Pop Out

Pop Out od Vispronet® rozložíte ze složeného stavu v několika vteřinách díky všitým pružným sklolaminánovým tyčím. Tento extrémě lehký reklamní nosič lze snadno a rychle opět složit, což umožňuje snadnou přepravu. Spodní část slouží zároveň jako přepravní taška. Reklamní motiv je viditelný na obou stranách a celá konstrukce je mobilní a použitelná v interiéru a krátkodobě i v exteriéru. Je ideální pro mobilní reklamu například v gastronomii nebo v autosalonech apod.

 • Pop Out
  Pop Out
  Pop Out
 • Výrobek nebyl nalezen?
  Výrobek nebyl nalezen? Přejít na kontaktní formulář

Pop Out banner

Pop Out Banner personalisiert online bestellenPop Out bannery jsou rekordmany v možnosti rychlého sestavení. Konstrukce je samovypínací, a tak můžete Vaši reklamu prezentovat během okamžiku. Stačí vyndat Pop Out z transportní tašky a už jej můžete použít. Díky všitým sklolaminátovým prutům se Pop Out banner sám vypne do své výsledné podoby. 

Pop Outy mají ještě další vynikající vlastnost - jsou extrémně lehké. Na sestavení Pop Outů postačí jen jedna osoba. Motiv je natištěný na dvou stranách, a tak je dobře viditelný ze všech směrů. Pop Out bannery lze skvěle použít jako reklamní poutače v interiéru i exteriéru. Díky oboustrannému tisku mnoho zákazníků s oblibou používá Pop Outy k ohraničení sportovních ploch. Přepravní taška slouží zároveň i jako dno Pop Outu. Zvolíte-li správné motivy, získáte efektivní poutače pro kreativní prezentaci - na soukromých oslavách, v obchodu i gastronomii.

Pop Out bannery u Vispronet® nabízíme ve 3 různých velikostech:

 • Pop Out banner S (145 cm x 58 cm (šířka x výška)
 • Pop Out banner M (215 cm x 98 cm (šířka x výška)
 • Pop Out banner L (291 cm x 110 cm (šířka x výška)

Online vytvořit vlastní Pop Out displaye

Pop Out Banner personalisiert online bestellenNechte si u nás potisknout Vaše Pop Out displaye zcela dle Vašeho přání.  Pokud ještě nemáte Vaši grafiku hotovou, můžete použít náš program „Visprodesign®“. Stačí, když během konfigurace kliknete na ikonku „Vytvořit vlastní grafiku“ a hned se dostanete do našeho programu. V něm můžete libovolně kombinovat vlastní obrázky a texty s připravenými cliparty a šablonami na pozadí. Vytvoření Vašeho individuálního Pop Out banneru u nás je opravdu jednoduché. Skvělý design na Váš Pop Out banner si u nás vytvoříte i bez grafických dovedností. Využijte bezpočt kreativních možností s Visprodesign® a nechte si Váš Pop Out banner potisknout Vašimi motivy na přání. Nikde jinde není online tvorba vlastních Pop Out bannerů tak snadná.

Koupit Pop Out banner s doručením do druhého dne

Ti z Vás, kdo spěchají, si mohou nechat vlastní Pop Out bannery doručit do druhého dne. Celkem máte u Vispronet® možnost výběru ze tří druhů zásilek: Standard, Express a  Overnight - Doručení do druhého dne.
Abychom Vám Vaše Pop Out bannery mohli doručit do druhého dne, musíme mít k dispozici Vaše tisková data nejpozději do 9:00 hodin dopoledne. Pokud jsou Vaše data bezchybná, obdržíte Vaše Pop Out bannery hned další pracovní den. Bowflag Select personalisiert online bestellenI tak rychlé může být doručení Vaší objednávky u Vispronet®! Dnes objednáte, zítra dodáme.

Mobilní reklamní bannery pro každou příležitost

Pop Out bannery lze postavit opravdu bleskově. Ať je umístíte kamkoli, všude budou velmi nápadné. K tomu, aby si Vaší reklamy Vaši zákazníci všimli, mohou přispět i další reklamní poutače. Skvělé jsou např. naše muší křídla Bowflag® Select, která výborně podpoří Vaši venkovní propagaci. Odolají síle větru stupně č. 8 (75 km/h) a stejně jako Pop Out bannery při oboustranném provedení nabízejí dvě reklamní plochy, které mohou nést stejné nebo různé motivy. Podívejte se i na naše muší křídla.