Akrylátové desky

Při tisku na akrylátové sklo Vispronet® motivy standardně opatřuje bílým podtiskem, díky kterému se každý natištěný motiv stává designově zajímavou záležitostí. Vaše motivy pak vystupují za bezbarvým průhledným sklem. Výsledkem je fascinující prostorový efekt. Všechny barevné plochy jsou ještě dodatečně bíle podtištěny. Barvy proto působí obzvlášť výrazně a kvalitně. Reklamní cedule, informační tabulky a tisky obrázků na akrylátovém skle se ideálně hodí pro použití v interiéru i exteriéru. S nimi bude Vaše prezentace při veletrzích, eventech, v galeriích, muzeích i foyer vždy perfektní.

Pevné reklamní cedule z akrylátového skla

Potištěná akrylátová deska na výšku Kvalitní reklamní cedule z desek akrylátového skla od Vispronet® se dobře hodí pro dlouhodobé použití v interiéru i exteriéru. Desky akrylátového skla mají vysoce lesklý povrch, a proto motivy tiskneme vždy na zadní stranu. Výhodou je tedy fakt, že jsou motivy chráněny před poškrábáním a poškozením. Odstávající fólii na hranách a rozích polepovaných desek akrylátového skla u Vispronet® nenajdete, protože my provádíme tisk přímo na desky. Materiál je průhledný, a proto barvy září skrz akrylátové sklo v celé své sytosti a navíc dochází k působivému 3D efektu.
Reklamní cedule z akrylátového skla slouží jako firemní cedule na fasádách budov i v interiéru a vyznačují se dlouhou životností. Často se používají pro elegantní, kvalitní a opticky působivé aranžmá dekorativních prvků, nebo firemních log na stěnách. 

 

Potisk desek akrylátového skla libovolných velikostí - včetně bílého podtisku

Desky akrylátového skla jsou nerozbitné, průhledné a lehčí, než klasické sklo. U nás si můžete nechat online potisknout desky akrylátového skla silná: 3 mm, 5 mm, nebo 10 mm. Síla desky akrylátového skla ovlivňuje stabilitu a cenu tabule. Umístěte personalizované desky akrylátového skla nejen na stěny. Personalizované desky akrylátového skla se skvěle hodí i k zasklení  prostorů v obchodech, jako ochrana před větrem, nebo jako dekorativní dělící stěna v interiéru i exteriéru.  Vysoce lesklý povrch materiálu lze kdykoli snadno očistit. Pomocí praktických klasických, nebo zaklapávacích držáků Vaše reklamní cedule připevníte na jakoukoli stěnu čistě a opticky přitažlivě.

Pro optimální prezentaci Vašich motivů na reklamní ceduli si můžete vybrat z následujících metod tisku:

    • Potisk desek akrylátového skla bez bílého tisku

Výsledný design Vám na desku akrylátového skla natiskneme dle Vašeho zadání bez dodatečného bílého podtisku. Výhodou je to, že desky zůstanou průhledné.

    • Potisk desek akrylátového skla s individuálním bílým podtiskem barevných motivů

Pokud chcete, aby Vaše motivy byly stálobarevné na průhledných plochách, pak zvolte "barevné motivy s bílým podtiskem". Pak Vám všechny potištěné plochy desky akrylátového skla dodatečně opatříme krycí vrstvou bílého tisku. Všechny ostatní plochy zůstanou průhledné. Použité barvy pak září obzvlášť výrazně. 

    • Potisk desek akrylátového skla s celoplošným bílým tiskem

Pokud chcete, abychom Vám celou desku akrylátového skla opatřili bílým podtiskem, pak se musíte rozhodnout pro celoplošný bílý tisk. Pak bude bílá krycí vrstva natištěná nejen na barevných plochách, ale i kolem natištěných motivů.

Vytvořit vlastní design na desky akrylátového skla - reklamní a dekorativní cedule s 3D efektem

Potištěná akrylátová deska na šířkuU Vispronet® si můžete design na desku akrylátového skla navrhnout sami online. Pokud v našem shopu kliknete na ikonku "Vytvořit vlastní grafiku", pak můžete využít náš bezplatný program Visprodesign®. V něm je totiž online tvorba designu desek akrylátového skla hračka. V programu máte k dispozici velké množství bezplatných clipartů, které můžete kombinovat s vlastními obrázky a hotovými motivy na pozadí a nakonec je doplnit fotografiemi, nebo osobními texty.

Pomocí několika málo kliknutí Vám vzniknou efektní dekorativní a reklamní cedule na vysoce průhledných deskách akrylátového skla s dlouhou životností a odolností vůči nepřízni počasí.

Praktické příslušenství k deskám akrylátového skla - pro snadnou montáž a elegantní vzhled cedulí

V sekci Příslušenství k deskám akrylátového skla najdete praktické držáky na zeď a zaklapávací držáky, které Vám usnadní montáž Vašich akrylátových desek. Dle velikosti potištěných desek akrylátového skla pro Vás v nabídce máme držáky na zeď z ušlechtilé oceli s různými průměry ozdobných zakončení a možností umístit desky do různé vzdálenosti od zdi.

Potisk desek akrylátového skla s doručením do druhého dne - nejlepší opracování i kvalita

Spěšné objednávky našim zákazníkům na přání zhotovujeme během jediného pracovního dne. Pokud potřebujete Vaše potištěné desky akrylátového skla ze dne na den, pak pro Vás máme možnost na konci objednávky zvolit variantu „Overnight“. Pokud nám dodáte Vaše bezchybná tisková data v pracovní den do 9.00 hodin dopoledne, pak Vám doručíme Vaše individuálně potištěné desky akrylátového skla hned následující pracovní den. 

Další výrobky z akrylátového skla: obrazy a hodiny s vlastními motivy

Desky akrylátového skla se hodí nejen k výrobě reklamních cedulí všeho druhu. Stejně tak jsou oblíbené i k vystavení vlastních fotografií a motivů pro soukromou vzpomínku. Pokud jako dárek zvolíte nástěnný obraz nebo fotohodiny, pak se jistě trefíte do černého. Darujte k významnému výročí hodiny s individuálními motivy, nebo si zavěste kvalitní obraz z akrylátového skla na stěnu ve Vašem bytě. Potištěné desky akrylátového skla Vám totiž nabízejí spoustu prostoru pro Vaši fantazii.

Plexisklo vs. akrylátové sklo – v čem se liší?

Pokud se mluví o akrylátovém skle, často Vás napadne pojem plexisklo. V čem je rozdíl - v materiálu, nebo v zušlechtění? Rozdíl je prostý: akrylátové sklo označuje vlastní materiál polymethylmethakrylát, přičemž plexisklo je název značky jednoho konkrétního výrobce.

Tisk na akrylátové sklo – různé velikosti a formáty u Vispronet®

Ať už se rozhodnete pro potisk akrylátového skla pro obchodní, nebo soukromé účely, vždy je to skvělá možnost perfektní prezentace. U Vispronet® máte volný výběr velikostí a formátů. Od malých DIN A4 až po obrovské DIN A0 je možné vše. Zvolit si můžete i předdefinované rozměry 30 x 45 cm až 100 x 200 cm. Individuálně si můžete určit i alternativní šíře od 5 cm do 200 cm a výšky od 5 cm do 250 cm.

Stálé barvy pro Vaše cedule a obrazy na akrylátovém skle

Potisknout akrylátovou desku na šířkuAbychom Vám mohli garantovat vynikající světlostálost barev a odolnost vůči opotřebení akrylátových desek Vispronet®, proto je nepolepujeme fóliemi, ale provádíme tisk přímo na zadní stranu desek. Výhodou je i to, že je potisk odolnější vůči vlivům počasí mnohem více, než u ostatních cedulí. Navíc je tisk na  akrylátovém skle odolný vůči poškrábání i nepřízni počasí. Desky akrylátového skla dobře slouží jak v interiéru, tak v exteriéru.

Při volbě motivů nezapomeňte na možnost bílého tisku. S ním můžete dosáhnout obzvlášť intenzivních barev, což je ideální pro tisk firemních log, celoplošných motivů a barevných nápisů. Pokud si u nás chcete nechat natisknout obraz na akrylátové sklo, pak Vám doporučujeme barevné motivy s bílým podtiskem.

Pokud chcete mít na deskách akrylátového skla plnobarevné pozadí nebo celoplošné motivy, pak je nutný tisk až do kraje. Pak Vám vznikne celistvý obraz bez bílých okrajů. Abyste se vahnuli nesprávnému umístění motivů, pak v našem programu Visprodesign® přetáhněte motiv na pozadí až přes "přerušovanou ořezovou čáru".

Bezpečné umístění desek akrylátového skla na stěnu, nebo na stůl

U Vispronet® si můžete zvolit způsob připevnění sami – můžete je zavěsit na stěnu, od stropu, nebo postavit na stůl či na zem. Objednejte si Vaše potištěné desky akrylátového skla buď s vyvrtanými otvory v rozích, nebo bez nich. Budete-li chtít k montáži použít naše držáky na zeď nebo závěsy od stropu z ušlechtilé oceli, pak Vám doporučujeme akrylátové sklo s předvrtanými otvory. Pokud se rozhodnete pro zaklapávací deskové držáky, zaklapávací držáky z ušlechtilé oceli, nebo samolepící kovové držáky na zeď, pak žádné otvory v rozích desek nejsou potřeba.

Úchyty k dalšímu připevnění jsou umístěny tak, aby potištěná deska akrylátového skla pevně držela jak na stěně, tak zavěšená od stropu. U nás si můžete zvolit průměr otvorů v rozích:

  • 7 mm
  • 10 mm
  • 13 mm, nebo
  • 18 mm.

Acrylglasposter druckenNezapomeňte na rozměry otvorů ani při volbě motivu, neboť připevnění pouze zadní strany je možné jen u kovových samolepících držáků na zeď od Vispronet®. Aby byly všechny důležité motivy a nápisy co nejlépe viditelné - a nenacházely se v místě vyvrtaného otvoru - pak byste při umísťování motivů ve Visprodesign® neměli překročit přerušovaou ořezovou čáru.

Pokud ve Vašich cedulích nechcete mít vyvrtané otvory, pak si můžete zakoupit praktické zaklapávací stojánky a zaklapávací držáky desek akrylátového skla. Jsou praktické a manipulace s nimi je opravdu jednoduchá. Potištěné akrylátové sklo stačí zastrčit do zaklapávacího mechanismu a už může reklamní cedule sloužit jako skvělý poutač. Tyto stolní stojánky u Vispronet® nabízíme pro velikosti desek do DIN A3.