Reklama na staveniště

Vispronet® nabízí širokou paletu různých reklamních nosičů pro stavebnictví a pro řemeslníky. Bannery pro ploty na stavby nebo na zátarasy lze snadno připevnit pomocí stahovacích pásků nebo napínacích gumiček. Slouží jako clona a zároveň jako atraktivní reklamní plocha v jednom. Taktéž jako cedule na stavbě mohou bannery informovat chodce a všechny zájemce o aktuálním dění na stavbě a projektech do budoucnosti. Reklama na lešení je viditelná i z velké dálky a tím je velice oblíbená a využívaná.

Reklama na staveniště - poutače & soukromí v jednom

Bauzaunwerbung online selbst gestaltenreklamou na staveniště zabijete dvě mouchy jednou ranou. Využijte centrální prvky staveniště k vlastnímu užitku a vytvořte si kreativní poutače pro úspěšnou prezentaci Vašich akcí. Vedle vlastního efektu reklamy personalizované bannery slouží i k vytvoření dekorativního soukromí. V sekci reklama na staveniště od Vispronet® máte k dispozici různé reklamní prvky na mobilní zábrany, lešení i stavební zátarasy.

Ať už se jedná o reklamu stavební firmy, nebo externího zadavatele reklam - nejrůznější možnosti reklamy na staveništích umožňují takovou prezentaci personalizovaných reklamních bannerů, která je dobře viditelná pro chodce i řidiče. Individuální bannery na staveništích přitom slouží nejen k propagaci, ale i jako zakrytí prostoru před rušivými pohledy.
Vlastní reklama na lešení je reklamou dobře viditelnou i z velké dálky. Planen für Absperrgitter online selbst gestaltenPlachty potištěné logem nebo názvem firmy, které jsou připevněné vysoko na lešení, zřetelně svítí do dáli.

Vlastní reklama přímo na místě dění, jako je staveniště, může velmi dobře přitáhnout pozornost mnoha lidí. Vedle zajímavých informací o aktuálních pokrocích na staveništi, nebo o plánovaných záměrech stavby, reklama na staveništích nabízí dostatek prostoru i pro profesionální firemní reklamu.

U Vispronet® si můžete nechat individuálně potisknout tyto typy reklamy na staveniště:

 • Plachty na mobilní zábrany


  Mobilní zábrany v prvé řadě zamezují vstup na staveniště nepovolaným osobám. Často se však používají i při městských slavnostech a větších koncertech. Připevněte na ně Vaše individuální reklamní plachty. Vispronet® dodává plachty na mobilní zábrany ve třech standardních velikostech odpovídajících rozměrům běžných mobilních zábran. Tisk provádíme na pevný materiál Vinylplane. Díky očkům na okraji plachet a stahovacím páskům nebo provázkům se tento typ reklamy na mobilní zábrany připevňuje snadno a rychle.

 • Návleky na mobilní zábrany


  Alternativou k plachtám na mobilní zábrany jsou návleky. Ty lze potisknout relevantními informacemi na obou stranách. Návleky se snadno natáhnou přes mobilní zábrany a pojistí stahovacími páskami. Pro tento typ reklamy na staveniště máme tři standardní velikosti návleků odpovídající rozměrům běžně používaných mobilních zábran.

 • Plachty na stavební zátarasy


  Nejdůležitějším prvkem staveniště jsou stavební zátarasy. S plachtami na stavební zátarasy získáte profesionální reklamní plochu na ploty kolem stavenišť a zároveň vytvoříte potřebné soukromí. Vispronet® dodává reklamní plachty na stavební zátarasy ve standardní velikosti 338 x 174 cm. Motivy Vám natiskneme buď na pevný Vinylplane, nebo na prodyšnou síťovinu Mesh. Oba materiály dodáváme se zesíleným okrajem a očky v rozestupech po 50 cm.

 • Plachty na lešení


  Při opravě domů a mostů se často musí používat lešení, které dělníkům usnadňuje dostupnost k opravovaným částem stavby. U Vispronet® si můžete na lešení nechat vyrobit reklamní plachty - buď z pevného materiálu Vinylplane, nebo prodyšné síťoviny Mesh. Hoření a spodní stranu plachet dodáváme s tunýlkem, který umožní připevnění plachty na trubky lešení.

Vytvořit si vlastní design odolných reklamních plachet na staveniště

Baugerüstwerbung online selbst gestaltenPři volbě individuální reklamy na staveniště je třeba myslet na různé povětrnostní podmínky. Chcete-li si nechat připevnit banner na lešení do velké výšky, doporučujeme Vám použití prodyšné síťoviny Mesh. Ta je vhodná i u bannerů na stavební zátarasy. Mesh má totiž díky své síťové struktuře malý odpor vzduchu, a proto lépe odolá i silnému náporu větru. Využijte k tvorbě vlastních motivů na reklamní plachty na staveniště interní program Visprodesign® od Vispronet®. S ním Vaši grafiku vytvoříte snadno a rychle. Těm, kteří ještě nemají svůj design hotový, tento program jistě spolehlivě pomůže ke spokojenosti. Prohlédněte si tematicky řazené bezplatné šablony. Nakombinujte si vlastní fotografie nebo firmení logo s předlohami a cliparty z naší nabídky. Vaše individuální reklama na staveniště bude na světě během chvilky.

Popusťte uzdu své fantazii a oživte Vaši reklamu na staveniště vlastním designem.

Objednat reklamu na staveniště s doručením do druhého dne

Bauschilder gestalten & bestellenDíky rychlému servisu od Vispronet® s názvem Overnight Vám doručíme Vaši reklamu na staveniště hned následující pracovní den. Spěšné zásilky s námi vždy doputují na místo určení včas. Stačí, když v nákupním košíku kliknete na typ zásilky „Overnight - Doručení do druhého dne“ a dodáte nám Vaše tisková data pro reklamu na staveniště do 9:00 hodin dopoledne. Pak budete mít Vaši reklamu na staveniště k dispozici hned následující pracovní den.

Vytvořit grafiku cedulí na stavbu - informace o stavebních projektech 

Reklama na staveništi je výbornou možností, jak úspěšně prezentovat účel stavby nebo externí produkty. Chcete-li však umístit reklamní ceduli blízko silnice, kde není plot ani lešení, podívejte se na nabídku stabilních cedulí na stavbu od Vispronet®. S cedulemi na stavbu můžete Vaši reklamu prezentovat dlouhodobě a flexibilně a bude vždy blízko Vašim zákazníkům.