PVC banner Basic, do 4 m²

PVC banner Basic je velice oblíbený pro svoji flexibilitu a mobilnost. Může být vybavený decentními, transparentními, plastovými kroužky o ø 12 mm nebo lesklými kovovými kroužky o ø 10 mm, vždy bez zesíleného okraje. Jednostranně či oboustranně potištěný, motiv natištěný v jasných, brilantních barvách.
PVC bannery Basic jsou určené pro venkovní i vnitřní použití se střední zátěží. Vispronet® natiskne a vyrobí PVC banner Basic v různých standardních velikostech nebo ve velikosti dle Vašeho přání.

PVC plachty Basic – venkovní reklama v individuálním designu 

PVC Planen Basic mit Ösen bestellenPVC plachty s možností potisku, to jsou klasické reklamní bannery pro použití v interiéru i exteriéru. Díky pevnému materiálu Vinylplane jsou reklamní plachty odolné vůči dešti i přímému slunečnímu záření. Náš kvalitní tisk Vám zaručí zářivé barvy s velmi dobrou světlostálostí.

PVC plachty Basic jsou cenově výhodné PVC bannery od Vispronet®. Dodáváme je bez zesíleného okraje, protože jsou určeny pro střední zátěž. Tyto reklamní plachty do velikosti 4 m² lze bez problému používat v interiéru i exteriéru.

Zrealizujte své nápady na vlastních PVC plachtách Basic. Ať už je připevníte na fasády, stěny, nebo lešení - s PVC plachtami Basic ve vlastním designu si rychle získáte pozornost. Skvěle se hodí i na eventy, festivaly, do divadla nebo na veletrhy. PVC bannery Basic Vás přesvědčí hned v několika ohledech: jsou vybaveny průhlednými recyklovatelnými očky z plastu s ø 12, které opticky nejsou téměř vidět, nebo lesklými kovovými očky s ø 10 mm, lze je potisknou jednostranně nebo oboustranně a jejich motivy vždy na tištěné ploše září brilantními barvami s vysokou světlostálostí. 

Široké možnosti použití PVC bannerů od Vispronet®

PVC Planen Basic mit Minax-Knöpfen bestellenpotištěnými PVC plachtami Basic se Vaše informace dostanou k lidem rychle a efektivně. Firmy rády používají PVC plachty s vlastními motivy k propagaci firemního loga, zájmové organizace zase k informování o sportovních akcích nebo pro zveřejnění seznamu sponzorů. Na přání Vám zhotovíme bannery s ekologicky nezávadnými očky v rozestupu 50 cm. Pak budete moci Vaše potištěné PVC plachty bez problému připevnit na jakékoli stěny nebo ploty tak, aby byly dobře viditelné.
Než začnete vytvářet grafiku Vašich PVC plachet, rozhodněte se, zda budte chtít Vaše plachty potisknout jednostranně, nebo oboustranně. Na výběr máte tyto formáty:

Vispronet® Vám rád doručí PVC bannery Basic do velikosti 4 m² v různých standardních velikostech, nebo ve Vašem individuálním formátu na přání.

Online vytvořit vlastní PVC plachty Basic

PVC Planen beidseitig bedruckenJeště nemáto hotovou grafiku na PVC plachty? S jednoduše ovladatelným bezplatným programem Visprodesign® od Vispronet® si můžete vytvořit Vaši vlastní profesionální venkovní reklamu s jedinečnými motivy pomocí pár kliknutí snadno a rychle.

Použijte k tomu bezplatné předlohy a doplňte je dalšími cliparty, vlastními texty nebo fotografiemi. Vytvoříte si tak individuální dekorativní PVC plachty, které k sobě přitáhnou zraky mnoha lidí. Vaše motivy Vám natiskneme brilantně zářivými barvami.

Praktické příslušenství pro snadnou montáž

Připevnění univerzálně použitelných individualizovaných PVC plachet Basic si můžete usnadnit díky příslušenství k reklamním bannerům. Pevný PVC materiál musí zaručit, aby se plachta neroztrhla ani při dešti, ani při větru, ani při častém převážení. V našem příslušenství proto najdete praktické stahovací pásky, sety vypínacích gumiček a zaklapávací očka pro PVC plachty bez oček. Podívejte se na naše příslušenství a najděte si snadno pomůcky k požadovanému zavěšení. Chytrým řešením pro často vyměňované motivy jsou knoflíky Minax.

Doručení PVC plachet do druhého dne

Netzvinyl Planen - Mesh Banner bedruckenNaši zákazníci často potřebují své PVC plachty do druhého dne. Všem spěchajícím proto Vispronet® nabízí exklusivní službu Overnight - Doručení do druhého dne. Dodejte nám Vaše hotová tisková data do 9.00 hodin dopoledne a my Vám budeme garantovat doručení Vašich objednaných PVC plachet již následující pracovní den. I tak rychle pro Vás můžeme tisknout. Vyzkoušejte nás!

Mesh Banner – lepší odpor vzduchu u XXL reklamních bannerů na lešení a plotech

Větší bannery umístěné v exteriéru mají i větší plochu vystavenou náporu větru. Při extra silném větru by mohlo dojít k poškození bannerů nebo jejich úchytů. Proto Vám pro instalaci větších reklamních plachet v exteriéru doporučujeme použití prodyšných Mesh Bannerů.