Stěnový display

Stěnový display nabízí mobilní, lehkou a stabilní prezentaci. Je dostupný v různých provedeních a velikostech. Nabízí i velkoformátovou reklamu použitelnou na veletrhy, výstavy, prodejní akce, do vstupních prostor firem nebo k venkovnímu použití např. při sportovních utkáních atd. Stěnu vyrábíme v jednostranném i oboustranném provedení (tisk z obou stran). Tím se tato stěna dá použít v místnosti nebo jako dělící stěna. Další využití je například jako pozadí k prodejnímu stánku, pro informace do prostoru atd.

Stěnové displaye - mobilní a dekorativní poutače

Display Wand Basic online bestellenStěnové displaye od Vispronet® je možné použít mnoha způsoby, hlavně pro lehkou, cenově dostupnou a mobilní prezentaci. Na veletrzích mohou tyto individuálně potištěné reklamní plochy přinášet důležité informace a cíleně probouzet zájem kolemjdoucích hostů. Persaonalizované stěnové displaye často najdete i ve foyaer a na recepcích.

Neomezené možnosti použití stěnových displayů

Stěnové displaye lze bez problému použít v interiéru i exteriéru. Jednostranně i oboustranně potištěné stěnové displaye často slouží jako informační tabule při akcích jako jsou festivaly nebo sportovní utkání. 

Možnosti použití stěnových displayů jsou neomezené. Stěnové displaye mohou jednou být dělící stěnou, podruhé pozadím veletržního stánku, potřetí třeba mobilním reklamním plakátem nebo dekorací na soukromých oslavách.

Stěnové displaye nabízíme v těchto provedeních a velikostech:

 • Stěnový display Basic


  Stěnový display Basic, to je kvalita za rozumnou cenu. Můžeme ho vyrobit s krátkou či dlouhou variantou tištěného dílu. Potisk si můžete zvolit jednostranný, nebo oboustranný. Tyto rekalmní poutače dodáváme v různých standardních velikostech. Vlastní stěnový display zatěžují dva podstavce. Ty zaručují stabilitu stěnových displayů i při venkovním použití. 

 • Stěnový display Q-Frame® na šířku


  Display Wand Basic lang online bestellen

  Stěnový display Q-Frame® je stabilní, volně stojící stěna vyrobená z kvalitních hliníkových profilů. I zde nabízíme možnost vlastního designu na přední i zadní straně. Motivy jsou v rámu připevněny v systému-PVC drážka-kedr, a tak je lze vyměňovat obzvlášť rychle.

 • Stěnový display Q-Frame® na výšku


  Tento reklamní poutač tvoří stabilní hliníkový rám a 2 tištěné díly. Díky praktickému plochému kedru se dají tištěné díly kdykoli snadno vyměnit. 

Online koupit stěnový display s rozměry na přání 

Online tiskárna Vispronet® nabízí stěnové displaye Q-Frame® i v individuálních velikostech. Kromě standardních velikostí je dodáváme i v rozměrech na přání, přičemž maximální šířka nebo výška tištěné plochy může být 500 cm, v závislosti na tom, zda si zvolíte formát na výšku, nebo na šířku. Kvalitní rám stříbrné barvy je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů a může být dodatečně vybaven i osvětlením.

I tak jednoduchý a cenově dostupný může stěnový display být!

Vytvořit vlastní design stěnového displaye

objednat stěnový display Basic dlouhý, oboustrannýK tomu, abyste si mohli sami vytvořit vlastní stěnový display, nemusíte být žádní profesionálové. Můžete dokonce ušetřit peníze za práci externích grafiků. Stačí, když se spolehnete na náš bezplatný program Visprodesign®. Pomocí pár kliků si v něm vytvoříte vlastní stěnový display s Vašimi jedinečnými motivy. Díky originálním stěnovým displayům získá Váš veletržní stánek, foyaer nebo sportovní utkání neopakovatelnou atmosféru. Vyberte si z množství šablon a clipartů Vaše oblíbené motivy a nakombinujte je s vlastními fotografiemi, logy a nápisy. Taktéž můžete Váš vlastní design nahrát do šablony a k dokončení vzhledu Vašeho stěnového displaye využít pomoc našich grafiků. I prázdná šablona stěnového displaye Vám nabídne mnoho možností vlastní tvorby. Vašim kreativním nápadům neklademe žádné meze - ani při výběru barev, ani při volbě obrázků. V programu Visprodesign® si kromě stěnových displayů můžete sami vytvořit i Roll Up bannery nebo kompletní veletržní stěny. Ušetřete si dodatečné náklady za práci grafika a navrhněte si Vaši reklamu sami.

Objednat stěnový display s doručením do druhého dne 

Podniky, instituce i zájmové organizace rády používají stěnové displaye pro efektivní prezentaci informací nebo reklamy. Všem, kteří spěchají, Vispronet® nabízí službu Overnight - Doručení do druhého dne. Pokud nepřekročíte limity objednaného množství či určitý počet kusů zboží, jsme technicky schopni Všechny Vaše objednávky natisknout a odeslat během jednoho pracovního dne. Online koupit stojan na prospektyA to s jedinou podmínkou - že nám bezchybná tisková data Vašeho stěnového displaye doručíte do 09.00 hodin dopoledne.

Stojany na prospekty jako ideální doplněk ke stěnovým displayům

Reklamu na Vašich stěnových displayích můžete doplnit o samolepky, plakáty a katalogy, které si Vaši zákazníci budou moci vzít domů. Prezentujte Vaše reklamní předměty viditelně hned vedle stěnového displaye. U Vispronet® pro Vás máme kvalitní stojany na prospekty v různých provedeních. Stojany po použití snadno složíte nebo srolujete a při skladování Vám nezaberou mnoho místa.