Reklamní plachty vč. zaklapávacích oček

Reklamní plachty se zaklapávacími očky od Vispronet® Vám otevírají prostor netušených možností připevnění bannerů jak v interiéru, tak v exteriéru. Tištěné díly vyrobené z nemačkavého materiálu Vinylplane, nebo prodyšné síťoviny Mesh dodáváme buď po obvodu střižené, nebo se zesíleným okrajem. Dle prostoru, kde chcete bannery použít, si můžete ihned přiobjednat libovolné množství zaklapávacích oček. Dodáváme je v různých barvách v sadách po 4 kusech. Zaklapávací očka Mini a Midi jsou vyrobena z plastu zesíleného skelným vláknem. Jejich další předností je velká odolnost vůči nepřízni počasí. Očka lze kdykoli vyměnit a znovu použít.

Připevnění reklamních plachet pomocí zaklapávacích oček - pro plachty bez našitých oček

Werbeplanen mit Klemmösen Midi im Hochformat bestellenReklamní plachty bez oček a otvorů lze kdekoli snadno připevnit s pomocí praktických zaklapávacích oček. K plachtám se zesíleným okrajem i po obvodu střiženým reklamním plachtám z materiálů Vinyl nebo Mesh si můžete objednat libovolné množství zaklapávacích oček. K zaklapávacím očkům se pak snadno připevní kroucený provázek nebo vypínací gumičky. Pak můžete Vaše reklamní plachty používat v interiéru i exteriéru velmi flexibilně. 

Zaklapávací očka se ideálně hodí pro reklamní plachty bez našitých oček. Díky sadám praktických zaklapávacích oček od Vispronet® budete moci Vaše plachty jednoduše umístit na ploty i hladké fasády.

 

 

Zaklapávací očka od Vispronet® jsou vyrobena z plastu zesíleného skelným vláknem. Nabízíme je v různých barvách. U nás si můžete online objednat tyto typy zaklapávacích oček:

  • Zaklapávací očka Mini
  • Zaklapávací očka Midi

Zaklapávací očka Mini a Midi od Vispronet® můžete kdykoli sundat a použít na jiné plachty. Lze je používat opakovaně. Se zaklapávacími očky můžete reklamní plachty kdykoli vyměnit - snadno a rychle. Všechna zaklapávací očka nabízíme v praktických sadách po 4 kusech. Můžete si je kdykoli přiobjednat. Najdete je v sekci „Příslušenství“.

Oboustranně potištěné reklamní plachty se zaklapávacími očky zavěšené od stropu

Werbeplanen beidseitig bedrucken und mit Klemmösen Mini bestellenOboustranně potištěné reklamní plachty Vám zaručí neomezenou pozornost zákazníků a hostů. Na přední a zadní stranu neprůhledného materiálu Vinylplane si můžete navrhnout stejné, nebo různé motivy. Pro praktickou prezentaci reklamy zavěšené od stropu se výborně hodí reklamní plachty s oboustranným potiskem. K připevnění reklamních plachet doporučujeme použití plastových zaklapávacích oček v provedení Mini nebo Midi. Barvu oček i počet sad zaklapávacích oček si můžete určit sami. Stačí při objednávce zadat požadované množství. Zaklapávací očka lze kdykoli měnit a používat opakovaně.

Online vytvořit vlastní design reklamních plachet 

Chcete-li si snadno a rychle vytvořit vlastní grafiku na reklamní plachty, můžete u Vispronet® využít náš interní program. Pokud ještě svůj návrh nemáte hotový, může Vám spolehlivě pomoci právě náš program Visprodesign®. Prohlédněte si naše tematicky řazené bezplatné šablony a nakombinujte s nimi Vaše vlastní fotografie nebo firemní logo. Vaši grafiku můžete také doplnit cliparty z naší nabídky. Popusťte uzdu své fantazii. Vaše individuální reklamní plachty oživíte důležitými informacemi pomocí několika málo kliknutí.

Objednat reklamní plachty se zaklapávacími očky Overnight

Klemm-Ösen im 4er-Set kaufen - unter ZubehörObjednejte si reklamní plachty s libovolným počtem setů zaklapávacích oček. Zaklapávací očka u Vispronet® nabízíme v různých barvách vždy v praktických sadách po 4 kusech. Pokud na Vaše zboží hodně spěcháte, klikněte v nákupním košíku na druh zásilky „Overnight“. Pak Vám Vaši objednávku doručíme hned následující pracovní den.

Návleky na mobilní zábrany - další reklamní plachty bez oček

Pokud máte možnost na mobilní zábrany připevnit reklamní plachty, pak se podívejte na naše návleky na mobilní zábrany. Textilní návleky Vám potiskneme z obou stran. Velikostí Vám budou pasovat na všechny běžné mobilní zábrany. Jedná se o venkovní reklamu, kterou můžete prezentovat v bezprostřední blízkosti Vašich zákazníků. K připevnění návleků nebudete potřebovat žádná zaklapávací očka ani stahovací pásky. S návleky na mobilní zábrany získáte skvělé reklamní poutače během okamžiku.