PVC banner, do 50 m²

Díky své dlouhé životnosti a opakovatelnému použití patří PVC bannery k nejčastěji používaným reklamním nosičům ve venkovním prostředí. Banner je vybavený zesíleným okrajem a kovovými kroužky o průměru 16 mm. Tyto bannery jsou vhodné pro velkoformátovou reklamu, která zajistí nepřehlédnutelnost reklamního motivu na budovách, lešeních, mostech, zábradlích apod. Optmální použití je také na výstavy, veletrhy, do muzeí, na sportovní akce a eventy apod. Kvalitní tisk motivu na lesklou plachtovinu Vinylplane je z dálky viditelný a upoutá pozornost.

PVC banner do 50 m² – velkoformátová venkovní reklama v individuálním designu

XXL PVC Banner im Querformat selbst gestaltenPVC bannery do 50 m² mají opravdu obrovskou reklamní plochu. Kovová očka s průměrem 16 mm a robustní zesílený okraj z těchto PVC bannerů do 50 m² tištěné plochy dělají obzvlášť odolné reklamní plachty pro venkovní použití.

Individuálně potištěné PVC bannery s působivými motivy jsou dobře viditelné na fasádách a lešení, ale i zavěšené nad ulicemi. Mnohostranné použití mají PVC bannery i při veletrzích, v muzeích a při eventech. Díky kvalitnímu tisku na materiál Vinylplane budou Vaše motivy zářit již z dálky.

Můžete si u nás vybrat ze 3 zákaldních variant, které Vám na přání potiskneme oboustranně stejnými nebo různými motivy:

 

XXL PVC Banner im Hochformat selbst gestaltenKromě mnoha klasických rozměrů Vám můžeme zhotovit individuální PVC bannery i v libovolných velikostech. Stačí, když během konfigurace kliknete na možnost „individuální velikost“. PVC bannery do 50 m² , to jsou klasické reklamní plachty pro venkovní použití. Jistě Vás přesvědčí i díky velmi dobrým vlastnostem materiálu. PVC bannery jsou odolné vůči dešti i přímému slunečnímu záření, a proto mohou Vaše PVC bannery bez problému prezentovat Vaši reklamu veřejnosti po mnoho týdnů.

Oboustranně potištěné PVC bannery – snadné připevnění díky praktickému příslušenství

PVC bannery se při použití správného příslušenství dají snadno instalovat na nejrůznější místa v interiéru i exteriéru. Díky stahovacím páskům a provázkům budou Vaše  potištěné PVC bannery bezpečně držet na plotech, lešení i mezi dvěma stromy. Oboustranně potištěné PVC bannery často uvidíte viset od stropu ve veletržních halách nebo nákupních centrech. Pořadatelé koncertů pod širým nebem a organizátoři trhů rádi používají oboustranně potištěné PVC bannery napnuté z jedné strany silnice na druhou. Tímto způsobem učiní svoji reklamu na blížící se akci nepřehlédnutelnou. Díky možnosti individuálního potisku z přední i zadní strany plachty je dosah Vaší reklamy dvojnásobný, protože jsou Vaše reklamní sdělení dobře vidět ze dvou směrů. Vaše motivy Vám natiskneme na tištěnou plochu brilantními barvami s vynikající světlostálostí.

Online vytvořit vlastní design PVC bannerů – nekonečné možnosti díky programu Visprodesign®

Quadratische XXL PVC Banner selbst gestaltenKdo si ještě není zcela jist, jak by měla vypadat výsledná grafika jeho PVC banneru, může u Vispronet® použít interní bezplatný program Visprodesign®. Dostanete se do něj během konfigurace produktu jediným klikem na ikonku „Vytvořit vlastní grafiku“.

Originální plachty pro Vaši propagaci si vytvoříte jednoduše a přehledně i bez grafických znalostí. Stačí, když k tomu použijete bezplatné šablony a doplníte je dalšími cliparty, vlastními texty a fotografiemi. Jednoduše si tak vytvoříte individuální dekorativní PVC plachty, které k sobě přitáhnou zraky mnoha lidí. Tisk Vašich motivů Vám provedeme brilantními zářivými barvami.

 

Doručení PVC bannerů do druhého dne

Naši zákazníci často potřebují PVC bannery ze dne na den. U Vispronet® to není problém. Využijte naši exklusivní službu Overnight - Doručení do druhého dne. Doručíte-li nám Vaše bezchybná tisková data do 9.00 hodin dopoledne, pak budete mít Vaše objednané PVC bannery k dispozici hned následující pracovní den. I tak rychle dokážeme pro Vás tisknout. Vyzkoušejte nás i Vy.