Cedule na staveniště

XXL reklamní plochy, které nabízejí cedule a tabule na staveniště, se hodí k prezentaci např. stavebních projektů a stavebních záměrů na každé staveniště. Ať už na ně umístíte zajímavé informace o nově vznikajícím objektu nebo nabídku pronájmu nemovitostí – s cedulemi na staveniště bude Vaše reklama dlouhodobě přitažlivá, flexibilní a blízká zákazníkům. K výrobě cedulí na staveniště používáme tvrzené PVC desky o síle 3 mm, 5 mm a 10 mm, popř. hliníkové sendvičové desky silné 3 mm. Cedule a tabule na staveniště jsou řezané po obvodu, mohou mít zaoblené rohy a otvory v rozích. V nabídce máme i celou řadu různých držáků na stěnu z ušlechtilé oceli.

Online potisk cedulí na staveniště

Potištěná čtvercová cedule na staveništěInformativní cedule na staveniště se nachází téměř na každém místě stavby. Chodci se z cedulí na staveniště dovědí důležité informace o plánovaných stavebních záměrech i firmě, která je za akci zodpovědná. Cedule na staveniště však neslouží jen pro zveřejnění důležitých informací o stavebním projektu, ale zároveň jsou nositeli reklamy stavební firmy, zadavatele zakázky a v mnoha případech i reklamy na produkty a služby, které se stavbou nesouvisí.

„Na prodej“ - cedule na staveniště přinášejí informace i reklamu do bezprostřední blízkosti zákazníků

Naši zákazníci si často nechávají zhotovovat individuální reklamní cedule pro to, aby na trhu udali nabídku parcel a bytů. Potisknutelné cedule na staveniště a tabule na staveniště jsou XXL reklamní plochy na staveništích. U Vispronet® je zhotovujeme z různých materiálů. V závislosti na výši rozpočtu a podmínkách místa použití se používají cedule na staveniště s vlastním designem z extrudovaných PVC desek silných 3 mm, 5 mm, nebo 10 mm, popř. hliníkových sendvičových desek o síle 3 mm. Vispronet® při výrobě cedulí na staveniště a tabulí na staveniště zohledňuje specifické požadavky jednotlivých zákazníků. Na přání dodáváme cedule na staveniště s ořezem na daný formát, s otvory v rozích nebo se zaoblenými rohy. V našem příslušenství si samozřejmě můžete vybrat i různé držáky na zeď z ušlechtilé oceli.

U nás najdete tyto základní typy cedulí na staveniště:

Všechny tyto základní formáty si můžete online objednat ve standardních rozměrech i libovolně volitelných velikostech. O tvaru i velikosti Vašich online potištěných cedulí na staveniště rozhodujete Vy sami.

Online vytvořit vlastní design na cedule na staveniště - pro informace i reklamu 

Cedule na staveniště na šířku online objednatVytvořte si vlastní design na cedule na staveniště online i Vy! S Visprodesign® naši zákazníci mají k dispozici bezplatný program, do kterého se dostanete přímo z našeho online shopu. Stačí, když během konfigurace produktu kliknete na ikonku „Vytvořit vlastní grafiku“. Pak už můžete bezplatně využívat cliparty a obrázky na pozadí, díky kterým si vytvoříte nápadné a nápadité cedule na stavenistě.

Postarejte se o skvělý poutač a vytvořte si Vaši individuální ceduli na staveniště nejlépe ještě před začátkem stavby! Naši chytří zákazníci již poznali výhody cedulí na staveniště a využívají je ve svůj prospěch. Individuálně vytvořené cedule na staveniště jsou díky svému speciálnímu umístění vždy ideální poutače, které nikdo nepřehlédne.


Online natisknout tabule & cedule na staveniště - jak využít správnou perspektivu

Než si Vaši ceduli na staveniště necháte online natisknout, měli byste se zamyslet nad některými důležitými body. Kde přesně bude cedule na staveniště stát? Bude daleko od rušných ulic, za stavebními ploty, nebo přímo u kraje ulice? Pokud bude reklamní cedule vysoko, nebo daleko od pozorovatelů, pak doporučujeme zvolit velkou reklamní plochu a velké znázornění motivů i nápisů. Ve většině případů cedule na staveniště nebývá umístěna do bezprostřední blízkosti zákazníků, a tak je třeba dát pozor, aby příliš malé detaily nezanikly. Při tvorbě motivů na Vaši individuální ceduli na staveniště prosím nezapomeňte na tato doporučení, protože jedině tak si zajistíte pozitivní efekt Vaší reklamy.

Objednat cedule na staveniště s doručením do druhého dne - na přání i s rozesílkou na více adres

Objednat ceduli na staveniště na výškuVšem spěchajícím zákazníků Vispronet® nabízí speciálně rychlou službu Overnight. Pokud nám dodáte Vaše bezchybná tisková data do 9.00 hodin dopoledne, pak Vám Vaše cedule na staveniště doručíme hned následující pracovní den. Cedule na staveniště si samozřejmě můžete online objednat i jako klasickou zásilku Standard, nebo Expres. Chcete, abychom Vaši objednávku rozeslali jako dílčí zásilky na více adres? Pak využijte naši službu Multi-Address Service. Další speciální službou je neutrální expedice, kdy Vaše cedule na staveniště odešleme v neutrálním balení a s neutrálním dodacím listem.

Cedule na staveniště - na ploty a stavební zátarasy 

Využijte potenciál staveniště ve svůj prospěch. Ploty a stavební zátarasy jsou ideální možností prezentace velkých reklamních bannerů. Rádi Vám vyhotovíme Vaši individuální reklamu na staveniště online. Podívejte se na naši širokou nabídku možností reklamy na staveniště. Rychlé a snadné připevnění Vaší reklamy na konkrétní prvky staveniště Vám zajistí držáky a pomůcky z našeho příslušenství. 

Využít možnosti cedulí na staveniště

Staveniště skvěle slouží jako extra reklamní plochy. Lze na nich propagovat informace o plánovaném projektu, ale i reklamu stavební firmy, která díky odvedené práci přímo na místě může přesvědčit o kvalitách svých služeb. Na staveništích však upotřebení najdou i klasické informační tabulky a další cedule na staveniště.

Ať už se rozhodnete pro jakékoli cedule na staveniště, uvidíte, že vždy jde o velmi nápadné reklamní plochy, které snadno přitahují pozornost mnoha lidí. Díky cduli na staveniště ve vysoké kvalitě a s individuálním tiskem můžete svoji reklamu prezentovat rychle a efektivně a tak přispět k úspěchu Vaší firmy.

Volba správného materiálu na cedule na staveniště

K tomu, abyste z Vaší cedule měli radost opravdu dlouho a abyste Vaši ceduli na staveniště mohli používat opakovaně, by použitý materiál měl vykazovat určité vlastnosti. Vedle stability malé hmotnosti je velkou výhodou i odolnost vůči nepřízni počasí. U Vispronet® se můžete rozhodnout buď pro kvalitní hliníkové sendvičové desky, nebo pro praktické extrudované PVC desky. U druhé varianty materiálu si u nás můžete vybrat z různých tlouštěk a velikostí desek. Volitelně nabízíme cedule i s otvory v rozích, které slouží k připevnění cedulí. Otvory Vám vyvrtáme s různými průměry.

Bezpečné připevnění cedulí na staveniště 

Nejsnazším způsobem připevnění cedulí na staveniště na ploty a sloupy jsou stahovací pásky. Cedule však lze připevnit i na stěny, nebo zavěsit od stropu, nebo pod traverzy – pro tento alternativní způsob zavěšení je třeba do cedulí na staveniště vyvrtat otvory, nebo je vybavit zaklapávacími držáky.

Cedule s otvory se připevňují pomocí šroubů a hmoždinek. Snadné připevnění Vaší venkovní reklamní plochy Vám však umožní i zaklapávací držáky nebo deskové držáky. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli způsob připevnění, cedule na staveniště mají jako reklamní plocha vždy velký potenciál a nabízejí levný a efektivní způsob, jak na sebe můžete upozornit. Nechte si Vaši ceduli na staveniště natisknout profesionálně a kvalitně u Vispronet®!

Životnost různých materiálů

Reklama na staveništěReklamní sdělení musí na cedulích na staveniště často vydržet dlouho a musí odolat i různýcm povětrnostním vlivům bez známek poškození. Odolnost vůči nepřízni počasí a stálost barev jsou proto nejdůležitějšími vlastnostmi každé cedule na staveniště.

Pro venkovní reklamu Vám Vispronet® doporučuje použití kvalitnách hliníkových sendvičových desek. Levnější variantou pro krátkodobou reklamu jsou cedule na staveniště na extrudovaných PVC deskách. Ty sice mají malou hmotnost, ale při silném slunečním záření by mohlo dojít k rozpínání materiálu a tudíž i zdeformování desek. Pokud chcete Vaše cedule na staveniště používat dlouhodobě, pak jsou správnou volbou hliníkové sendvičové desky. Další reklamní cedule, jako např.  u nás samozřejmě najdete také.