Promo batoh

Promo batohy od Vispronet® jsou originální a nepřehlédnutelní pomocníci, kteří přiblíží vaši reklamu k cílové skupině. Zaručují nepřehlédnutelnost i ve velkém davu lidí a použitelné jsou všude tam, kde se pohybují vaši potencionální zákazníci. Na výběr je více variant: Promo batoh Bowflag® a také Promo batoh vlajka. Obě varianty je možné objednat s oboustrannou konfekcí se stejnou nebo rozdílnou grafikou na přední a zadní straně. Další variantou je Promo batoh Display, který nabízí dostatek prostoru pro důležité informace.

Promo batohy – nápadná reklama blízká zákazníkům

Promotion Rucksack mit Bowflag® Tropfen gestalten Aby Vaše reklama byla tam, kde se pohybuje velké množství Vašich potenciálních zákazníků, je někdy třeba vydat se s ní do ulic. S promo batohy od Vispronet® přinesete Vaše informace tak blízko k zákazníkům, jako v žádném jiném případě. Vyšlete Vaše spolupracovníky na místa s velkou návštěvností Vaší cílové skupiny a zprostředkujte jim Vaše akce přímo na místě prodeje.

Promo batohy jsou perfektní reklamní nosiče, které můžete mít přímo na zádech. Pak bude s Vámi Vaše reklama všude tam, kde chcete na Vaše akce a produkty upozornit. Tyto ergonomicky tvarované batohy mají velmi malou hmotnost. Výhodou jsou i praktické boční kapsy na letáky, reklamní předměty nebo láhve s nápoji. Zvolíte-li si oboustrannou konfekci, pak Vám Vaše reklamní motivy natiskneme na obě strany vlajky.

Promo batohy jsou často označovány různými názvy, jako např. eventové batohy nebo reklamní batohy. Jedná se o relativně nový produkt, a proto Vám jistě zaručí pozornost návštěvníků. Promo batohy od Vispronet® Vás přesvědčí solidním zpracováním kvalitních materiálů, které bez problému můžete používat i venku. Individualizované tištěné díly tvaru vlajky, mušího křídla Bowflag® nebo displaye jsou pevné a odolné i vůči nepřízni počasí.

Promo batohy od Vispronet® nabízíme ve dvou variantách: 

  • Promo batoh s pruty na muší křídlo Bowflag® nebo vlajku


    U nás si můžete vybrat buď promo batoh Kapka, nebo promo batoh Vlajka. Díky prutu tištěný díl vlaje nad hlavou osoby, která promo batoh nese, a tak je reklama dobře viditelná i uprostřed davu lidí. 

  • Promo batoh Display


    promo batohu Display se X-Display připevňuje na reklamní batoh. Velká tištěná plocha nabízí obzvlášť hodně prostoru pro Vaše motivy. Montáž X-Displaye je velmi rychlá. Po použití se X-Display včetně prutů ukládá do integrované tašky.

Vytvořit design promo batohu s Visprodesign®

Promotion Rucksack mit X-Display bestellen Ještě nemáte hotovou grafiku na Váš promo batoh? Nezoufejte. Využijte náš bezplatný interní program Visprodesign®. Stačí, když během objednávky kliknete na odkaz „Vytvořit vlastní grafiku“. Abyste si mohli sami vytvořit design Vašeho promo batohu, nemusíte mít žádné grafické znalosti. Pomocí několika kliknutí si s použitím bezplatných clipartů, hotových motivů na pozadí a nejrůznějších nápisů můžete vykouzlit perfektní promo batoh ve vlastním designu.

Garance rychlého doručení promo batohů se službou Overnight 

Často se stává, že si lidé naplánují účast na nějaké akci na poslední chvíli a pak potřebují reklamní předměty opravdu rychle. Blížící se termíny často člověku nedávají příliš mnoho prostoru na dlouhé rozmýšlení. S námi budete mít organizaci mnohem snazší, protože Vám Vaše promo batohy doručíme Overnight, tzn. Do druhého dne. Prospektständer bestellenPokud nám dodáte Vaše bezchybná tisková data nejpozději do 9:00 hodin dopoledne, budete mít Vaše promo batohy k dispozici hned následující pracovní den. 

Stojany na prospekty - samoobslužná propagace blízká zákazníkům

Ne vždy může mít člověk v promo batohu dostatečné množství letáků a vizitek. Hlavně na veletrzích a při velkých shromážděních se rychle rozdá více materiálů, než může mít člověk v batohu. Proto je důležité, abyste měli dostatek vystavených informačních materiálů i na pevném místě ve Vašem veletržním stánku. Velmi dobře Vám mohou posloužit např. naše kvalitní stojany na letáky. Vispronet® pro Vás v nabídce má různé kvalitní stojany na prospekty, které si můžete objednat buď jako variantu rolovací, nebo skládací..