X-Display

X-Display je geniální, ultra lehký a cenově výhodný reklamní nosič od Vispronet®. Reklamní tisk je vybaven kovovými očky, díky kterým se snadno připevní na konce křížové konstrukce. Takto je motiv optimálně vypnutý a čitelný. X-Display je dostupný v různých velikostech a provedeních. Motiv je natištěn kvalitními barvami s dobrou stálobarevností. Pro profesionální a mobilní prezentaci za rozumné peníze. Použití je na veletrhy, výstavy, prodejní akce, do hotelů, restaurací. Využití nalezne i při soukromých oslavách, svatbě atd.

X-Displaye od Vispronet®

X Display EconomyX-Displaye jsou ultralehké a cenově dostupné reklamní nosiče. X-Displaye si svůj název vysloužily díky konstrukci ve tvaru písmene X. Tištěné díly s možností celoplošného potisku jsou doplněny praktickými očky, díky kterým se plachta připevňuje na konce tyčí velmi snadno.

Pružné díly konstrukce zaručují optimální vypnutí tištěných dílů a dobrou čitelnost textů. X-Displaye si u nás můžete online objednat v různých velikostech a provedeních. Skvěle se hodí pro rychlou a mobilní prezentaci s nevelkým rozpočtem. Tyto praktické stojany se často používají na veletrzích a konferencích, na místech prodeje, v hotelích i gastronomii. X-Displaye však zapůsobí i při soukromých příležitostech jako jsou svatby, výročí apod. Díky křížové konstrukci a očkům se dá motiv kdykoli snadno vyměnit. Extrémně lehkou konstrukci lze jednoduše složit. Pak nezabere mnoho místa při transportu ani skladování a je vždy připravena k okamžitému použití.
X-Displaye dodáváme v praktickém textilním pouzdře.

X-Displaye – cenově výhodné, mobilní & použitelné k mnoha účelům

Manipulace s X-Displayi od Vispronet® je obzvlášť jednoduchá. Tyto osvědčené reklamní bannery lze složit během několika vteřin. Skvěle slouží i k dlouhodobému používání v uzavřených prostorách. Díky malé hmotnosti jsou X-Displaye oblíbeným vybavením např. veletržních stánků. Často se s Easy-Displayi setkáte i ve foyaer nebo výstavních prostorách. 

U nás si můžete objednat tyto typy X-Displayů s vlastním designem

 • X-Display Economy

  X-Display Economy tvoří plastové tyče zesílené skelným vláknem a tištěná plocha o velikosti 60 cm x 150 cm. Patří k mobilním a cenově výhodným reklamním stojanům online tiskárny Vispronet®.

 • X-Display Basic

  X-Display Basic má reklamní plochu s rozměry 80 cm x 200 cm. Je o něco větší a pevnější než X-Display Economy. Tento profesionální reklamní předmět se sestavuje i skládá velmi rychle a jednoduše.

 • X-Display Select

  X-Display Select může mít 10 různých velikostí tištěných dílů. Individuálně lze nastavit i úhel sklonu. Mezi další výhody těchto atraktivních reklamních nosičů patří i jejich malá hmotnost.

 • Stolní X-Display

  Stolní X-Diaplaye velmi dobře vypadají na pultech, recepcích i psacích stolech. Informace na stolních X-Displayích mohou být vždy aktuální, blízké zákazníkům a nepřehlédnutelné. Dobře slouží i k vystavení oblíbené fotografie nebo prezentaci reklamy.

Online vytvořit vlastní design na X-Displaye v programu Visprodesign®

Motivy na celou plochu Vašich X-Displayů si můžete zpracovat úplně sami. Váš design bude na kvalitním tištěném dílu zářit sytými barvami. Nechte si u nás celoplošně potisknout výhodné X-Displaye podle Vašich představ. Informujte Vaše zákazníky a návštěvníky o novém produktu nebo blížící se akci. Můžete nahrát Vaše hotová tisková data, nebo si vytvořit vlastní grafiku přímo v našem shopu.

Tam máte k dispozici náš bezplatný program Visprodesign®. Stačí, když během konfigurace kliknete na ikonku „Vytvořit vlastní grafiku“ a už se dostanete do našeho interního programu Visprodesign®. Tam si můžete libovolně kombinovat obrázky a cliparty ze šablon s vlastními texty, logy a fotografiemi - a to i bez předchozích grafických dovedností. Pomocí několika kliknutí si tam vytvoříte zajímavé poutače, které přitáhnou pozornost zákazníků a návštěvníků. Individuálně vytvořené X-Displaye však osloví i při soukromých událostech.

Doručení X-Displayů s vlastními motivy do druhého dne 

Krátké dodací lhůty - to je jedna z důležitých služeb naší online tiskárny. V rychlé době člověk často musí jednat rychle, a proto u nás máte možnost objednání Vašich X-Displayů s doručením do druhého dne. Pokud nám doručíte Vaše bezchybná tisková data do 9:00 hodin dopoledne, budete mít Vaše kreativní X-Diaplaye hned následující pracovní den. 

Další atraktivní poutače - promo batohy 

X-Displaye si u Vispronet® můžete objednat i v jiných formách než jako stojany. Vaši reklamu můžete nosit i na zádech v provedení promo batohu. Potištěný X-Display je na batohu připevněný, a tak může být Vaše reklama přítomná i na místech s velkou koncentrací lidí. S X-Display promo batohy bude Vaše reklama efektivní a zacílená. Blíž k zákazníkům už Vaše reklama být nemůže.