Firemni cedule

Firemní cedule jsou vizitkou každé firmy. Ať už sháníte velkoformátové cedule do exteriéru s logem a názvem firmy nebo malé praktické tabulky do interiéru: Vispronet® Vám nabízí cedule pro firmy i ordinace, informační tabulky a označení dveří z těchto materiálů: tvrzené PVC desky, akrylátové desky nebo extrémně pevné hliníkové sendvičové desky. Kromě osvědčených standardních velikostí dodáváme firemní cedule i v individuálních rozměrech na přání. Pro snadné a spolehlivé připevnění pro Vás máme k dispozici různé držáky na zeď z ušlechtilé oceli.

Firemní cedule s vlastním designem

Čtvercová firemní ceduleFiremní cedule jsou tím prvním, čeho si zákazníci a partneři všimnou již při první návštěvě firmy. Hlavně venkovní firemní cedule musí být velmi dobře připevněné a musí něco vydržet. Firemní cedule od Vispronet® jsou vyrobeny z pevných materiálů a lze je používat v interiéru i exteriéru.

Online objednat firemní cedule - široká nabídka formátů od Vispronet®

Volba správného materiálu závisí na zamýšlené době používání i optických parametrech. Pro venkovní firemní cedule se nejlépe hodí akrylátové desky nebo extrémně stabilní hliníkové sendvičové desky. Takové reklamní cedule jsou odolné vůči nepřízni počasí a za pomoci správného příslušenství je lze na stěny a fasády namontovat velmi snadno. 

 

Rádi Vám potiskneme libovolné velikosti cedulí v těchto formátech:

Online objednat firemní cedule libovolné velikosti


Objednejte si u Vispronet® Vaši firemní ceduli v individuální velikosti. Ať už se rozhodnete pro nápadnou reklamu na mantinelech sportovišť nebo pro perfektně inscenovanou reklamu na budově firmy - digitálně tištěné firemní cedule od Vispronet® Vám u Vašich zákazníků a návštěvníků zajistí maximální pozornost vždy.

Váš individuální design Vám natiskneme na reklamní cedule z těchto materiálů: lehké tvrzené PVC desky, akrylátové desky nebo pevné hliníkové sendvičové desky. S těmito kvalitními materiály Vám můžeme zaručit dlouhodobé používání cedulí bez viditelného opotřebení. Velkou výhodou reklamních cedulí je možnost jejich opětovného používání. Pokud Vaši ceduli z hliníkové sendvičové desky budete po nějaké době potřebovat umístit na jiné místo, můžete ji snadno odmontovat a převézt. Reklamní cedule tak můžete efektivně kombinovat s dalšími reklamními prvky.

Firemní cedule lze používat na mnoha místech: na domovních dveřích, nad domovními zvonky, na ulicích a fasádách budov i ve vnitřních prostorách firem. Individuální firemní cedule jsou reprezentativní výpovědí o každé firmě. Vedle rozmanitosti materiálů Vispronet® svým zákazníkům nabízí možnost natištění firemních cedulí ve velikostech na přání.
Na veletrzích a různých akcích firemní cedule propagují vlastní značku vždy efektivním způsobem. Pokud pro ně najdete správné umístění, pak Vaši návštěvníci a zákazníci rychle poznají, kde Vás najdou.

Online vytvořit vlastní design personalizovaných firemních cedulí

Firemní ceduli na šířku online potisknoutPokud ještě nemáte hotový vlastní design Vaší reklamní cedule, pak si můžete grafiku na Vaši firemní ceduli navrhnout jednoduše online. Stačí, když při konfiguraci produktu zvolíte možnost „Vytvořit vlastní grafiku“ a hned se dostanete do bezplatného programu Visprodesign®. Obsluha tohoto moderního programu je velmi snadná a nabízí téměř neomezené tvůrčí možnosti. Vaše loga v něm můžete kombinovat s bezplatnými cliparty, vlastními texty a hotovými předlohami i bez předchozích grafických znalostí. Vytvořte si pomocí několika málo kliknutí zajímavé poutače, které budou Vaši firmu navenek prezentovat maximálně úspěšně.

Objednat firemní cedule s doručením do druhého dne 

My si na rychlých dodávkách zboží zakládáme, a proto pokud naši zákazníci potřebují personalizovanou reklamní ceduli obzvlášť brzy, tak mu ji při objednávce v našem shopu můžeme doručit i do druhého dne. Stačí, když v nákupním košíku zvolíte možnost „Overnight“ a my Vám Vaše firemní cedule doručíme hned následující pracovní den. Abychom Vám však tuto speciálně rychlou službu mohli garantovat, musíte nám dodat bezchybná tisková data Vašich firemních cedulí do 9.00 hodin dopoledne. 

Příslušenství k firemním cedulím - u Vispronet® najdete správné vybavení vždy

Nejlepší služby nechceme nabízet jen v oblasti tisku. Naši zákazníci jsou maximálně spokojeni jedině tehdy, když mají svoji firemní ceduli na požadovaném místě připevněnou zcela podle jejich představ. Podívejte se na naše příslušenství k firemním cedulím. Najdete v něm praktické prvky pro snadnou montáž na zeď, výhodné sady držáků na zeď z ušlechtilé oceli včetně různých průměrů ozdobného zakončení i možností umístění cedulí do různých vzdáleností od zdi. U nás si můžete koupit praktické úchyty pro jakýkoli způsob připevnění cedulí. Oboustranně potištěné firemní cedule lze zavěsit volně do prostoru od stropu nebo pod trámy díky ocelovým závěsům. V našem sortimentu samozřejmě najdete i další příslušenství, jako např. univerzálně použitelné sady šroubů a hmoždinek, speciální rukavice nebo třeba oboustrannou lepící pásku. 

Svítící rámy LED - s nimi budou Vaše firemní cedule zářit

V interiéru můžete Vaše firemní cedule ještě zvýraznit. K tomu Vám doporučujeme úsporné svítící rámy LED Q-Frame®. Tyto moderní nástěnné rámy umožňují podsvícení Vaší reklamy i na velkoformátových cedulích individuálních velikostí. Kvalitní LED moduly jsou zakomponovány do rámu a zajišťuje intenzivní rovnoměrné osvětlení Vašich motivů.

Firemní cedule: individuální design si můžete navrhnout sami přímo u Vispronet®

Firemní cedule na výškuChcete, aby Vaše firemní cedule byla originální a nápadná nebo hledáte klasickou ceduli, která zákazníky nasměruje k Vaší firmě? U Vispronet® si můžete vybrat ze široké nabídky firemních cedulí takovou, která bude nejlépe odpovídat Vašim požadavkům. 

Pokud jste založili novou firmu nebo se Vaše firma stěhuje na jiné místo, pak je firemní cedule většinou tím prvním, co je třeba řešit. Bez firemní cedule totiž nemůžete Vaši firmu adekvátně reprezentovat. Na ceduli musí být dobře viditelné jak logo, tak typický slogan firmy. Čitelnost je důležitý rozměr, který může Vaše zákazníky přesvědčit i o kvalitách Vaší firmy. S reklamními cedulemi od Vispronet® pak snadno můžete rozvíjet další reprezentativní působení Vaší firmy. Vytvořte si vlastní design pomocí mnoha konfiguračních možností na našem webu a ukažte Vašim zákazníkům, kdo jste.

Reklamní cedule do interiéru i exteriéru? U firemních cedulí je možné obojí!

Firemní cedule od nás můžete umístit jak v budovách, tak venku. Všechny naše firemní cedule jsou vyrobeny z obtížně hořlavých materiálů. Používané barvy jsou maximálně stálé na světle, a proto Vaše cedule nevyblednou ani při dlouhodobém slunečním záření.

V našem sortimentu najdete různou sílu materiálů desek. Mezi nejspolehlivější materiály patří tvrzené PVC desky, hliníkové sendvičové desky a akrylátové desky. Nabízíme je s mnoha možnostmi připevnění. U nás si můžete objednat firemní cedule i v libovolných velikostech. Reklamní cedule do výšky 250 cm Vám u Vispronet® rádi potiskneme motivy na přání dle individuálních požadavků. Pokud se chcete přidržet nabízených velikostí, pak si samozřejmě můžete vybrat i z běžných standardních velikostí.

Brilantní barvy a odolné materiály firemních cedulí

Různé metody tisku firmy Vispronet® zajišťují brilantní barvy, odolnost a stálobarevnost tisku. Díky různým možnostem bílého tisku na akrylátové desky a stříbrné hliníkové sendvičové desky můžete působení barev navíc ovlivňovat. Efekt bílého podtisku zdůrazňuje silné kontrasty a propůjčí Vaší firemní ceduli obzvlášť elegantní vzhled. Pro firemní cedule do interiéru se hodí svítící rámy LED různých rozměrů. Propagujte Vaši reklamu na podsvícených cedulích v interiéru. Díky vysoké svítivosti a integrovaným LED modulům k sobě přitáhněte více pozornosti, než kdy jindy. Toto je způsob, jak Vaše reklama může fungovat nejefektivněji!

LED Leuchtkasten Q-Frame selbst gestalten - Firmenwerbung im Innenbereich

Správné připevnění firemních cedulí: s Vispronet® to není žádný problém

Pro zavěšené reklamní cedule se obzvlášť dobře hodí oboustranný potisk, protože pak bude Vaše logo dobře viditelné z obou stran. Vhodné držáky od stropu Vám samozřejmě dodáme i s objednanou cedulí. Oboustranná varianta potisku cedulí je vhodná do interiéru i exteriéru. Design všech cedulí, ať už na výšku, na šířku, nebo cedulí čtvercových, si u Vispronet® můžete navrhnout zcela sami. Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte si design Vaší firemní cedule s pomocí bezplatného programu v našem shopu. Vaše firemní cedule Vám natiskneme rychle a bez komplikací zcela podle Vašeho zadání.