Zákaznický poutač s/bez tisku

Venkovní poutač zajistí efektivní reklamu v bezprostřední blízkosti zákazníka. Oslovte zákazníka přímo tam, kde se pohybuje. Vispronet® nabízí tato klasická a spolehlivá reklamní média v různých velikostech a provedeních, pro použití jak v interiéru, tak v exteriéru. Oboustranné provedení zajistí viditelnost a čitelnost reklamního sdělení ze dvou stran. Konstrukce je z kvalitního odolného a bezúdržbového materiálu. Použití je před restaurace, obchody, na veletrhy, výstavy apod.

Zákaznické poutače Áčka pro propagaci blízkou zákazníkům

Kundenstopper online kaufenZákaznické poutače od Vispronet® jsou pověstné tím, že reklamu přinášejí kolemjdoucím jaksi mimochodem a přesto účinně. Prezentujte na zákaznických poutačích Vaše reklamní plakáty tam, kde lidé často chodí kolem. Zákaznické poutače, tzv. Áčka, si u Vispronet® můžete online objednat ve třech provedeních.

Zákaznické poutače jsou s ohledem na úspěšný marketing velmi prospěšné v každém obchodě. Tyto flexibilní marketingové stojany bývají hovorově nazývány stojany na plakáty, pouliční stojany, reklamní stojany, klaprámy, kliprámy, Áčka, reklamní poutače, veletržní stojany apod.
S těmito poutači získáte praktické pomocníky, kteří Vám zaručí úspěšnou reklamu i v dešti a nepříznivém počasí.


Vyberte si z následujících modelů:

 • Zákaznický poutač Select:

  Zákaznické poutače Select od Vispronet® s pevnou nerozbitnou zadní stranou tvořenou hliníkovou deskou jsou vhodné k používání v interiéru i exteriéru. Individuální plakáty se připevňují do stabilních hliníkových rámů ze dvou stran, a tak je Vaše reklama dobře vidět ze všech směrů.

 • Zákaznický poutač Outdoor 1:

  Zákaznické poutače s vodou plnitelným podstavcem zaručují dobrou stabilitu stojanů při venkovním použití i při špatném počasí. Do rámu s pružinami se dají umístit tištěné díly se stejnými nebo různými motivy.

 •  Zákaznický poutač Outdoor 2:

  Obzvlášť stabilní jsou zákaznické poutače s flexibilními pružinami. Vlastní motivy jsou na tištěných dílech prezentovány v rámu s pružinami z obou stran stojanu. Velmi dobře se hodí k venkovnímu použití.

 • Zákaznický poutač Outdoor 3:

  Tento zákaznický poutač je určený pro reklamu natištěnou na deskách. Tyto potištěné desky o max. síle 4 mm jsou upevněny do vodou plnitelného stojanu, a tak mohou reklamu prezentovat do dvou směrů. Jedná se o obzvlášť stabilní poutače.

Zákaznické poutače: dvojí užitek z reklamy na místě prodeje 

Kundenstopper Outdoor kaufenZákaznické poutače Áčka se nejlépe hodí pro efektivní reklamu v bezprostřední blízkosti zákazníků. Zastihněte svojí reklamou Vaši cílovou skupinu tam, kde se pohybuje. Vispronet® nabízí tyto klasické a spolehlivé reklamní poutače v různých velikostech a provedeních - pro použití v interiéru i exteriéru. Tím, že Vaše reklamní plakáty umístíte z obou stran, bodou Vaše zákaznické poutače prezentovat Vaše aktuální nabídky a akce dobře viditelně do dvou směrů. Při venkovním použití se s nimi setkáte před obchody, restauracemi a u sportovišť, v interiéru na veletrzích, ve foyaer a na místech prodeje. 

Online vytvořit vlastní grafiku na zákaznické poutače

Zákaznické poutače od Vispronet® přinášejí Vaše reklamní sdělení přímo na místě prodeje. Pro přesvědčivou propagaci je proto důležitá správná volba motivů a cílených textů. U Vispronet® si můžete vytvořit vlastní plakáty do zákaznických poutačů online. Až si vyberete správnou velikost a materiál poutače, klikněte na možnost „Vytvořit vlastní grafiku" a hned se dostanete do našeho programu Visprodesign®. Tam můžete kombinovat vlastní fotografie a hotová loga s dalšími texty, bezplatnými motivy na pozadí a cliparty. Využijte bezpočet kreativních možností v programu Visprodesign® a vytvořte si Váš vysněný design zákaznických poutačů online.

Vytvořte si Váš ideální zákaznický poutač u Vispronet®

Pro získání pozornosti náhodných zákazníků a kolemjdoucích chodců se s oblibou používají zákaznické poutače před lokály, restauracemi i obchody. Aby však poutače měly žádaný účinek, měly by být vytvořeny nejen individuálně, ale i profesionálně. U Vispronet ® máte možnost volby z různých variant ztvárnění zákaznických poutačů, které Vaši cílovou skupinu osloví perfektně.

S papírovými plakáty o velikosti DIN A0 nebo DIN A1 máte k dispozici poměrně velkou plochu pro Vaše kreativní nápady – potištěné kvalitním tiskem od nás. Nemusíte přitom vždy zaplnit celou plochu jedním velkým papírem, ale profitovat můžete i z mnoha malých DIN formátů, které můžete libovolně poskládat vedle sebe. V obou případech jste zcela flexibilní, protože lze motivy vkládané do rámu kdykoli snadno vyměnit.

Kde můžeme používat zákaznické poutače?

Kundenstopper Outdoor 2 kaufen Zákaznické poutače Áčka jsou vyrobeny pro nejrůznější možnosti použití. V interiéru i exteriéru: stabilní konstrukce a materiál odolný vůči nepřízni počasí jsou ideální k použití na ulicích, pěších zónách, v pasážích nebo před restauracemi. Všechny zákaznické poutače jsou před intenzivním slunečním zářením a jinými vlivy počasí velmi dobře chráněny UV stabilní ochrannou antireflexní fólií, a proto se obzvlášť hodí pro venkovní použití. 

Podle toho, jaký model se stane Vaším favoritem, můžete jako poutače na Váš podnik použít různě velké klaprámy. Přitom si můžete sami navrhnout grafiku celé plochy papírového plakátu od DIN A2 až do DIN A0. Pro venkovní použití doporučujeme poutače s podstavcem plnitelným vodou. Stabilní podstavec pojme až 24 l vody, a tak zaručí stabilitu poutače i při silném větru. Alternativou je zákaznický poutač Outdoor 3, jehož celý rám je dutý a taktéž lze naplnit vodou. Proto je extrémně stabilní a odolný. Do těchto reklamních poutačů lze upevnit potištěné desky o max. síle 4 mm.

Doplňte Vaši proragaci vlastními poutači, které osloví 

Zákaznické poutače Áčka jsou nejen oblíbenou pomůckou k prezentaci reklamy. Mohou sloužit i jako nositele pokynů a informací nebo ukazetele, které navigují Vaše potenciální zákazníky. Díky individuálnímu potisku můžete Vaše reklamní sdělení nasměrovat na určitou cílovou skupinu a tak probudit zájem o Váš podnik. Ve Vašem vybavení pro účinnou reklamu by zákaznické poutače Áčka neměly v žádném případě chybět. Jsou totiž perfektním doplňkem pro Vaši vydařenou propagaci.

Zákaznické poutače působí jako magnety na zákazníky, a proto jsou pro Vaši reklamu v interiéru i exteriéru nezbytné. Rozšiřte Vaši prezentaci na trhu o další produkty z našeho sortimentu. Záleží jen na Váš, zda se rozhodnete pro Roll Upy, stojany na prospekty, promo batohy nebo muší křídla Bowflag®: Individualitu získají Vaše poutače díky Vašemu jedinečnému designu.

Objednat zákaznické poutače Áčka s doručením do druhého dne

Eisfahnen kaufenU Vispronet® máte nejen řadu možností, jakou podobu dát Vašim zákaznickým poutačům, ale i 3 různě dlouhé lhůty, ve kterých Vám Vaše zboží rádi dodáme. Vedle standardní dodací lhůty můžete využít i službu Express nebo Doručení do druhého dne. Rozhodnete-li se pro nejrychlejší dodání, klikněte v nákupním košíku na druh zásilky „Overnight - Doručení do druhého dne“ a předejte nám Vaše tisková data na Vaše zákaznické poutače do 9:00 hodin dopoledne. Pokud budou Vaše data bezchybná, obdržíte Vaše zákaznické poutače s Vaším individuálním designem hned následujícíi pracovní den. I tak rychlé a jednoduché může být dodání zboží od Vispronet®!
Dnes objednáte, zítra dodáme.

Zmrzlinové vlaječky - malí pomocníci pro Vaši reklamu na ulici

Mezi efektivní reklamní nosiče v exteriéru nepatří jen zákaznické poutače. Příjemným způsobem do Vašeho obchodu zvědavé zákazníky nalákají i malé zmrzlinové vlaječky. Podívejte se na různá provedení našich zmrzlinových vlaječek a vytvořte si jejich individuální vzhled pomocí našeho programu Visprodesign®.