Info Board

Info Boardy od Vispronet® poskytují návštěvníkům, hostům a zákazníkům důležité informace. Info deska je opatřena zaklapávacími profily a je připevněna na stabilní podstavec. Použití je možné v interiéru i exteriéru. Hodí se do hotelů, restaurací, při oslavách, jubileích, na výstavy, veletrhy apod. Dostupné jsou v různých velikostech a provedeních, mohou být doplněny i o přihládky na prospekty. Deska je flexibilně nastavitelná na šířku i na výšku. Ideální využití je pro prezentaci výrobků či jako orientační cedulka.

Info Boardy, Info stojany a informační pulty - mnoho označení pro jeden produkt

Info Boards mit DIN A 4 Plakatrahmen online kaufenInfo Boardy mají mnoho jmen. Mimo jiné to jsou stojany diskrétní zóny a informační stojany. Jak již prozrazují označení, jsou tyto praktické Info Boardy určeny k tomu, aby podávaly rychlé a cílené informace. Na veletrzích, ve výstavních a prodejních prostorách tyto stojany často nesou informace o jednotlivých produktech a upozorňují na některé důležité parametry. 

Díky malé hmotnosti lze tyto klasické informační stojany od Vispronet®  kdykoli snadno přemisťovat. Stojany Info Boardů mají průměrnou výšku 1,90 m, a tak je nelze přehlédnout. Postavte Vaše informační tabulky popř. informační stojany vedle vystavených produktů, např. vedle aut. Vystavte na Info Boardu od Vispronet® Váš jídelní lístek nebo přivítejte Vaše hosty ve foyaer hotelu s přehledným orientačním plánkem místností hotelu.

 

Info Boardy od Vispronet® – informační stojany jako stavebnice

Je jedno, k jakému účelu Váš Info Board potřebujete, díky stavebnicovému systému se hodí do jakéhokoli prostředí a jsou vždy decentní. Info Boardy oceníte na veletrzích, eventech, v čekárnách, hotelích, veřejných institucích, na ministerstvech i v autosalonech. Individuální Info Boardy od Vispronet® se dají složit z jednotlivých komponentů, které lze objednat i zvlášť.

Vyberte si z následujícíh dvou základních variant Info Boardů:

Info Board A

Info Board A dodáváme se zaklapávacím rámem o velikosti DIN A3 nebo DIN A4. Tyto zaklapávací rámy ze stříbrného eloxovaného hliníku se dají použít na šířku i na výšku. Stabilní podstavec je opatřen gumovou podložkou, která zajišťuje bezpečné stání.

Info Board B2 (s možností individuální konfigurace)

Info Boards B2 System 2 online kaufenInfo Boardy B2 jsou informační stojany, které si můžete sestavit podle svých představ. Máte na výběr čtyři základní typy:

    • Info stojan B2 – stavebnicový systém 1:

Tyto informační tabulky B2 System 1 mají rámeček na obrázek či text a jednu přihrádku na prospekty. Jsou ideální pro prezentace na veletrzích a při výstavách.

    • Info stojan B2 – stavebnicový systém 2:

Tyto informační stojany jsou určeny pro reklamu viditelnou z obou stran. U Info Boardů B2 System 2 můžete v rámečkách vystavovat dva různé letáky a tak prezentovat Vaši reklamu na přední i zadní straně.

    • Info stojan B2 – stavebnicový systém 3:

Info Boardy B2 System 3 se dvěma rámečky o velikosti DIN B2 a dvěma přihrádkami na prospekty nabízejí velký prostor k rozložení Vašich letáků. Na přihrádky z akrylového skla se vejdou až čtyři různé reklamní letáky o velikosti DIN A4.

    • Info stojan B2 – stavebnicový systém 4:

Informační stojany B2 System 4 jsou vybaveny nejlépe. Mají dva rámečky o velikosti DIN B2 a tři přihrádky k prezentaci materiálů na podporu Vašich produktů. 

Info Boardy – užitečné směrovky a informační tabulky na úřadech 

Info Boards B2 System 3 online kaufen Hliníkové Info Boardy DIN A4, DIN A3 a B2 jsou obzvláště vhodné pro prezentaci a vysvětlení vystavených objektů stejně jako k vytvoření diskrétní zóny v bance nebo na poště. Již mnoho let se používají i jako směrovky na úřadech, jako štítky v galeriích a muzeích nebo ve veletržních stáncích. Naše informační stojany se vyznačují velkou stabilitou a prvotřídním zpracováním, a tak dobře slouží celé roky. Jejich flexibilta zaručuje možnost perfektního sladění informačních stojanů s místem použití.

Proveďte návštěvníky budovou s pomocí Info Boardů od Vispronet®, přibližte jim své produkty na veletrzích nebo ve showroomech. Snadnou a pohodlnou výměnu Vašich plakátů umožňují rámečky se zaklapávacími profily. 

Objednat informační stojany s doručením do druhého dne - rychlé dodání všem, kdo spěchají 

Servis firmy Vispronet® nabízí i řadu možností v kategorii doručení objednávek. Pro ty z Vás, kteří potřebují své Info Boardy do druhého dne, máme nabídku objednání požadovaného zboží v našem e-shopu během jediného pracovního dne. Stačí, když v nabídce typů dodacích lhůt kliknete na ikonku „Overnight - Doručení do druhého dne". Pokud Vám stačí doručení Vašeho zboží o dva dny později, zvolte si službu Expres. Ta Vám zaručí, že budete mít k dispozici Vaše Info Boardy od Vispronet® během tří pracovních dnů.LED Leuchtrahmen online kaufen

Zaklapávací rámy LED – novinka mezi Info Boardy

Kromě klasických Info Boardů našim zákazníkům nabízíme i další  možnosti, jak se zaměřit na moderní reklamu nebo prezentaci důležitých informací. S úspornými zaklapávacími rámy budou Vaše plakáty zářit. Svítící rámy LED  se těší oblibě hlavně v oblasti gastronomie a v hoteliérství, ale i v muzeích, autosalonech a při výstavách. Skvěle také slouží jako tabule s jídelním lístkem a k prezentaci denního menu. Podsvícené informační tabule a ukazatele Vašim hostům pomohou k bezpečné orientaci v hotelu nebo muzeu. Úsporné a stějnoměrné osvětlení pomocí žárovek LED z těchto displayů dělá zajímavou alternativu ke klasickým pozemním stojanům.