Stojan na prospekty

Stojan na prospekty by neměl chybět na žádném veletrhu či prodejní akci. Vispronet® nabízí kvalitní systémy, díky kterým budou vaše prospekty a brožurky přehledně prezentovány a nabídnuty zákazníkům. Využitelné jsou i na letáčky či jiný reklamní materiál. Celá konstrukce je velice rychle a jednoduše sestavitelná a připravená pro použití. Pro skladování a přepravu lze celý systém snadno složit a uložit do přepravní tašky či kufru (dle typu stonanu). Přepravní taška i kufr jsou součástí balení.

Stojany na prospekty od Vispronet® - mobilní stojany v různých provedeních

Prospektständer faltbar online bestellenPostarejte se o to, aby Vaše informace byly dobře viditelné! Stojany na prospekty by neměly chybět při žádném veletrhu ani prodejní akci. Prospekty a produktové listy jsou důležité nástroje marketingu každé firmy. Prezentujte Vaše kvalitní letáky a brožury v kvalitních stojanech na prospekty od Vispronet®.

Online koupit cenově výhodné rolovací a skládací stojany na prospekty

Do stojanů na prospekty od Vispronet® můžete umístit časopisy, noviny, brožury nebo letáky a tak cíleně upozornit na Vaše zboží a služby. Skládací i rolovací stojany na prospekty Vám dobře poslouží v prodejnách, na recepcích, veletrzích i eventech.

Se stojany na prospekty se však setkáte i v lékárnách, čekárnách, cestovních kancelářích, pekárnách, řeznictví, kioscích nebo v kině a veřejných institucích. Díky stojanům na prospekty můžete Vaše informační a reklamní materiály uspořádat přehledně a dobře viditelně tak, aby byly po ruce pro každého zájemce.

U nás si můžete online objednat tyto typy stojanů na prospekty:

 • Skládací stojan na prospekty 100.001 vč. hliníkového kufru

  Tento skládací stojan na prospekty má 5 přihrádek na informační materiály velikosti DIN A4. Jedná se o stabilní stojan, který sestavíte během okamžiku jednoduchým roztažením. Po použití se ukládá do hliníkového přepravního kufru, který je součástí balení.

 • Skládací stojan na prospekty 100.002 vč. hliníkového kufru

  Skládací stojan 1000.002 má 5 přihrádek na materiály o velikosti DIN A3. Dno přihrádek je vyrobeno z kvalitního akrylátu. Stojan se sestavuje pouhým tahem od sebe.

 • Skládací stojan na prospekty 200.001 vč. přepravní tašky

  Tento skládací stojan vč. přepravní tašky nabízí 4 obzvlášť hluboké přihrádky na materiály formátu DIN A4. Výhodou tohoto typu je možnost ponechání prospektů a brožur v přihrádkách i při transportu. Přihrádky jsou vyrobeny z nerozbitného odolného polykarbonátu a jsou umístěny stupňovitě za sebou.

 • Rolovací stojan na prospekty 300.001 se 4 síťovými kapsami na materiály DIN A4, vč. přepravní tašky

  Tento textilní rolovací stojan na prospekty se 4 síťovými kapsami nad sebou se upevňuje do dvou hliníkových zaklapávacích lišt. Výhodou těchto stojanů je jejich snadná montáž a malá hmotnost.

 • Rolovací stojan na prospekty 300.002 s 8 síťovými kapsami na materiály DIN A4, vč. přepravní tašky

  Tento rolovací stojan na prospekty 3000.002 s 8 síťovými kapsami můžete libovolně naplnit prospekty nebo letáky. Stojan se velmi snadno sestavuje a má velmi malou hmotnost.

V závislosti na účelu použití máme pro Vás nabídku stojanů s různými typy přihrádek a kapes.

Stojany na prospekty sklopné, skládací a rolovací - objednat mobilní a flexibilní stojany Overnight

Info Boards online bestellenObjednejte si Vaše stojany na prospekty Overnight - S doručením do druhého dne. Potřebujete-li Vaše zboží rychle, můžete si u Vispronet vybrat ze dvou extra rychlých druhů zásilek: Express a Overnight. Zásilky typu Express Vám dodáme během 3 pracovních dnů. Pokud si objednáte stojany na prospekty Overnight, budete je mít k dispozici hned následující pracovní den.

K vystavení prospektů můžete použít i Info Boardy

Při některých událostech organizátoři považují za důležité prospekty nejen zastrčit do přihrádek, ale relevantní informace zdůraznit i pomocí většího reklamního plakátu. Pro tyto účely se skvěle hodí Info Boardy. Tyto stojany na prospekty mohou být doplněny o různé klaprámy, které velmi dobře prezentují např. právě plakáty.

Stojany na prospekty jako pomocníci pro vydařený výstup ve veřejném prostoru 

Na veletrzích i ostatních akcích je třeba prospekty nabízet odpovídajícím způsobem. S kvalitními držáky na prospekty zdůrazníte profesionální dojem a serióznost Vaší firmy. Stojany a držáky na prospekty mají mnoho předností, mezi nimi je právě i jejich elegantní vzhled. Reklamní a informační materiály v nich můžete prezentovat ideálním způsobem a vybídnete tak Vaše zákazníky a zájemce, aby si je vzali domů. Držáky na prospekty dodáváme v mnoha různých velikostech a provedeních.

Pro každý veletrh je dobré mít vhodné rolovací nebo skládací stojany na prospekty. Pokud se často účastníte veletrhů a podobných akcí, jistě oceníte praktické produkty, které se snadno transportují. Rolovací a skládací stojany na prospekty nejsou jen cenově výhodné, ale díky své malé hmotnosti se dají i snadno převážet.

Stojany na prospekty z různých materiálů pro různé účely použití

Prospektständer rollbar mit TransportascheU Vispronet® si můžete vybrat ze dvou základních druhů stojanů na prospekty. U skládacích stojanů se prospekty zakládají z obou stran a jednotlivé přihrádky jsou připevněny do kvalitního hliníkového rámu. Dno přihrádek tvoří prvotřídní akrylát, který je odolný proti rozbití a poškrábání. Tyto stojany Vás přesvědčí i svou pevností a stabilitou. Sestavení je snadné a rychlé, konstrukci stačí roztáhnout jako harmoniku.

Provedení stojanů je vynikající, a proto je můžete používat jak často chcete, a přesto se nemusíte obávat ztráty na kvalitě. Skládací stojany na prospekty mají ještě další výhodu: nejenže jsou velmi flexibilní a při skladování zaberou jen málo místa, ale také do nich můžete Vaše materiály umisťovat z obou stran. Tak využijete prostor maximálně a budete moci Vaše zákazníky zásobit velkým množstvím Vašich informačních materiálů.

Rolovací stojany na prospekty pro mobilní a flexibilní reklamu

Druhou praktickou variantou jsou rolovací stojany na prospekty. Tyto pomocníky pro prezentaci Vašich letáků, brožur a časopisů stačí jednoduše vyrolovat z lehké konstrukce a už ho můžete používat. Samozřejmou součástí balení je vždy i praktická přepravní taška, která Vám díky pohodlnému popruhu přes rameno umožní perfektní přenos stojanu na jakékoli místo. Rolovací stojany na prospekty jsou také velmi stabilní a jejich použití je bezpečné a to díky kombinaci hliníkových zaklapávacích lišt a třídílné tyče.

Dostatek prostoru pro reprezentativní obsah: stojany na prospekty od Vispronet®

U Vispronet® máte možnost volby z pěti různých velikostí stojanů, které si můžete libovolně naplnit Vašimi materiály. Ideální počet kusů letáků či časopisů se samozřejmě odvíjí od typu stojanu i materiálů. Obecně platí naše doporučení transportovat stojany na letáky bez informačních materiálů - avšak typ stojanu PS 200.001 jsme vyvinuli tak, že v přihrádkách Vaše brožury a letáky můžete nechat i při transportu.

Vispronet®Vám nabízí tyto typy stojanů na prospekty:

 • PS 100.001: 5 přijrádek na materiály o velikosti DIN A4
 • PS 100.002: 5 přihrádek na materiály o velikosti DIN A3 (nebo 2 DIN A4 vedle sebe)
 • PS 200.001: 4 přihrádky na materiály o velikosti DIN A4 (prospekty mohou v přihrádkách zůstat i při transportu)
 • PS 300.001: 4 síťové kapsy na materiály o velikosti DIN A4
 • PS 300.002: 8 síťových kapes na materiály o velikosti A4

Praktické a zároveň cenově dostupné stojany na prospekty pomáhají k tomu, aby Vaše reklama byla efektivní a profesionální. Pomocí stojanů na prospekty účinně oslovíte Vaši cílovou skupinu kdekoli - na veletrzích, prodejních akcích i při jiných událostech. Objednejte si potřebný počet kvalitních a zároveň cenově výhodných stojanů na prospekty u Vispronet® – naší kvalitou budete nadšeni!
Pro profesionální prezentaci Vaší reklamy na nejrůznějších akcích pro Vás však máme i celou řadu dalšího praktického zboží. Najdete ho v sekci veletržní systémy. Podívejte se např. na naše zákaznické poutače, Easy Displaye a mnoho dalšího.