Roll Up

Roll Up je velice oblíbený reklamní nosič. Použití Roll Upu je velice jednoduché: reklamní motiv je namotaný na roli, lehce se motiv vytáhne a zafixuje tyčí. Takto je Roll Up připravený k použití. Poté se motiv opět zaroluje zpět do kazety a tím je  chráněn před poškozením při transportu a skladování. Roll Up Display Banner je k dispozici ve více provedeních a velikostech - až do velikosti 6 m² tiskové plochy. Motiv je natištěn na textilní materiál nebo displayfolii pro jednostrannou i oboustrannou variantu. Pro rychlou výměnu tisku je uchycen klemšínami.

Roll Up - mobilní reklama od Vispronet®

S použitím Roll Upů bude prezentace Vaší reklamy nebo informací mobilní a nanejvýš profesionální. Toto mobilní zařízení je známé pod mnoha pojmy, jako např. rolovací banner, rolovací stěna nebo Roll Up Display. Roll Upy jsou flexibilními partnery na veletrzích, konferencích i prezentacích, bez kterých se obejdete jen těžko.

 

Sortiment firmy Vispronet® Vám nabízí kreativní Roll Upy, které splňují nejrůznější nároky. Pokud nemáte příliš velké možnosti investice, postačí Vám cenově výhodný Roll Up Basic v typických rozměrech 80 x 200 cm. Těm, kdo hledají extra velké Roll Upy, Vispronet® nabízí i Roll Upy Basic s tištěnou plochou o velikosti 6 m². Ty pak nepřehlédne opravdu nikdo.

Využít možnosti inovativních Roll Upů 

Roll Up Select Vás přesvědčí hlavně díky elegantní kovové kazetě se srolovanou reklamní plochou. Nabízíme je v provedeních s různou šířkou. Roll Upy Select Vám vždy dopomohou ke kvalitní a poutavé prezentaci.
Roll Upy jsou jedinečné tím, že se během okamžiku promění ze skladného balíku v exklusivní reklamní plochu. Instalace je velmi snadná: Stačí vyrolovat tištěný díl z kazety, zavěsit na teleskopickou tyč a připevnit do požadované výšky. Váš mobilní reklamní banner budete mít postavený za pár sekund. Stabilitu při stání zajišťuje pevná kazeta. 

Roll Upy od Vispronet® jsou skvělými pomocníky při prezentaci firmy, výrobků nebo informací kvalitním a opticky příjemným způsobem. Vyberte si z nabídky našich materiálů takový tištěný díl, který vyhovuje Vašim představám, aby Roll Up při Vaší akci navodil tu správnou atmosféru. Nenechte nic náhodě. Postavte Váš Roll Up do správného světla. Je-li třeba, můžete Váš Roll Up doplnit výkonným osvětlením z nabídky sortimentu našeho příslušenství. Pak bude Váš výstup ještě dokonalejší. Objevte vychytávky ze sortimentu naší online tiskárny Vispronet® a objednejte si Vaše favority.

Vytvořit online zdarma Roll Up banner s vlastním logem & textem

Vispronet® Vám nabízí Roll Up bannery v různých velikostech s reklamní plochou o velikosti až 6 m2. S naším programem Visprodesign® si můžete vytvořit design tištěných dílů Roll Upu sami. A nepotřebujete k tomu ani grafické dovednosti. 

Jednoduše nahrajte vlastní fotografie a nakombinujte je s texty, nebo využijte množství bezplatných šablon a clipartů z našeho programu. Popusťte uzdu své fantazii. Oboustranný Roll Up Select Vám nabízí dvě reklamní plochy na jedné konstrukci. Na přední a zadní stranu si můžete navrhnout stejné nebo různé motivy. My pak přeneseme Vaši grafiku na tištěné díly zářivými barvami s velmi dobrou světlostálostí. Vaše reklama na kuchařském eventu, prezentaci výrobku, prodejní akci nebo workshopu pak bude profesionální a dokáže zaujmout. 

Online objednat výhodné Roll Up displaye

S Vaší online tiskárnou Vispronet® si můžete Vaše Roll Upy vytvořit online a rychle objednat. Potřebujete Vaše zboží již další den? S naší službou Overnight - Doručení do druhého dne - to není žádný problém. Stačí, když nám doručíte Vaše bezchybná tisková data 9.00 hodin jeden pracovní den a hned následující pracovní den budete mít Vaše individuálně potištěné Roll Upy k dispozici. 

Samozřejmě si Vaše Roll Upy můžete objednat i klasickou zásilkou Standard nebo zásilkou Expres. Chcete, abychom Vám Vaši objednávku doručili jako dílčí zásilky na více adres? Pak využijte naši službu Multi-Address. Na přání Vám dodáme Vaše zboží i neutrálně zabalené a s neutrálními doručovacími dokumenty. Vyzkoušejte naše služby ještě dnes.

Použijte Roll Upy v kombinaci s dalšími displayi 

Máte-li možnost zařadit do Vašeho promo konceptu i další displaye, podívejte se na naše stěnové displaye Q-Frame®. Tyto praktické displaye nabízíme ve formátech na výšku i na šířku. S nimi máte celou řadu možností, jak Vaše služby prezentovat jednoduše a kvalitně. Vyberte si z různých provedení a velikostí takový stěnový display, který nejlépe poslouží Vaší věci.

Vytvořit vlastní design na Roll Upy od Vispronet® - sami, jednoduše

Při použití Roll Upů, které stojí volně v prostoru, doporučujeme oboustranný tisk. Pak budou Vaše loga, fotografie a informace dobře viditelná z obou stran. Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte si design na reklamní plochu velkou až 6 m2. S pomocí našeho bezplatného programu Visprodesign® můžete Vaše nápady uskutečnit velmi snadno. S tímto progmamem dokáží pracovat i laici, neboť nevyžaduje žádné obsáhlé grafické znalosti.

Samozřejmě můžete využít i velké množství našich kvalitních šablon. Nechte si Vaše Roll Upy potisknout u nás a profitujte z dlouhodobých zkušeností našeho online-shopu a kvality našeho tisku. V našem interním programu Visprodesign® najdete i celou řadu šablon. Vyberte si takovou, která je pro Vás nejatraktivnější a upravte si ji dle Vašich představ. Totéž samozřejmě platí i pro naše ostatní displaye.

Rozmanité možnosti použití Roll Upů

Na veletrzích, promo akcích a mnoha dalších eventech jsou Roll Upy oblíbenými reklamními nosiči, které lze použít mnoha způsoby. Tyto displaye jsou velmi žádané, protože perfektně zdůrazňují nezaměnitelný vzhled vlastního veletržního stánku a protože jsou maximálně flexibilní. Díky četným možnostem při volbě motivů a druhu tisku získají Vaše Roll Upy na individualitě a dopomohou k tomu, aby Vaše prezentace byly opravdu profesionální.

Roll Upy lze postavit během několika vteřin bez jakéhokoli nářadí. Díky snadnému skládání je bezproblémový i jejich transport. Nízká cena a pevné materiály z Roll Upů dělají oblíbené poutače pro každou akci. 

Výhody Roll Upů: flexibilita a snadný transport 

Ačkoli jsou Roll Upy velmi flexibilní a mobilně použitelné, jsou zároveň i velmi stabilní. Proto dobře poslouží i při krátkodobém použití v exteriéru a ponesou Vaše reklamní sdělení všude tam, kde chcete. Při venkovním použití Vám však doporučujeme spíše model Roll Up Select Outdoor, který je odolný i vůči nepřízni počasí. Pro krátkodobé venkovní použití je obzvlášť vhodný ovrstvený polyester Vinylplane. Tento materiál je nejen odolný, ale působí i velmi kvalitně. 

Odolnost našich výrobků vůči nepřízni počasí je pro nás samozřejmě velmi důležitá, a proto používáme takové barvy, které si svůj zářivý vzhled zachovají i při dlouhodobém slunečním svitu. I při výběru Roll Upů byste měli zohlednit řadu paramaterů. Podle toho, jak chcete Vaše informace prezentovat, se můžete rozhodnout mezi displayi a bannery. Instalace displayů je velmi jednoduchá:  jediným pohybem, stejným jako u okenních rolet, vyrolujete reklamní motiv nahoru a vypnete. Potištěné reklamní bannery se zase připevňují do zaklapávacích lišt a jejich výměna je taktéž snadná.