Hliníkové sendvičové desky, bílé

Hliníkové sendvičové desky, to je ekologický a téměř nezničitelný materiál od Vispronet®, který se skvěle hodí pro Vaše reklamní cedule. Tento kvalitní materiál je nerozbitný, extrémně pevný, velmi odolný vůči nepřízni počasí a k tomu kompletně recyklovatelný. Vynikající reprodukce barev, ekologický materiál a obzvlášť dlouhá životnost dělá z hliníkových sendvičových desek oblíbený TOP materiál. Hliníkové sendvičové desky se často používají k výrobě kvalitních reklamních cedulí, reklamních panelů, displayů, označení domů, veletržních stánků apod. Vyberte si z množství velikostí a konfekcí takové parametry, které budou nejlépe odpovídat Vaší představě o perfektní reklamní ceduli.

Potisk hliníkových sendvičových desek

Potisknout hliníkovou sendvičovou desku na výškuHliníkové sendvičové desky jsou extrémně stabilní a velmi oblíbené pro větší reklamní cedule na stěnách i fasádách. Potisknutelné hliníkové sendvičové desky od Vispronet® tvoří černé polyetylenové jádro na obou stranách s krycími hliníkovými deskami. Tento materiál je nerozbitný, extrémně kvalitní, velmi odolný vůči nepřízni počasí a navíc kompletně recyklovatelný. Personalizované hliníkové sendvičové desky svůj název dostaly díky své výstavbě ze dvou hliníkových desek s černým polyetylenovým jádrem uprostřed. Potištěné hliníkové sendvičové desky jsou skutečnými vychytávkami mezi nosiči venkovní reklamy. Odolnost vůči nepřízni počasí jim umožňuje dlouhodobé použití na reklamních sloupech, budovách, nebo jako informačních tabulek. S tímto typem reklamních cedulí se často setkáte např. na mantinelech sportovišť. Reklamní cedule z hliníkových sendvičových desek samozřejmě můžete používat i v interiéru.

Hliníkové sendvičové desky - rozmanitost formátů v individuálních velikostech

Potištěná hliníková sendvičová deska na šířkuHliníkové sendvičové desky potiskáváme UV stabilními inkousty. V závislosti na motivu tisk provádíme na čtvercové desky, desky na  výšku i na šířku. Pokud se Vám žádná z nabízených standardních velikostí nehodí, pak si můžete objednat Vaše potištěné hliníkové sendvičové desky i v individuální velikosti na přání od délky strany desky 5 cm do 250 cm. Všechny hliníkové sendvičové desky lze potisknout i oboustranně a zavěsit je od stropu.

Online vytvořit vlastní design na hliníkové sendvičové desky

Pokud ještě nemáte grafiku na Vaši reklamní desku hotovou, pak můžete využít náš bezplatný program Visprodesign®. Stačí, když kliknete na ikonku "Vytvořit vlastní grafiku" a dostanete se přímo do našeho programu. V něm najdete hotové šablony, velké množství clipartů a různých fontů písma. Pokud si je šikovně nakombinujete s vlastními obrázky, logy a osobními texty, pomocí několika málo kliknutí Vám vzniknou skvělé poutače pro reklamu i dekoraci. 
Vaše motivy Vám natiskneme brilantně zářivými barvami. Hotové cedule z hliníkových sendvičových desek snadno připevníte pomocí našeho praktického příslušenství. Vaše hliníkové sendvičové desky můžete zavěsit na držáky na zeď, nebo závěsy od stropu. 

Objednat hliníkové sendvičové desky s doručením do druhého dne

Obraz na hliníkové sendvičové desceVšem spěchajícím zákazníkům nabízíme speciálně rychlou službu Overnight. Technicky jsme schopni každou Vaši objednávku natisknout a odeslat během jediného pracovního dne. Pokud nám tedy doručíte bezchybná tisková data do 09.00 hodin dopoledne, pak Vám Vaše hliníkové sendvičové desky doručíme hned následující pracovní den.

Obrazy z hliníkových sendvičových desek - nástěnná dekorace pro Váš domov

Na hliníkové sendvičové desky si u nás můžete nechat natisknout Vaše logo, nebo reklamu, ale třeba také pěknou momentku z dovolené. Proměňte Vaši oblíbenou fotografii v moderní obraz z hliníkové sendvičové desky. Vytvořte si dekorativní poutače i pro Váš domov, ať si můžete Vaše vzpomínky vychutnávat každý den.