Lehčené PVC desky

Navrhněte si vlastní design na lehčené PVC desky Basic a nechte si je u nás potisknout. Tyto PVC desky jsou obzvlášť lehké a dají se snadno transportovat. I přes jejich malou hmotnost si lehčené PVC desky Basic velmi dobře zachovávají tvar. Oceníte u nich i vysokou kvalitu za nízkou cenu. Tento materiál se obzvlášť dobře hodí pro použití v interiéru. Vispronet® Vám na lehčené PVC desky natiskne Vaše motivy zářivými barvami. Ať už se rozhodnete pro jednostranný, nebo oboustranný potisk, reklamní cedule z lehčených PVC desek Basic využijete jako perfektní médium na veletrzích, eventech i mnoha dalších akcích.

Lehčené PVC desky Basic

Lehčená PVC deska Basic, čtvercováLehčené PVC desky Basic jsou určeny pro použití v interiéru. Tyto reklamní cedule tvoří měkké pěněné polystyrenové jádro z obou stran opatřené krycími deskami. Díky této charakteristické výstavbě naše potisknutelné lehčené PVC desky dostaly název sendvičové desky.

Objednat lehčené PVC desky v individuálních velikostech - s jednostranným, nebo oboustranným tiskem

Potištěné lehčené PVC desky Basic lze použít k mnoha účelům. Jako cedule do veletržního stánku, jako oboustrannou reklamu zavěšenou od stropu v supermarketech, nebo třeba jako informační tabule ve vstupních halách – lehčené PVC desky jsou extrémně lehké a pomocí správného vybavení se snadno zavěšují na stěny, nebo od stropu. Naši zákazníci si mohou zvolit libovolnou velikost desek. Buď se rozhodnou pro předdefinované standardní velikosti, nebo si objednají lehčené PVC desky Basic v individuální velikosti na přání. Vispronet® dodává lehčené PVC desky v libovolných velikostech do max. délky strany 2 m.

Klady lehčených PVC desek s vlastním tiskem


Lehčená PVC deska na výšku, oboustranný potisk

U Vispronet® potiskáváme lehčené PVC desky Basic o síle 5 mm, nebo 10 mm. I přes malou hmotnost lehčené PVC desky vykazují dobrou stabilitu a pevnost v ohybu. Díky těmto vlastnostem patří lehčené PVC desky mezi velmi oblíbené reklamní cedule pro mobilní prodejní akce. Lehčené PVC desky Basic lze bez problému čistit vlhkým hadříkem.

Vytvořit vlastní design reklamních cedulí z lehčených PVC desek

Lehčené PVC desky se skvěle hodí pro tisk ukazatelů, informačních tabulí, fotografií až k okraji a mnoha dalších dekoračních prvků. S bezplatným programem od Vispronet® máte k dispozici bezpočet tvůrčích možností, jak vytvořit Váš jedinečný design. Stačí, když během konfigurace produktu kliknete na ikonku „Vytvořit vlastní grafiku“ a hned se dostanete do našeho programu Visprodesign®, kde můžete kombinovat vlastní obrázky s texty, cliparty a hotovými šablonami na pozadí. Příslušenství k reklamním cedulímJak je tvorba designu lehčených PVC desek Basic u nás snadná, se můžete podívat na videu na našem webu.

Lehčené PVC desky – objednat dekorační a reklamní desky s doručením do druhého dne

Zákazníci firmy Vispronet® často chtějí mít své lehčené PVC desky Basic velmi rychle, a proto nabízíme speciálně rychlou službu Overnight - doručení do druhého dne. Pokud nám doručíte Vaše bezchybná tisková data na lehčené PVC desky v pracovní den do 9.00 hodin dopoledne, pak Vám Vaše lehčené PVC desky dodáme hned následující pracovní den.

Live-Chat-Support:
Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.