Mesh banner, do 50 m²

Mesh banner od Vispronet® z PVC síťoviny odprezentuje váš motiv i ve velkém formátu. Mesh banner je větru a světlopropustný. Lehký síťovaný materiál je ideální k použití na lešení, fasády, budovy apod. Díky světlupropustnosti je často využíván do výloh. Tento materiál je vhodný na velkoformátovou reklamu, kde zaručí nepřehlédnutelnost. Vispronet® natiskne váš motiv jasnými barvami s velmi dobrou stálobarevností.

Mesh banner – individuální síťovina pro venkovní použití 

Mesh Banner im Hochformat gestaltenMesh bannery se skvěle hodí pro použití v exteriéru. Jsou vyrobeny z  prodyšné síťoviny, která dobře propouští světlo. Mesh bannery od Vispronet® lze potisknout jednostranně.

Mesh bannery se nejčastěji používají jako velkoformátové reklamní plachty na lešení a fasády, ale i přes okna. Mesh bannery jsou velmi pevné a odolné vůči roztržení. Na přání Vám potiskneme jakýkoli rozměr banneru do velikosti 50 m². Na výběr máte tyto základní formáty:

Mesh Banner im Querformat gestaltenAť už chcete Vaši reklamu prezentovat na fasádách, nebo klasicky na plotech, můžete se rozhodnout pro vlastní Mesh bannery v různých provedeních. Protože mají tyto bannery zesílené okraje a očka, připevňují se na stavební zátarasy snadno a rychle. Mesh bannery s tunýlkem se zase dají bez problému nasunout na trubky o průměru 25 mm nebo 50 mm.
Chcete-li viditelně prezentovat Vaši reklamu na eventech, koncertech, slavnostech a jiných akcích, jsou odolné Mesh bannery tou správnou volbou. 

Online vytvořit vlastní grafiku na Mesh bannery

U Vispronet® si můžete pomocí pouhých několika kliknutí online vytvořit vlastní design Mesh bannerů. Pokud nechcete nahrát Vaše hotová data, pak pro Vás máme náš interní program Visprodesign®. Dostanete se do něj při konfiguraci produktu kliknutím na ikonku „Vytvořit vlastní grafiku“. Pak už si můžete libovolně vybírat tematické obrázky, cliparty a šablony k dalšímu zpracování. 

Quadratische Mesh Banner selbst gestaltenJeště nemáte hotový design Vašich vlastních Mesh bannerů? S bezplatným programem od Vispronet® máte k dispozici snadno ovladatelný nástroj pro tvorbu grafiky na párty bannery i profesionální outdoor reklamu. Vaše jedinečné motivy si u nás vytvoříte snadno a rychle během několika málo kliknutí. Využijte k tomu naše bezplatné šablony a doplňte je o cliparty, vlastní texty a fotografie. Vytvoříte si tak individuální dekorativní Mesh bannery, které k sobě přitáhnou pozornost mnoha zákazníků. Vaše motivy Vám natiskneme brilantními zářivými barvami. 

Zavěšení Mesh bannerů: online koupit praktické příslušenství pro snadnou montáž

S příslušenstvím od Vispronet® budete mít mnoho možností, jak připevnit Vaše personalizované Mesh bannery v interiéru i exteriéru. Protože se jedná o netrhavou síťovinu, mají Mesh bannery dlouhou životnost i při silném větru. Díky stahovacím páskům, vypínacím gumičkám a zaklapávacím očkám dobře drží potištěné plachty z materiálu Netzvinyl téměř na jakémkoli místě.

Koupit Mesh bannery s doručením do druhého dne

Freizeitstühle mit Mesh Banner bedruckenČasto naši zákazníci chtějí své Mesh bannery doručit do druhého dne, a proto Vispronet® nabízí i exkluzivní službu Overnight. Pošlete nám Vaše bezchybná tisková data do 9.00 hodin dopoledne a my Vám zaručíme doručení Vašich objednaných Mesh bannerů hned následující pracovní den. I tak rychle pro Vás dokážeme tisknout. Vyzkoušejte nás! 

Koupit židle pro volný čas s personalizovaným Mesh bannerem

Mesh bannery se používají nejen na velkoformátovou reklamu v exteriéru. Vispronet® používá plachty z materiálu Netzvinyl i k potisku židlí pro volný čas. Díky vynikajícím vlastnostem materiálu jsou pak lehátka odolná i vůči extrémním povětrnostním podmínkám. Židle pro volný čas potištěná osobními motivy, to může být nejen originální reklamní poutač, ale i skvělý dárek.