Zahrazovací a dělící systémy

Zahrazovací a dělící systémy jsou elegantním pomocníkem k nasměrování zákazníků v interiéru i exteriéru. Tyto dělící systémy jsou maximálně flexibilní a nabízejí reklamní plochu, kterou nikdo nepřehlédne. Kvalitní Café Bannery s komponenty z leštěné ušlechtilé oceli se díky svému elegantnímu vzhledu obzvlášť dobře hodí pro hotelnictví vysoké úrovně a gastronomii, ale i na veletrhy a kulturní eventy. Zahrazovací a dělící systémy lze postavit do mnoha tvarů. Tištěné díly vyrobené z nemačkavého polyesteru nebo pevné PVC plachty dodáváme s jednostranným nebo oboustranným potiskem.

 

Potisk zahrazovacích a dělících systémů - reklama a navigace v jednom 

Café Banner mit Foto gestaltenZahrazovací a dělící systémy zajišťují pořádek a strukturu na různých akcích a před vstupními prostorami a zároveň firmám nabízejíí vítané reklamní plochy. Nejčastějsi jsou používány na nádražích, v pivnicích, na veletrzích, gala večerech i v muzeích a divadlech. 

U Vispronet® si můžete vybrat z různých provedení zahrazovacích a dělících systémů takové, které se budou designem i barvou nejlépe hodit k prostředí, ve kterém budou používány.

Vispronet® Vám nabízí tyto typy zahrazovacích a dělících systémů s možností individuální grafiky:

 • Café Banner


  Café Bannery jsou kvalitní dělící systémy z leštěné ušlechtilé oceli a tištěného dílu, který lze potisknout jednostranně, nebo oboustranně. Těžké kovové nohy s krytkami z ušlechtiolé oceli zaručují dobrou stabilitu v interiéru i exteriéru. Café Bannery lze objednat jako variantu s jedním polem, nebo s více poli. Café Bannery představují dekorativní zahrazení a stylové vymezení jednotlivých prostor.

 • Zahrazovací systémy


  Individualizované zahrazovací a dělící systém od Vispronet® se skládají z modulární konstrukce, která je složená z lehkých hliníkových trubek. Montáž je velice snadná, tyto trubky se do sebe pouze nasouvají. Dodáváme je buď jako dekorativní samostatné poutače, nebo jako zahrazovací systém s více reklamními plochami. K tomu si dle účelu použití můžete vybrat i podstavce nebo hroty do země.

 • Reklamní bannery


  Tyto reklamní bannery od Vispronet® lze sestavit do libovolných tvarů hranolu. Můžete je umístit kdekoli a všude jsou dobře viditelné. V podstatě slouží dvěma účelům: jako působivá reklamní plocha a jako praktický dělící systém. Chcete reklamní plochu vyměnit? Stačí napnout novou reklamní plochu na konstrukci - a jste hotovi.

Vytvořit si vlastní design Café Bannerů a dalších zahrazovacích systémů

Zahrazovací a dělící systémy od Vispronet® by měly pomáhat navigovat a zároveň efektivně šířit reklamu. K tvorbě vlastního designu zahrazovacích a dělících systémů můžete využít náš interní bezplatný program Visprodesign®. Dostanete se do něj pouhým kliknutím na odkaz „Vytvořit vlastní grafiku“. Vaše vlastní motivy si můžete navrhnout na celou plochu všech reklamních ploch. Nakombinujte si ve Visprodesign® vlastní prvky, jako je logo nebo slogan, s předdefinovanými cliparty a působivými fotografiemi!

Objednat zahrazovací a dělící systémy Overnight – rychlé dodávky od Vispronet®

Potřebujete-li Vaše zboží rychle, můžete si u nás zvolit dodávku Overnight - Doručení do druhého dne, nebo službu Expres. Samozřejmě máte také možnost volby klasické dodací lhůty Standard. Požadovanou dodací lhůtu si zvolíte v nákupním košíku. Pokud si Vaše zahrazovací a dělící systémy chcete objednat Overnight, pak nám dodejte Vaše data k tisku individualizovaného banneru do 9:00 hodin dopoledne. Pokud budou všechna Vaše data bezchybná, pak budte mít Váš zahrazovací a dělící systém k dispozici hned následující pracovní den. I takto rychlé mohou být objednávky od Vispronet®! Dnes objednáte, zítra dodáme.

Možnosti použití zahrazovacích a dělících systémů

Úkolem zahrazovacích a dělících systémů je efektivním způsobem navigovat jednotlivce i masy lidí. Jejich výhodou je, že na ně lze natisknout reklamní sdělení nebo loga. Pomocí promyšleného dělícího systému vytvoříte pořádek a strukturu. Navíc vypadají stylově a elegantně všude tam, kde potřebujete nasměrovat návštěvníky nebo ohraničit nějaký prostor. Systémy od Vispronet® se obzvlášť hodí i pro gastronomii a hotelnictví vysoké úrovně.

Několik příkaldů, kde lze využít zahrazovací a dělící systémy:

 • veřejné instituce a úřady
 • muzea
 • letiště
 • reklama na mantinelech při sportovních akcích
 • slavnostní události jako gala večery nebo premiéry
 • foyaer a recepce
 • čekárny

Oboustranné, nebo jednostranné provedení zahrazovacích systémů?

Absperrbanner mit Foto gestaltenNěkteré ze zahrazovacích a dělících systémů od Vispronet® mají tu výhodu, že mohou být potištěny kvalitním tiskem z obou stran. Pak je lze použít velmi flexibilně a reklama na nich může cíleně oslovit zákazníky přicházející ze všech stran. Oboustranně lze potisknout např. naše návleky na mobilní zábrany. Stačí je snadno natáhnout na mobilní zábrany. Mohou tak zaprvé zkrášlit strohé zátarasy nevalného vzhledu a zadruhé prezentovat třeba Váš slogan. 

Oboustranný potisk je možný i u našich zahrazovacích systémů s modulární konstrukcí, u níž se do sebe lehké hliníkové trubky pouze nasouvají. Lze je sestavovat variabilně a tak chránit soukromí před pohledy nevítaných návštěvníků. Dále nabízíme Café Bannery s možností individuálního potisku na vnitřní i vnější straně. V repertoáru jednostranně potisknutelných zahrazovacích a dělících systémů máme plachty na mobilní zábrany. Na rozdíl od návleků se připevňují pouze na jednu stranu zábran.

Zahrazovací a dělící systémy vyrobené z různých kvalitních materiálů

Podle toho, pro jaký zahrazovací a dělící systém se rozhodnete, si můžete vybrat z různých kvalitních a pevných materiálů. Pro naše Café Bannery používáme buď textilní Multisol® D, nebo Vinylplane z PVC. Oba materiály jsou vhodné i pro venkovní použití a jsou odolné i vůči silným povětrnostním vlivům.

Zahrazovací systémy jsou zase vyrobeny z potisknutelné vlajkoviny jako např. Multisol®, Multiflag, nebo síťoviny Mesh Basic. U návleků na mobilní zábrany si můžete vybrat ze tří typů textilií: Varioflag A, Multiflag SE a Polyestervlies. Plachty na mobilní zábrany tvoří buď kvalitní bannery ze síťoviny Mesh, nebo osvědčený Vinylplane na bázi PVC. Je jedno, pro který materiál se rozhodnete: kvalita všech našich potisknutelných materiálů je vždy maximálně vysoká a nabízí možnost dlouhodobé prezentace Vašich individuálních motivů na zahrazovacích a dělících systémech.

Snadná výměna reklamních ploch u zahrazovacích a dělících systémů 

Beidseitig bedrucktbare Absperrbanner online bestellenIndividuálně potištěné reklamní plochy zahrazovacích a dělících systémů lze kdykoli snadno vyměňovat. Váš prostor pro realizaci je proto obzvlášť velký - při používání bannerů na různých místech můžete volit různé potištěné díly.

Také připevňování je velmi snadné: Návleky na mobilní zábrany prostě pouze navléknete na konstrukci zátarasy. Na bezpečné upevnění plachet se používají stahovací pásky. Pak odolají větru i dešti. Café Bannery od Vispronet® se na sloupky připevňují pomocí pevných karabin. Jednotlivá pole zahrazovacích a dělících systémů se dají navzájem velmi dobře kombinovat. Varianty s vícero poli lze na konkrétním místě sestavovat do různých tvarů.