Příslušenství k reklamním cedulím

Plánujete připevnit Vaše reklamní cedule? Pro snadnou montáž cedulí Vám Vispronet® nabízí sady držáků na zeď z ušlechtilé oceli s různými průměry koncovek a držáky umožňující umístění cedule různě daleko od zdi. U nás najdete vhodné úchyty pro každý způsob připevnění i optimální vzhled cedule. Oboustranně potištěné reklamní cedule se díky závěsům od stropu dají zavěsit z trámů i ze stropu velmi flexibilně. Z našeho sortimentu si dále můžete vybrat i další náhradní díly příslušenství, jako např. univerzálně použitelnou sadu šroubů a hmoždinek, speciální rukavice, oboustrannou lepicí pásku apod.

Příslušenství k reklamním cedulím

Zaklapávací držáky online objednatPtáte se, jak nejlépe zavěsit Vaše reklamní cedule? V sekci Příslušenství pro reklamní cedule najdete praktické pomocníky pro optimální montáž a spolehlivé připevnění Vašich reklamních cedulí.

Připevnění reklamních cedulí na zeď a od stropu – online koupit držáky z našeho příslušenství

Pro bezpečnou montáž Vašich personalizovaných reklamních cedulí na zeď Vám Vispronet® v sekci Příslušenství k reklamním cedulím nabízí stylové sady držáků na zeď z ušlechtilé oceli s různými průměry ozdobných koncovek a možností připevnění cedulí do různé vzdálenosti od zdi. U Vispronet® najdete vhdodné úchyty pro jakoukoli ceduli. K prezentaci oboustranně potištěných reklamních cedulí doporučujeme použití závěsů od stropu. Díky našim ocelovým držákům od stropu se budou Vaše reklamní cedule vznášet ve vzduchu a budou vždy velmi dobře vidět.

U nás si můžete online objednat toto příslušenství pro snadnou montáž Vašich reklamních cedulí:

Držáky od stropu z ušlechtilé oceli

Držáky od stropu z ušlechtilé oceli jsou ideální možností k zavěšení Vašich cedulí od stropu. Ať už se rozhodnete pro jednostranný, nebo oboustranný potisk, tyto držáky působí velmi elegantně vždy. Zavěste Vaše cedule od stropu nákupního centra, výstavního prostoru, nebo veletržní haly. Držáky od stropu u Vispronet® nabízíme v praktických sadách po 2 ks. Využít je můžete pro desky se sílou materiálu od 1 mm do 8 mm.

Zaklapávací držáky z ušlechtilé oceli

Držáky na zeď z ušlechtilé oceli online objednatZaklapávací držáky jsou skvělým řešením pro připevnění reklamních cedulí bez otvorů. Díky "zaklapnutí" do držáků z ušlechtilé oceli reklamní cedule ideálně drží na jakékoli zdi a nevíc do cedulí není třeba vyvrtávat žádné otvory. Zaklapávací držáky dodáváme v sadách po 4 ks v souladu se standardizovanou vzdáleností od zdi 15 mm a průměrem koncovek 15 mm, nebo 25 mm.

Držáky na zeď s ozdobnými koncovkami

Klasickou a stylovou možností připevnění obrazů a cedulí jsou držáky na zeď z nerezové ušlechtilé oceli. Kvalitní ozdobné koncovky těchto držáků působí velmi legantně.Držáky na zeď z ušlechtilé oceli online objednat K menším reklamním cedulím doporučujeme ozdobné koncovky s průměrem 10 mm. Větší reklamní cedule by měly mít průměr ozdobných koncovek analogicky větší. 

Další příslušenství k reklamním cedulím pro šetrné zacházení s Vašimi cedulemi

V sekci „Další příslušenství k reklamním cedulím a reklamním tabulím“ najdete praktické malé pomocníky, kteří Vám ulehčí manipulaci s reklamními cedulemi: speciální rukavice, při jejichž použití ochráníte individuálně potištěné desky a cedule před poškozením, sady stahovacích pásků pro flexibilní připevnění lehkých komorových desek na ploty a sloupy veřejného osvětlení, nebo třeba dodatečné sady šroubů a hmoždinek. A to je jen malý výběr příkladů z našeho "Dalšího příslušenství". U Vispronet® jistě najdete to správné příslušenství pro Vaše záměry i Vy!