Veletržní systémy

Jednoduchou montáž a několikanásobné použití - to nabízí veletržní systémy od Vispronet®. Jsou variabilní, stabilní a s nadčasovým designem. Umožňují  jednoduchou, cenově dostupnou a rychlou prezentaci pro vaši společnost. Pro montáž našich konstrukcí (prezentační stěny a pulty, stojany na prospekty) nepotřebujete zážné řemeslné znalosti, speciální manulální zručnost ani nářadí. Všechny potištěné části lze snadno vyměnit a díky tomu můžete celý systém používat stále pro nové a různé účely.

Veletržní systémy pro Vaše úspěšné prezentace

Ersatz Posterrahmen kaufen - zur Auswahl

Výstup na veletrhu se může podařit jen tehdy, když budete informace prezentovat cíleně a nápaditě. V kategorii našich produktů s názvem „Veletržní systémy“  najdete celou řadu reklamních pomůcek pro Váš veletržní nebo prezentační stánek. S námi si můžete pořídit kompletní vybavení - od prezentačních pultů, přes Info Boardy nebo stojany na prospekty až po celou veletržní stěnu. Tyto produkty můžete samozřejmě doplnit o další výrobky od Vispronet®.

Stabilní veletržní systémy od Vispronet® mají moderní nadčasový design. Naše Pop Up prezentační stěny nabízejí reklamní plochu o velikosti až 10 m² a dají se proto ve Vašem veletržním stánku perfektně využít jako kreativní zázemí v podobě zadní stěny stánku a navíc jako nosič důležitých informací a motivů.

Vyberte si u nás veletržní stěnu buď v provedení Pop Up Magnet nebo Pop Up Klett. Oba produkty z kategorie veletržní systémy nabízíme jak s rovnou, tak s prohnutou přední stranou. Varianta Pop Up Klett se obzvlášť hodí pro prezentaci akcí a reklamy při časté změně stanoviště. Tištěný díl se jednorázově připevní na praktickou nůžkovou konstrukci, ze které se nemusí sundávat ani při převozu. Proto je sestavení a složení tohoto veletržního systému obzvlášť rychlé. U varianty Pop Up Magnet Vám Vaši grafiku natiskneme na jednotlivé panely. Tyto panely se pak připevňují na veletržní systém – a už mají Vaši zákazníci před očima velkou plochu s Vaší reklamou. Jednotlivé panely se na převoz musí vždy sundávat, a proto je tento velký veletržní systém vhodný převážně pro déle trvající prezentace. 

Mobilní a flexibilní vybavení na eventy – veletržní systémy od Vispronet®

Ersatz Posterrahmen kaufen - zur Auswahl

Veletržní stěny s možností individuálního potisku u Vispronet® najdete v kategorii veletržní systémy, mezi nimi i prezentační pulty. Pop Up Klett je variantou veletržního systému, který se připevňuje pomocí suchého zipu, u veletržního systému Pop Up Magnet se k připevnění tištěného dílu používají magnetické pásky. Oba druhy pultů se skládají z nůžkové konstrukce, která umožňuje obzvlášť rychlé postavení i skládání. Lehká polička nabízí prostor pro Vaše vizitky, psací potřeby nebo letáky. Tento pult je zároveň i přepravní kufr pro Váš Pop Up. Přepravní kufr, který u nás najdete pod názvem Hardcase Trolley, má stejně jako ostatní veletržní systémy tištěný díl s možností individuálního potisku. Stojany na prospekty se mohou stát perfektním doplňkem Vašeho promo stánku. V nabídce máme velké množství variant stojanů, do nichž můžete přehledně umístit katalogy, prospekty nebo letáky tak, aby je měli Vaši zákazníci ihned k dispozici. Stojany na letáky jsou nepostradatelným inventářem každého moderního veletržního systému.

Nový inovativní produkt pro Vaši úspěšnou reklamu jsou promo batohy od Vispronet®. V Americe je tato mobilní reklama již velmi populární, pro Evropu je to stále novinka. Uchopte tento trend a zúročte ho při Vašich reklamních akcích. Tento produkt z kategorie veletržní systémy má obzvlášť velký účinek tam, kde jsou velké masy lidí. Vaše reklama bude Vašim zákazníkům tak blízko, jako nikdy. 

Vytvořit si online design veletržních systémů - individuálně, s vlastními motivy

Ersatz Posterrahmen kaufen - zur Auswahl

U Vispronet® si můžete individuální veletržní systémy vytvořit jednoduše i bez předchozích grafických dovedností. S bezplatným programem Visprodesign® je to hračka. Buď můžete nahrát vlastní grafiku a fotografie, nebo si vyberete z naší nabídky šablon a obrázků na pozadí.

Pak si je libovolně umístíte na veletržní systém a doplníte bezplatnými cliparty a vlastními texty. Tak si v několika málo krocích vytvoříte vlastní jedinečné motivy. Čím budou Vaše veletržní systémy zajímavější, tím přitáhnou více zákazníků.

 

 

Objednat veletrřní systémy s doručením do druhého dne - aneb Vispronet® myslí i na ty, kdo mají naspěch

Čeká Vás brzy produktová nebo firemní prezentace na veletrhu či jiné veřejné akci a ještě nemáte veletržní stěnu? Nepanikařte a objednejte si u Vispronet® veletržní systémy se službou doručení do druhého dne.

Doručíte-li nám Vaše bezchybná tisková data do 8.00 hodin dopoledne, budete mít Váš individuální veletržní systém již následující pracovní den. Pop Up displaye, stojany na prospekty nebo veletržní pulty – to vše Vám dodáme rychle a spolehlivě.

S našimi veletržními systémy bude Váš výstup seriózní a aktuální

Pro mnoho firem a organizací je účast na veletrzích a podobných velkých akcích významnou součástí marketingu. Důležitou roli přitom hraje promyšlené naplánování a vybavení vlastního veletržního stánku. Pro vydařenou prezentaci je vhodná jednotná koncepce stánku včetně všech dělících stěn, pultů, stojanů i poutačů.

Inteligentně nakombinovaný veletržní systém v designu firmy působí obzvlášť seriózně a upoutá pozornost. Návštěvníky veletrhu tak zaujme již samotné vybavení stánku a snáz s Vámi naváží kontakt. Náš Vispronet® tým se rád podělí o vlastní zkušenosti a nápady a doporučí Vám, z jakých částí by se měl skládat dobrý veletržní stánek, aby přitáhl pozornost návštěvníků a abyste možnosti našich veletržních systémů využili do maxima.

Je to dobrý veletržní stánek?

Messestand individuell gestalten

Ještě před několika lety byla stavba veletržních stánků komplikovaný a nákladný proces. Dnes se čím dál tím více používají praktické mobilní veletržní systémy. Tyto sady tvořené množstvím flexibilně použitelných prvků umožňují nejen rychlé postavení a složení, ale při skladování zaberou jen málo místa a díky malé hmotnosti je jejich transport velmi pohodlný.

Dobrý veletržní stánek Vás jistě přesvědčí díky své flexibilitě: Dá se libovolně rozšiřovat a doplňovat o další komponenty jako prezentační pulty s magnetickou páskouskládací stojany na prospekty a 3D-Displaye. Rozhodující vlastností dobrých veletržních stánků je jejich vysoká kvalita, která zaručí nerozbitnost i při častém stavění a skládání. 

Až budete vybírat z nabídky našich veletržních systémů, mějte na paměti, že pro Vás máme velké množství variant – od malých veletržních stánků až po velkoformátové firemní prezentace. Hodit se Vám mohou i veletržní displaye s prohnutou přední stranou jako např. prezentační stěny Pop Up, které mohou posloužit i jako zahrazovací stěny, nebo praktické Roll Upy a displaye. Jistě oceníte i zákaznické poutače Áčka s tištěným dílem nebo bez něj či originální Pop Out bannery .

Jak na veletrhu upoutat pozornost?

K upoutání pozornosti návštěvníků veletrhu nutně nemusíte mít obrovský stánek nebo členité veletržní systémy. Kdo si předem stanoví jasný cíl a zohlední své finanční možnosti, může dosáhnout překvapivých výsledků. Pro úspěšnou prezentaci je důležitý promyšlený koncept vzhledu stánku a správný výběr jednotlivých komponentů veletržního systému.

Úspěšné reklamě na Vaše produkty nebo služby dopomohou i menší kompaktní informační a prezentační stánky. U malých i velkých konceptů je důležité, aby korespondovaly s designem firmy a byly v souladu s tváří, kterou firma sama sebe navenek prezentuje. Pak Vás Vaši potenciální zákazníci a partneři dobře poznají i v budoucnu.

Stupeň pozornosti Vašich zákazníků ve velké míře souvisí s vydařenou grafickou podobou Vašich veletržních systémů. Důležitá je přitom celková harmonie stánku a neobvyklé prvky, kterými se odlišíte od ostatních. Stánek dobře zviditelníte i pomocí veletržních systémů zavěšených od stropu. Tam doporučujeme umístit Vaše firemní logo nebo číslo stánku.

Na Vaši veletržní prezentaci dobře upozorní i veletržní displaye. Svojí velkoformátovou plochou jasně poukáží Vaším směrem. Použijete-li k prezentaci akcí nebo novinek promo batohy, upoutáte pozornost neobvyklým způsobem a stanete se nepřehlédnutelnými.

Jak správně umístit motivy na veletržní displaye?

Kundenstopper overnight bestellen 

Veletržní displaye se dají používat nejrůznějšími způsoby. Pro ztvárnění jsou v principu možné téměř všechny motivy a grafické prvky. Abyste však vytvořili dobrou koncepci Vašeho veletržního displaye, je důležité mít před očima jasný cíl, kterého při veletrhu chcete dosáhnout.

Chcete-li např. propagovat nové výrobky, je dobré umístit velkoformátové vyobrazení výrobků i s názvem na displaye. Pokud Vám záleží na kvalitním zobrazení detailů, rádi se Vám o to u Vispronet® postaráme, musíte nám však dodat profesionální fotografie s výborným rozlišením.

 Veletržní displaye můžete použít i ke zdůraznění novinek a akčních nabídek. V takovém případě Vám doporučujeme umístit displaye do přední části Vašeho stánku. Pak ideálně splní funkci poutače a informační tabule v jednom.

 

Až budete stavět Vaše displaye, nezapomeňte se zaměřit na úhel pohledu přicházejících návštěvníků. Taktéž Vám doporučujeme, abyste nápisy neumisťovali do spodní třetiny displayů, neboť tam jsou špatně čitelné.

Aby návštěvník viděl veletržní display již z dálky a poté ho mohl snadno přečíst, je nutné zvolit odpovídající velikost písma. Při používání veletržních stěn je zase třeba myslet na to, abyste si nezakryli důležité informace dalšími částmi systému, např. panely a stojany. Motivy spodní části veletržní stěny je proto třeba dobře zvážit. 

Je možné veletržní systémy rozšiřovat o další prvky?

Až si budete objednávat vlastní veletržní systémy, měli byste si vybrat takového poskytovatele služeb, který Vám zaručí libovolné rozšiřování vybavení i s odstupem času. Přesně na to se můžete spolehnout u Vispronet®, který Vám rád nabídne doplnění Vašich veletržních systémů o další komponenty.

Pokud patříte mezi ty, kteří design veletržního stánku plánují poprvé, na začátek doporučujeme jednoduchou kombinaci veletržní stěny, prezentačního pultu a veletržního displaye. V dalším kroku pak můžete systém doplnit např. o stojany na prospekty, stolní reklamní nosiče a muší křídla Bowflag®, díky kterým Váš stánek zviditelníte a zatraktivníte. Pokud máte k dispozici větší prostor k realizaci, pusťte se bez obav do dalších originálních reklamních stěn, veletržních displayů a prvků k sezení.

Jak vidíte sami, vydařený veletržní koncept může začít u malého prezentačního stánku. Ten pak můžete postupně vylepšovat a doplňovat. Proto má pro Vás Vispronet® širokou nabídku kombinovatelných veletržních systémů i různorodého příslušenství.