Reklamní cedule

Reklamní cedule lze použít mnoha způsoby, od jednoduchých informačních tabulek až po složité vybavení veletržních stánků. Reklamní a orientační tabulky, poutače, obrazové tabule do interiéru a reklamní cedule do interiéru i exteriéru: Vispronet® Vám Vaše motivy dokáže natisknout na mnoho nejrůznějších materiálů – od extrudovaných PVC desek až po hliníkové sendvičové desky, od komorových desek až po akrylátové sklo. Vytvořte si vlastní design na reklamní cedule v individuální velikosti, nebo si vyberte z různých standardních velikostí a formátů.

Reklamní cedule s vlastním designem

Zahradní ceduleReklamní cedule od Vispronet® lze používat mnoha způsoby: jako cedule k označení firem, jako informační tabulky v ordinacíh či na výstavách, jako poutače veletržních stánků, nebo jako nástěnnou dekoraci Vašeho bytu či kanceláře. V našem online shopu najdete celou řadu materiálů, ze kterých si můžete vybrat takový, který se bude nejlépe hodit pro Vaše záměry. Klasikou v naší nabídce jsou např. reklamní cedule vyrobené z lehkých UV stabilních extrudovaných PVC desek.

Obzvlášť lehké jsou i komorové desky, které bývají s oblibou používány jako nosiče informací o blížícím se eventu, nebo jako ukazatele, které účastníky nasměrovávají k místu konání festivalu. Reklamní cedule z hliníkových sendvičových desek Vás zase přesvědčí obzvlášť velkou stabilitou a odolností vůči nepřízni počasí. Tyto cedule skvěle slouží jako reklamní mantinelové bannery, reklama na staveništích, cedule na dveřích, nebo prvky k dotvoření veletržního stánku.Cedelu na staveniště online koupit Pokud si Vaše informace či logo přejete umístit na průhlednou ceduli elegantního vzhledu, pak Vám doporučujeme reklamní tabule z akrylátového skla, které Vašim motivům propůjčí nevídaný prostorový vzhled. Cedule s hladkými hranami a brilantním potiskem od nás - to jsou vynikající předpoklady pro to, aby vstup Vaší značky na trh byl opravdu profesionální. Reklamní tabule dokáží velmi dobře oslovit zákazníky a zvědavé návštěvníky a usnadní Vám navázání komunikace s nimi. Obzvlášť originální jsou reklamní cedule s ořezem na daný formát. Nechte si u nás potisknout lehké extrudované PVC desky a informujte s jejich pomocí širokou veřejnost o plánované výstavě, nebo blížícím se koncertu. Ořez na daný formát je typický i pro zákaznické poutače, na které můžete umístit další informační materiály ve formě letáků nebo brožur.

Trend v potisku reklamních cedulí: desky akrylátového skla, hliníkové extrudované desky atd.

Vytvořte si sami vlastní firemní ceduli a objednejte online Kromě profesionálního tisku si u online tiskárny Vispronet® můžete objednat i praktické držáky na zeď. Klasickou variantou jsou držáky vyrobené z nerezové ušlechtilé oceli, která zajišťuje dobrý vzhled i dlouhou životnost připevnění reklamních cedulí. Pro malé a střední reklamní cedule doporučujeme použití držáků na stěnu s maximálním průměrem ozdobného zakončení 15 mm. V porovnání s velikostí reklamní cedule taková ozdobná zakončení působí decentně a elegantně. Speciálně pro velkoformátové reklamní cedule nabízíme držáky na zeď s průměrem ozdobného zakončení od 18 mm do 20 mm. Takové držáky Vám zajistí bezpečné připevnění na stěnu a zároveň zdůrazní i elegantní vzhled reklamní cedule. Ať už se rozhodnete pro extrudovanou PVC desku s vlastními motivy, nebo zda si necháte reklamu Vaší firmy natisknout na hliníkové sendvičové desky či akrylátové sklo, Vispronet® pro Vás má optimální a praktické příslušenství pro každý rozměr cedule i každou sílu materiálu.

Objednání reklamních cedulí nejvyšší kvality s doručením do druhého dne

Kvalitní reklamní cedule od Vispronet® se vyznačují nejen prvotřídním potiskem, ale z části jsou dle klasifikace požární odolnosti B1/DIN 4102 i obtížně hořlavé. Proto lze reklamní cedule reklamní tabule z akrylátového skla, hliníkových sendvičových desek i extrudovaných PVC desek bez obav používat i ve veřejných budovách a na veletrzích. Pro Vaše aktuální akce Vám Vispronet® dodá individuálně potištěné reklamní cedule do velikosti 1 m² i do druhého dne. Reklamní bannery vytvořit a online koupitPokud si přejete tuto extra rychlou službu, musíte nám však dodat Vaše bezchybná tisková data do 9:00 hodin dopoledne. Pak Vám zaručíme doručení Vašeho zboží hned následující pracovní den. 

Reklamní plachty - dobrá alternativa pro venkovní propagaci

Pro efektivní propagaci Vašich akcí v exteriéru se vedle reklamních cedulí od Vispronet® hodí i kvalitní reklamní plachty. Plachty v individuální velikosti vyrobené z PVC, nebo odolného Netzvinylu Vám na přání potiskneme Vašimi individuálními motivy. Pro Vaši optimální prezentaci Vám nabízíme plachty s očky, zaklapávacími očky a dalším praktickým příslušenstvím. Podívejte se na naše plachty a navrhněte si jejich design podle svých představ.

Potisk reklamních cedulí - od nápadu až k atraktivnímu výsledku 

Firemní cedule online objednatPokud plánujete větší reklamní projekt, pak pravděpodobně počítáte i s reklamními cedulemi. Potištěné cedule lze dle zvoleného materiálu použít jak v prostorách firmy, ordinacích a kancelářských budovách, tak i v exteriéru. Takové cedule upoutají pozornost a zároveň přinášejí informace či reklamu efektně i efektivně.

Reklamní cedule navíc nabízejí rozmanité možnosti ztvárnění. U Vispronet® se dovíte, jak si sami zcela jednoduše můžete online vytvořit design Vašich reklamních cedulí, jak si je nechat potisknout, které materiály jsou na reklamní cedule nejlepší a na co byste si měli dát pozor ještě před zadáním tisku reklamních cedulí.

 

Online vytvořit vlastní design reklamních cedulí - s Visprodesign®

Každá individuální cedule se rodí z dobrého nápadu. Stačí jediná geniální myšlenka a vznikne jedinečné reklamní sdělení, které kreativním zprůsobem zapůsobí i tam, kde by jinak nenašlo odezvu. Reklamní tabule často přitahují požadovanou pozornost právě díky originálnímu designu. Tak se nebojte - a popusťte uzdu své fantazii....

Díky bezplatnému programu Visprodesign® můžete u Vispronet® realizovat vlastní představy a online vytvářet atraktivní reklamní cedule zcela jednoduše i bez grafických zkušeností v několika málo krocích. V tomto programu máte bezplatný přístup k velkému množství šablon, clipartů a obrázků, které můžete bez problému kombinovat s vlastními fotografiemi, obrázky i texty.

Co se týče ztvárnění reklamních cedulí, obzvlášť zajímavé možnosti nabízejí např. průhledné desky z akrylátového skla na šířku. Pomocí různých metod tisku, jako např. „bílý tisk“ lze účinky jednotlivých prvků motivu různým způsobem ovlivňovat.

TOP technologie tisku 

U Vispronet® si můžete nechat online natisknout reklamní cedule dle vlastní předlohy. Kvalitní digitální tisk Vám vždy zaručí perfektní výsledek. S námi budete Vaši firmu, ordinaci, nebo reklamu prezentovat nejlepšími prostředky. Podmínkou natištění reklamní cedule v našem shopu je doručení bezchybných tiskových dat. Relevantní data k tisku posíláme z počítače přímo do tiskárny, kde jsou motivy na materiál přenášeny UV vytvrzovanými inkousty.

Nejmodernější technologie tisku firmě Vispronet® umožňují tisk reklamních cedulí Expres a dokonce i Overnight - s doručením do druhého dne. Aby naši zákazníci byli s výsledným tiskem reklamních cedulí maximálně dlouho spokojeni, používáme k tisku UV inkousty, které vykazují vysokou stálost na světle. Vispronet® dbá i na ochranu klimatu a životního prostřední. Proto jsou všechny naše výrobky ekologické a neobsahují škodlivé látky. Naše inkousty navíc nesou pečeť ekologické značky Nordic Ecolabel (Nordic Swan). Obzvlášť vysoké rozmanitosti barev dosahujeme dodatečně volitelnými přímými barvami.

Perfektní připevnění reklamních cedulí

Náš zákaznický servis nekončí hotovým tiskem. Vispronet® Vám totiž nabízí vše, co se týká tvroby a prezentace cedulí. Pokud jste si u Vispronet® nechali natisknout Vaši perfektní reklamní ceduli, pak ji jistě chcete i stejně perfektně připevnit. K tomu si u nás můžete vybrat z různých alternativ: držáky na zeď z ušlechtilé oceli, závěsy, nebo zaklapávací držáky. Podívejte se na nabídku našeho příslušenství k reklamním cedulím. Ani cedule s nejlepším designem totiž nevynikne, pokud není optimálně připevněná.

Jaké materiály se hodí pro reklamní cedule?

Zubehör für Werbeschilder online kaufenReklamní a firemní cedule, reklamní tabule i cedule na staveniště jsou vývěsními štíty firem, ordinací i kanceláří. Přinášejí informace na staveništích, plotech a zátarasách stejně jako na fasádách domů i uvnitř objektů. Aby cedule přitáhly pozornost a měly požadovaný účinek, musí být zvolen správný materiál. Od něj se pak odvíjí i životnost a cena konkrétní reklamní cedule.

Při volbě materiálu by měly být určující tyto dva faktory: zamýšlené místo použití (interiér nebo exteriér) a zamýšlená doba použití. Pro venkovní reklamu se obzvlášť hodí reklamní cedule z hliníkových sendvičových desek na výšku nebo na šířku. I přes svoji malou hmotnost se tento materiál vyznačuje velkou stabilitou a odolností vůči nepřízni počasí.

Pokud chcete reklamní ceduli používat v interiéru i exteriéru, jako např. při veletrzích a výstavách, doporučujeme Vám tvrzené PVC desky. Nabízíme je v různých formátech a můžete si je nechat potisknout oboustranně.

Mají-li mít informační tabulky např. u advokátních kanceláří, lékařských praxí, nebo kanceláří vysloveně elegantní vzhled a chcete-li je používat v interiéru i exteriéru, doporučujeme Vám při volbě materiálu zvolit akrylátové desky. To se vyznačuje opticky skvělými vlastnostmi, jako např. fascinující 3D efekt, který vzniká metodou podtisku. Pokud máte v plánu krátkodobé vyvěšení cedulí, např. před volbami, nebo před blížící se akcí, nejlépe se hodí reklamní cedule z lehkých komorových desek. V nabídce máme komorové desky typu H nebo typu X.

Jaké velikosti cedulí si mohu u Vispronet® nechat potisknout?

Reklamní cedule, cedule u lékařských praxí a firemní cedule si u nás můžete nechat dle materiálu potisknout v různých velikostech. Tým Vispronet® Vám dokáže potisknout reklamní cedule do maximální velikosti 250 x 150 cm, popř. 200 x 250 cm. Pokud si nejste zcela jisti, jakou velikost cedule zvolit, pak si v mysli znovu vybavte místo jejího budoucího použití.

Odkud a z jaké vzdálenosti se pozorovatelé budou dívat na Vaši reklamní ceduli? Jak velká musí tabulka být, aby na ní bylo možné dobře rozeznat i malé prvky? Do úvah je třeba zahrnout i převoz a manipulaci s cedulí. Velmi rozměrné vedule vyžadují i vyšší náklady na dopravu a větší zkušenosti při montáži.

Pokud se výše zmíněným problémům chcete vyhnout, pak můžete informace rozdělit na více jednotlivých cedulí. Ty pak můžete na místě montáže umístit vedle sebe, nebo nad sebe. Jednoduchým způsobem tak dosáhnete stejného účinku, jaký by měla cedule velkého formátu.