Tvrzené PVC desky

Tvrzené PVC desky, to je klasický materiál používaný pro reklamu i veletrhy, neboť jsou dlouhodobě osvědčené a možnosti jejich použití jsou opravdu široké. Tyto desky se vyznačují malou hmotností, UV stabilitou a odolností vůči nepřízni počasí. Jemná rovnoměrná struktura s hedvábně matným povrchem zajišťují velmi dobrý potisk a brilantní reprodukci barev. Proto se reklamní cedule z tvrzených PVC desek perfektně hodí pro použití v interiéru i exteriéru – na veletrzích, eventech, na místě prodeje, do výloh, pro prodejní akce apod.

Tvrzené PVC desky - lehké reklamní cedule od Vispronet®

Tvrzené PVC desky na šířkuTvrzené PVC desky jsou oblíbeným materiálem pro výrobu reklamních cedulí do interiéru. Často si je nechávají vyrábět např. vystavovatelé na veletrzích. Tvrzené PVC desky jsou voděodolné a UV stabilní. Skvěle se hodí do prostor obchodů, na výstavy, do výloh a na místa prodeje. Při krátkodobých reklamních akcích lze tvrzené PVC desky bez problému na zeď připevnit oboustrannou lepicí páskou. Tvrzené PVC desky se díky svému rovnému nereflexnímu povrchu používají pro velkoformátové tisky. Vyberte si tvrzené PVC desky buď o síle 3 mm, 5 mm, nebo 10 mm.

Potisk tvrzených PVC desek ve velikostech na přání

Reklamní cedule vyrobené z tvrzených PVC desek potiskáváme přímo u Vispronet®. Při výběru velikosti cedulí jste zcela flexibilní, protože Vám rádi potiskneme jak cedule ve formátech DIN a standardních velikostech, tak tvrzené desky v individuální velikosti na přání.

Tvrzená PVC deska na výšku, oboustranně potištěná Tvrzené PVC desky jsou díky svému stabilnímu tvaru a malé hmotnosti velmi oblíbené jak pro reklamní účely, tak pro dekoraci v privátních prostorech. Homogenní hedvábně matná struktura povrchu tvrzených PVC desek napomáhá tomu, že barvy natištěných motivů vynikají extra brilantně. Při slunečním svitu ani při fotografování totiž nedochází k žádným rušivým odrazům. Abychom Vám maximálně usnadnili montáž tvrzených PVC desek, máme pro Vás v nabídce různé držáky na stěnu a držáky od stropu z ušlechtilé oceli. Individuálně potištěné tvrzené PVC desky lze používat i v exteriéru. Využijte potištěnou tvrzenou desku pro uvítání hostů ve vstupní hale firmy, nebo jako reklamní ceduli.

Individuální tvrzené PVC desky: tisk na přání

Ještě nemáte hotovou grafiku na Vaši tvrzenou PVC desku? Pak si ji můžete vytvořit snadno a zcela zdarma v našem online shopu. Stačí, když během konfigurace produktu kliknete na ikonku "Vytvořit vlastní grafiku" a už se dostanete do našeho bezplatného programu „Visprodesign®“. Využijte bezpočet možností pro ztvárnění motivů podle Vašich představ. Nakombinujte na své tvrzené PVC desky vlastní obrázky s texty, cliparty a hotovými motivy na pozadí z našeho programu. Pokud se podíváte na video na našem webu, uvidíte, jak je tvorba designu vlastních tvrzených PVC desek ve Visprodesign® opravdu jednoduchá.

Objednat tvrzené PVC desky s objednáním do druhého dne 

Zákazníci Vispronet® často své produkty vyžadují velmi rychle. Vytisknout obraz na tvrzené PVC desku, na šířkuNa tyto požadavky jsme zareagovali zavedením speciálně rychlé služby Overnight. Pokud nám zašlete Vaše bezchybná tisková data v pracovní den do 9.00 hodin dopoledne, pak Vám Vaše zboží doručíme hned následující pracovní den. Vispronet® dodává potištěné tvrzené PVC desky za příznivou cenu a rychle do mnoha zemí.

Tisk obrazů na tvrzené PVC desky - individuální obrazy s jedinečným designem

Tvrzené PVC desky jsou efektivní reklamní poutače a stylové dekorační prvky v jednom. Pokud si na ně necháte natisknout Vaše oblíbené fotografie, můžete mít moderní poutače na každé stěně. Obrazy z tvrzených PVC desek se snadno připevňují. S originálními kresbami, fotografiemi nebo obrázky v nich získáte skvělé dárky pro přátele, obchodní partnery i rodinné příslušníky.