Prezentační pulty

Doplňte vaši prezentační stěnu o praktický prezentační pult od Vispronet®. Tyto stolky jsou velice rychle a jednoduše sestavitelné a také snadné a lehké na přepravu. V nabídce máme pult s rovnou nebo prohnutou přední stranou. Reklamní tisk je na konstrukci přichycený suchým zipem a u magnetického pultu magnetickými páskami. Tento motiv je možný kdykoli vyměnit za nový a jiný, konstrukce zůstává. Hardcase Trolley efektivně kombinuje prezentační pult a zároveň box na přepravu a skladování.

Reklamní pult neboli veletržní pult – různé názvy pro tentýž produkt

Promotion Counter Klett online bestellenPrezentační pult Promotion Counter je ideálním pomocníkem k prezentaci informací, který zaručeně přitáhne pozornost zákazníků nejen na veletrhu. Veletržní pulty od Vispronet® lze sestavit i složit v několika málo krocích, extrémně bezproblémový je i jejich transport. U těchto pultů se můžete setkat s několika názvy: veletržní pulty, reklamní pulty nebo informační pulty. Nejznámějším označením však je Promotion Counter

Online koupit veletržní pulty v různých provedeních

Všechny veletržní pulty od Vispronet® mají široké možnosti využití. Výborně se tyto individualizované reklamní pulty hodí pro prezentace na veletrzích a kongresech, ale i při reklamních a informačních akcích.

Vispronet® si můžete online objednat tyto varianty prezentačních pultů Promotion Counter:

 • Prezentační pult Counter Klett

  Prezentační pult Counter Klett s rovnou přední stranou je optimálním doplňkem k výstavní stěně Pop Up Klett. Při instalaci stačí konstrukci roztáhnout a na boční strany snadno připevnit textilní tištěný díl. Na pult položíte desku a dovnitř připevníte praktickou poličku na psací potřeby a vizitky - a jste hotovi.

  • Prezentační pult Counter Magnet

   Přední strana prezentačního pultu Counter Magnet je prohnutá. Tištěný díl z display fólie se na konstrukci snadno připevňuje magnetickými páskami. Pro snadný transport stačí konstrukci složit do kompaktního tvaru. Prezentační pult Counter Magnet je ideálním doplňkem k prezentační stěně Pop Up Magnet.

Promotion Counter Magnet online bestellen

 • Hardcase Trolley – promo stolek a přepravní box v jednom

  Hardcase Trolley oválného tvaru je pojízdný přepravní box a veletržní pult v jednom. Připevníte-li individuální tištěný díl z display fólie na box, během okamžiku ho proměníte v praktický prezentační pult. Do pojízdného boxu následně umístíte desku pultu, magnetické lišty, reklamní panely i konstrukci Pop Up Magnetu.

Online vytvořit vlastní grafiku tištěných dílů na veletržní pulty

Vytvořte si individuální design tištěného dílu na Váš prezentační pult. Personalizované prezentační pulty vytvořené v jednotném stylu s veletržní stěnou vytvoří jádro Vašeho veletržního stánku a upoutají návštěvníky i zákazníky. Využijte k tvorbě designu Vašeho veletržního pultu náš bezplatný program Visprodesign®. Najdete v něm šablony a předlohy k různým příležitostem, velké množství clipartů a motivů na pozadí a různé typy písma. Pokud si je šikovně nakombinujete s vlastními logy a fotografiemi, vzniknou Vám tak reprezentativní reklamní poutače pro veletrhy, výstavy i prodejní akce. 

Objednat veletržní pulty s doručením do druhého dne

Objednávky, které potřebujete mít k dispozici do druhého pracovního dne, vyřizujeme pomocí služby Overnight. U Vispronet® si můžete objednat veletržní pulty s doručením do druhého dne. Stačí, když při objednávce zadáte v sekci Dodací lhůty možnost „Overnight - Doručení do druhého dne“. Abychom Vám mohli garantovat toto speciálně rychlé doručení, musíte nám však dodat Vaše bezchybná tisková data na Vaše veletržní pulty nejpozději do 9.00 hodion dopoledne.

Nabídky, informace nebo fotografie.

Prezentační pulty: různé tvary pro různé účely použití

Prezentační pulty, to jsou nejen vynikající reklamní poutače. Hodí se totiž i k mnoha dalším účelům. Výhodou prezentačních pultů je jejich úložný prostor. Prezentační pulty totiž mohou sloužit i jako přepravní boxy, do kterých můžete umístit velké množství materiálu potřebného pro Vaši akci. Prezentační pulty tak plní dvě funkce najednou. Lze je využít i jako originální regál či prostor k vystavení předmětů. K tomuto účelu použití Vám doporučujeme prezentační pult typu Vitrinen Counter. Najdete ho v naší nabídce veletržních systémů.

Hardcase Trolley je prezentační pult, který může zároveň sloužit i jako přepravní box, ve kterém můžete bezpečně přepravovat i např. informační materiály. Správnou volbou pro ty, kteří chtějí svůj stánek stavět a skládat co možná nejrychleji a nejflexibilněji, je prezetnační pult typu Counter Klett. S ním pro Vás nebude změna místa žádný problém ani ztráta času. U Vispronet® si z naší nabídky můžete vybrat buď veletržní stěnu rovnou, nebo prohnutou a stejně tak i veletržní pulty: K prohnuté variantě se ideálně hodí veletržní pult Counter Magnet a k rovné zase Counter Klett. Doplnit je můžete o Pop Upy ve stejném designu.

U prezentačních pultů je výměna tištěných dílů rychlá a snadná 

Promotion Counter Magnet online bestellen U prezentačních pultů Counter Magnet se tištěné díly ke konstrukci připevňují pomocí praktických magnetických pásků. Vámi zvolený motiv Vám natiskneme na kvalitní display fólii. Díky integrovaným magnetickým páskům lze fólie kdykoli jednoduše sundat. Magnety jsou ovšem dostatečně silné na to, aby tištěný díl nemohl odstávat při pouhém zavadění.

U prezenatčních pultů Counter Klett Vám Vaši reklamu natiskneme na textilní materiál Multisol®. Jedná se o prezentační pult s tištěným dílem, na který je našitý suchý zip. Tištěný díl se proto dá na konstrukci připevnit velmi flexibilně. Stejně sandné je i jeho sundání. Stejný suchý zip používáme i na lamelových pultech. Zde si však můžete vybrat buď tisk na textilní materiál Multisol®, nebo tisk na display fólii. U prezentačních pultů typu Vitrinen Counter se tištěné díly pouze jednoduše zasunují do konstrukce. I zde můžete na tištěné díly veletržních pultů umístit libovolné motivy, které můžete používat i u dalších prvků Vašeho veletržního systému.

U Vispronet si můžete zvolit Vaše motivy zcela individuálně

Chcete-li oslovit Vaše stávající i potenciální zákazníky, musíte zvolit efektivní grafiku Vašich motivů. Záleží jen na Vás, zda se rozhodnete pro elegantní lineární ztvárnění, nebo hravé emocionální umístění prvků: U Vispronet® si můžete Vaše motivy ztvárnit zcela podle Vašich představ. Umístěte na Vaše prezentační pulty reklamu na nový nebo obzvlášť úspěšný výrobek, nebo zvolte jednoduchou variantu designu, která z Vašeho stánku udělá elegantní zázemí. U nás je možné vše! Popusťte uzdu své fantazii! 

Příklady motivů na prezentační pulty:

 • firemní logo
 • reklamní slogan
 • informace o výrobku
 • fotografie osobností z firmy
 • obrázky z úspěšných veletrhů
 • kontakty
 • adresa firmy a slogan

Jednoduchý a bezpečný transport Vašich prezentačních pultů a reklamních pomůcek

Součástí balení každého lamelového prezentačního pultu i pultu typu Counter Klett od Vispronet ® je praktická a zároveň kvalitní přepravní taška. Tischdisplay als Deko- und WerbemittelProto se nemusíte obávat, že by během transportu došlo k poškození Vašich reklamních předmětů. Hardcase Trolley je variantou, která plní dvě funkce zároveň: můžete ho použít jako přepravní box a jako promo pult, který navíc nabízí i dostatek prostoru pro Vaše potištěné reklamní doplňky. Potištěné díly se Vám tedy nepomačkají, nezašpiní a budou přitažlivé pro Vaše zákazníky i při častém používání. Perfektní doplňky Vašeho veletržního systému najdete např. v sekci Roll Upů nebo 3D-displayů.

Stolní displaye na prezentační pulty

U prezentačních pultů by měl zaujmout nejen design, ale také jeho vybavení. Kromě prospektů, psacích potřeb a vizitek na prezentační pult můžete umístit i personalizované stolní displaye. Pokud si je necháte potisknout Vaším logem nebo sloganem, mohou perfektně doplnit Váš originální stánek.