® vždy dodáváme včetně příslušenství nutného k montáži.

100m Nylonschnur kaufen - Messesystem ZubehörDalším typem zboží ze sekce Příslušenství k veletržním systémům jsou rámečky na plakáty. Online lze objednat i stabilní klaprámy k nejrůznějším typům Info Boardů. Tyto zaklapávací rámy jsou vybaveny UV stabilní antireflexní krycí fólií, která plakáty chrání před vlivy okolního prostředí.

Objednat příslušenství pro veletržní systémy Overnight

Vispronet® svým zákazníkům rád dodává příslušenství pro veletržní systémy rychle, a proto nabízí možnost objednání příslušenství pro veletržní systémy Overnight, tzn. s doručením do druhého dne. Zvolte při objednávce příslušenství v nákupním košíku druh dodání zásilky „Overnight“. Pak budete mít Vaše požadované příslušenství pro veletržní systémy k dispozici hned následující pracovní den.