Napínací rámy Q-Frame®

Napínací rámy Q-Frame® od Vispronet® dodají Vašemu motivu obzvlášť elegantní vzhled. Tyto rámy lze upevnit na stěnu jako obraz, další možností je volně stojící v prostoru a pokud zvolíte malý formát, lze ho použít jako reklamní nosič na stůl. Napínací rámy Q-Frame® zaujmou svou vysokou kvalitou a také praktickým kedr systémem. Všechny natištěné motivy k tomuto systému jsou vybavené kedrem, který se zasune do hliníkového profilu – rámu. Díky tomu je natištěný reklamní motiv vždy optimálně vypnutý a zároveň jeho výměna je velice snadná a rychlá.

Online objednat hliníkové napínací rámy v mnoha formátech – rámové systémy Q-Frame® od Vispronet®

Display Wand gestalten & bestellen

Hliníkové napínací rámy Q-Frame® od Vispronet® - to je elegantní způsob, jak zkrášlit stěny fotografiemi, reklamou nebo vlastními designovými prvky. Hliníkové napínací rámy – to je naše odpověď na neustálé požadavky po inovativních reklamních plochách a nových typech poutačů. Natištěné díly jsou vybaveny plochým PVC kedrem. Díky němu lze motiv snadno upnout do drážky robustního hliníkového rámu. Proto je tištěný díl vždy optimálně vypnutý.

Rám opticky ustupuje do pozadí, takže reklamní sdělení může vyplnit celou plochu do maxima. Hliníkové napínací rámy Q-Frame® nabízíme jako dekorativní nástěnné rámy, stabilní stěnové displaye, nebo jako inovativní stolní reklamní nosiče. Stěnový display Q-Frame® můžete kombinovat s osvětlením a tak ještě lépe nasměrovat pozornost návštěvníků k Vaší reklamě. Naše hliníkové napínací rámy Vás jistě přesvědčí díky elegantní kombinaci kvalitních hliníkových rámů a optimálně vypnutých textilních dílů s tiskem. Napínací rámy Q-Frame® Vám Vaše online tiskárna Vispronet® nabízí v různých provedeních. Napínací rámy Q-Frame® T jistě oceníte jako praktické a elegantní stojánky na stoly nejen na veletrzích, ale i v prodejních stáncích, nebo na konzultačních místech a v kancelářích. Wandrahmen Q-Frame gestalten & bestellen Kromě firemního loga, vtipného sloganu nebo nového produktu se v těchto rámech obzvlášť dobře vyjímají i rodinné fotografie, momentky z dovolené nebo celý originální kalendář. Tyto malé hliníkové napínací rámy lze doplnit akrylátovými nožkami a lze je postavit během několika vteřin.

Pro firmy a reklamní společnosti máme i další provedení napínacích rámů: Stěnový display Q-Frame®. Tyto mobilní stěnové displaye nabízíme v různých standardních velikostech i individuálních formátech na přání. Stabilitu těchto velkých napínacích rámů zajišťují pevné podstavce. Stěnový display Q-Frame® se obzvlášť dobře hodí na velkoformátovou prezentaci při veletrzích, reklamních akcích a společenských událostech. Hliníkový napínací rám tvoří dva tištěné díly. Na přední a zadní stranu Vám dle přání natiskneme stejné nebo různé motivy. Použití stěnových displayů Q-Frame® je velmi flexibilní: jako dělící stěna, mobilní reklamní plakát, zajímavé pozadí veletržního stánku, nebo jako informační stěna pro kongresy a slavnostní příležitosti.

Vytvořit vlastní napínací rám Q-Frame® – kreativně, se zajímavou vizualizací a v nejlepší kvalitě

LED Leuchtkasten online bestellen

Vispronet® je onlineshop pro profesionály i laiky. Pro ty, kteří s tvorbou vlastních motivů mají jen malé zkušenosti, máme bezplatný program Visprodesign®, který nabízí množství clipartů, sezónních i tematických obrázků na pozadí i nejrůznější nápisy. Vytvořte si hliníkový napínací rám ve vlastním designu a s pomocí grafiků Vispronet® dokončete kombinaci vlastních fotografií s profesionální úpravou. Taktéž můžete využít šablony programu a doplnit je o vlastní texty. Vašim nápadům žádné meze neklademe. Ať už se rozhodnete pro veletržní stěnu jako inovativní poutač na stěnu, nebo pro elegantní stojánek na stůl, napínací rám Q-Frame® je vždy dobrý způsob, jak prezentovat reklamu v interiéru moderní a originální cestou. 

Hliníkové napínací rámy s individuálními rozměry

Hliníkové nástěnné rámy i moderní stěnové displaye dodáváme v libovolných rozměrech na přání. Tištěný díl napínacího rámu v individuální velikosti Vám u Vispronet® potiskneme již od jednoho kusu! Napínací rámy Q-Frame® se montují obzvlášť snadno. Tyto předmontované rámové profily lze snadno v rozích spojit a zaaretovat. PVC systém kedr-drážka zaručuje optimální vypnutí tištěných dílů a snadnou výměnu motivu i bez speciálního nářadí. Tischdisplay Q-Frame T gestalten & bestellenVaše výhoda: Jednou si koupíte hliníkový napínací rám a pak už můžete vlastní obrázky, motivy nebo reklamní sdělení měnit rychle a jednoduše jak často chcete.

Koupit napínací rámy s doručením do druhého dne - extra doručovací lhůta pro ty, kdo spěchají

Velmi často se stává, že člověk potřebuje objednávku doručit v co nejkratší době. U Vaší online tiskárny Vispronet® můžete mít vlastní napínací rám hned následující den. Při objednávce stačí zadat odpovídající druh zásilky a předat nám bezchybná tisková data nejpozději do 09.00 hodin dopoledne. Pak Vám doručíme Váš potištěný napínací rám Q-Frame® již další pracovní den.