Reklamní bannery

Vispronet® nabízí výrobu reklamních bannerů od malých velikostí až po formát XXL. Bannery nabízí širokou škálu použití - na lešení, fasády, ploty, veletrhy, výstavy, do muzeí, obchodních prostor, na sportovní utkání apod. Pro každý účel naleznete u Vispronet® ten správný banner a také vhodný materiál. Jednostranně či oboustranně potištěný banner lze objednat až do velikosti  50 m². PVC-Banner Basic nabízí naproti tomu cenově výhodnou variantu pro formáty do 4 m² se střední zátěží. Pro venkovní reklamnu v XXL formátu Vispronet® doporučuje lehký a větrupropustný materiál Mesh.

Reklamní bannery od Vispronet® – velkoformátový tisk pro veletrhy & eventy apod. 

Meshbanner drucken - Werbeplanen im Großformat

Klasický PVC reklamní banner je nejlepší způsob, jak širokou veřejnost informovat o velkých i malých událostech – ať už se jedná o městské slavnosti, akce zájmových organizací, reklamu firmy nebo nových produktů, den otevřených dveří, nebo termín příštího veletrhu.

Umístíte-li velké odolné potištěné reklamní plachty na lešení, fasády domů nebo ploty u frekventovaných silnic, bude Vaše reklama účinná a nepřehlédnutelná. Možnosti použití našich PVC bannerů jsou opravdu široké. Podívejte se na nabídku reklamních plachet od Vispronet®. Tam jistě najdete ten správný reklamní nosič právě pro Vás.

Potisknout bannery - i pro soukromé oslavy

PVC bannery se často používají nejen v sektoru průmyslu a služeb. Potisknout PVC plachty se vyplatí i na soukromé oslavy. Ať už se jedná o svatbu, loučení se svobodou, začátek školního roku, nebo kulaté výročí, je  PVC banner s Vašimi vlastními motivy vždy vítaným překvapením pro hosty i skutečným poutačem, který vytvoří jedinečnou atmosféru. Nemáte ještě hotové dekorace? U Vispronet®, Vaší online tiskárny, si můžete sami online vytvořit reklamní plachty. Využijte k tomu náš bezplatný program Visprodesign®. Nechte se unést tematickými designovými předlohami a nakombinujte je s cliparty, vlastními fotografiemi a texty. Pomocí pár kliků si tak vytvoříte vlastní motivy dle Vašich představ. Online tvorba reklamních plachet a potisk PVC plachet tak bude pro Vás hračkou. Zvolíte-li si konfekci Vašich PVC bannerů s očky v rozích, bude připevnění banneru velmi jednoduché.

Online vytvořit vlastní grafiku na reklamní bannery – top kvalita od Vispronet®

U Vispronet® si můžete sami online vytvořit PVC bannery a reklamní plachty rychle a jednodnoduše. Reklamní bannery najdete v našem e-shopu v nejrůznějších ověřených standardních velikostech. Není-li tam Váš formát, můžete si u nás bez problému objednat reklamní plachty  a PVC bannery libovolných rozměrů. Ať už si zvolíte jednostranný nebo oboustranný potisk na odolný Vinylplane Frontlit nebo prodyšný Mesh, Vaše motivy Vám vždy natiskneme s ostrými konturami a brilantními barvami. Náš tisk je odolný vůči nepřízni počasí i UV záření. Podle účelu použití a způsobu připevnění si u Vispronet®  můžete online vybrat reklamní plachty a PVC bannery v nejrůznějších provedeních. Pro perfektní prezentaci Vaší reklamy na bannerech Vám dodáme reklamní plachty s kvalitními pevnými hliníkovými profily pro kedr a s očky po obvodu nebo jen v rozích – to vše pro snadné připevnění Vašich PVC bannerů na plotech nebo domovních fasádách. Reklamní bannery, které budete chtít pověsit např. na tyče lešení, vybavíme pevným tunýlkem na hoření i spodní straně. 

Kde lze používat reklamní plachty?

Baustellenwerbung - Banner für Bauzäune & Gerüste online drucken

Reklamní plachty od Vispronet® se dají použít zcela flexibilně v interiéru i exteriéru. Dodáváme je v různých provedeních. Vyzkoušejte např. samolepky a lepící fólie a vytvořte si tak originální dekorace místností. Necháte-li si individuálně potisknout bannery, které drží na skle výloh, budou Vaše akce a nabídky nepřehlédnutelné. Samolepky se zase dobře vyjímají na okenních tabulích, dveřích a podlahách. Můžete tak např. snadno navigovat Vaše zákazníky. Originální reklamu si u nás můžete nechat natisknout i na fólie jako např. PVC nebo Mesh Bannery.

I v exteriéru máte spoustu možností, jak využít reklamní plachty. Nechte si na ně u nás natisknout Vaše logo, texty a obrázky -  budete tak mít svoji jedinečnou reklamu, která zákazníkům utkví v paměti. Ať už budete hledat možnost reklamy na stadionech, volných plochách nebo u silnic, díky Vispronet® najdete pro každé místo ten správný produkt. Chcete-li upozornit na Vaši firmu nebo Vaše služby ve městech, smysluplná a účinná je např. reklama na staveništích. Využijte bannery na zátarasy a návleky na mobilní zábrany nebo klasické reklamní plachty 2 v 1: Kolemjdoucí tak navigujete, kudy mají bezpečně jít kolem staveniště, a zároveň si tím uděláte svoji reklamu. Natiskneme Vám i reklamní plachty na lešení – a to v nejlepší kvalitě barev. Dodáme Vám je i s příslušenstvím, které Vám umožní snadné připevnění na lešení a optimální vypnutí plachty.

Jaké materiály se hodí k potisku reklamních plachet?

Pevné, pratelné a dlouhodobě odolné, to jsou PVC bannery od Vispronet®.  Kvalitní, obtížně hořlavé PVC je maximálně odolné a dá se oboustranně potisknout. Zda budete PVC bannery používat v interiéru, nebo exteriéru, záleží jen na Vás. Při venkovním použití však vyberte místo chráněné před větrem. Materiál je relativně odolný vůči větru, ale při extrémní změně povětrnostních podmínek by mohlo dojít k poškození banneru.

Prodyšná síťovina používaná na Mesh bannery se naopak velmi dobře hodí pro venkovní reklamu. S ní se vyhnete nebezpečí stržení a budete mít z banneru radost déle. Materiál Mesh dobře propouští světlo, a tak ho můžete pověsit i na obytné domy, kancelářské budovy a jiná místa, která vyžadují denní světlo. 

Jak se připevňují Mesh a PVC plachty?

Klemm-Ösen für Werbeplanen bestellen

Dle vybrané reklamní plachty Vám u Vispronet® nabízíme různé možnosti připevnění. Nejbezpečnější variantou jsou očka z kovu nebo recyklovatelného plastu, která umísťujeme do rohů banneru. Počet oček se odvíjí od velikosti reklamní plachty a výběru konfigurace.

Není-li třeba dlouhodobé připevnění, doporučujeme Vám zaklapávací očka z plastu zesíleného skelným vláknem. Tato očka jsou vodná jak pro textilní bannery a plachty, tak pro papír a fólie. Dalšími výhodami je snadná montáž bez nářadí a možnost opětovného použití.

Hoření a dolení stranu reklamích plachet Vám rádi vybavíme tunýlky na trubky lešení a zábradlí nebo hliníkovými profily pro kedr – samozřejmě včetně šroubovacích oček a koncových krytek na profily.

Jak velké motivy lze natisknout na reklamní plachty?

Maximální velikosti našich fólií, bannerů a plachet se liší podle produktu. Můžete se na ně podívat přímo v detailním náhledu výrobků. U PVC bannerů Vám nabízíme speciální servis: reklamní plachty do velikosti 50 m2 v klasických rozměrech nebo individuální velikosti na přání. Tyto obrovské PVC plachty např. na šířku jsou ideální reklamou používanou na fasádách a dle potřeby mohou být oboustranně potištěné různými motivy. Účinek z Vaší reklamy tak bude maximální.