Pop Up

Pop Up prezentační stěny od Vispronet® jsou stabilní a mobilní. Nabízí flexibilní použití na veletrhy, výstavy, prodejní akce a různé prezentace. Natištěný reklamní motiv je jednoduše připevněný na konstrukci pomocí suchého zipu. Prezentační stěny od Vispronet® se montují a demontují velice rychle a není zapotřebí žádného nářadí.  Reklamní motiv lze bez problémů snadno vyměnit a konstrukce Vám zůstává použitelná na další akce.  Pop Up stěny dodáváme v různých velikostech.

Pop Up – reklamní stěna pro mobilní používání

Pop Up Klett gebogen online kaufenPrezentační stěna Pop Up se výborně hodí např. k ohraničení veletržního stánku. U prezentačních stěn Pop Up Vám Vaše motivy natiskneme na celou plochu. V základním provedení Vispronet® nabízí dvě varianty prezentačních stěn Pop Up. První provedení je Pop Up se suchým zipem a druhé Pop Up display s magnetickými pásky. Každý ze systémů má své speciální výhody. Je tedy třeba předem dobře rozmyslet, který z typů Pop Upu je pro Váš účel použití a reklamní cíl nejvhodnější. 

Pop Upy dodáváme ve dvou základních velikostech. Prezentační stěny Pop Up v provedení Klett (se suchým zipem) i Magnet (s magnetickými pásky) se dají snadno skládat, a proto jsou ideální pro snadný transport i úsporné skladování. Prezentační stěny Pop Up vždy dodáváme v praktickém klasickém přepravním tašce. Alternativou pro variantu Pop Up Magnet je přepravní kufr, který si můžete objednat taktéž online. Ke stavbě prezentačních stěn Pop Up nepotřebujete žádné speciální nářadí ani odborné znalosti. Vaši veletržní stěnu budete mít postavenou a připravenou k použití během několika minut. Motivy na veletržní stěny můžete kdykoli vyměnit a přizpůsobit je aktuálnímu použití.

Vyberte si online z těchto dvou provedení:

Jedná se o flexibilně použitelné Pop Up stěny pro veletrhy a prezentace. Díky nůžkové konstrukci stěnu postavíte během několika sekund. Tištěná plocha se na konstrukci připevňuje pomocí suchého zipu. Necháte-li tištěný díl na konstrukci i při transportu, budete mít postavení stěny při přístím použití o to jednodušší. 

Tyto Pop Upy tvoří nůžková konstrukce a elegantně prohnutá přední strana tištěné plochy. Textilní tištěné díly připevněné suchým zipem mohou na konstrukci zůstat i při složení. Ulehčí Vám to skladování i příští stavění stěny. Jsou ideální pro veletrhy a prodejní akce.  

Na rozdíl od provedení prezentačních stěn se suchým zipem jsou tištěné díly těchto Pop Upů vyrobeny z display fólie a jsou vybaveny magnetickými pásky, a tudíž se ke konstrukci připevňují velmi snadno. Motiv tiskneme na jednotlivé panely, které se při složení spojí v harmonický obraz. 

Vytvořit vlastní design prezentační stěny Pop Up – s Visprodesign®

Pop Up Klett online kaufenPokud ještě nemáte grafiku na Vaši prezentační stěnu hotovou, pak vyzkoušejte náš bezplatný program Visprodesign®. Tento program se spouští přímo v našem interním shopu a jeho obsluha je velmi snadná. Nevyžaduje ani žádné grafické znalosti. Prezentační stěny Pop Up jsou tím nejlepším řešením pro akce, kde se pohybuje velké množství lidí, protože díky svým rozměrům na sebe upoutají pohledy zákazníků i návštěvníků. Pokud nemáte vlastní layout, využijte naše bezplatné šablony v programu Visprodesign®. Ty pak můžete doplnit vlastními texty, fotografiemi a dalšími motivy. 

Objednat prezentační stěnu Pop Up s doručením do druhého dne

Chcete se zúčastnit veletrhu nebo jiné důležité akce a termín je již blízko? Chcete tam využít individuálně potištěnou prezentační stěnu Pop Up? S námi to není problém! Online tiskárna Vispronet® dodává prezentační stěny Pop Up na přání i ze dne na den. Stačí, když nám dodáte Vaše bezchybná tisková data do 9.00 hodin dopoledne a budete mít Vaši prezentační stěnu k dispozici hned následující pracovní den. Promotion Counter bestellenNěkdy musí jít vše velmi rychle. Vispronet® to ví, a proto Vám i při rychlém dodání zaručuje tu nejlepší kvalitu.

Prezentační pult a přepravní kufr v jednom - praktický pomocník k Vašim stěnám Pop Up

S prezentačními pulty od Vispronet® zabijete dvě mouchy jednou ranou. Využijte je jako přepravní kufr Vaší prezentační stěny Pop Up Magnet a uskladníte v něm Váš display rychle a čistě. Během prezentace Vám Hardcase Trolley poslouží jako pult nebo stůl. Podívejte se na různé prezentační pulty od Vispronet®.