Easy Display

Easy Display od Vispronet® je osvědčený, lehký a rychle sestavitelný systém i pro dlouhodobé používání. Nabízíme jednostrannou i oboustranou konfekci pro stejný nebo rozdílný motiv na přední a zadní straně. Vispronet® natiskne na Easy Display libovolný motiv dle Vašeho přání. Motiv je připevněn v zaklapávacích lištách - klemšínách, díky kterým je výměna motivu velice rychlá a jednoduchá. Je ideální pro použití v obchodech, na veletzích, výstavách, v hotelích, gastronomii, pro firemní, ale i soukromé účely aj.

Easy Displaye od Vispronet®

Easy Display je přenosný reklamní banner od Vispronet® s možností potisku Vaším individuálním designem. Manipulace s těmito displayi je extrémně snadná. Tyto osvědčené Easy Displaye sestavíte v několika málo vteřinách a budete s nimi spokojeni i při dlouhodobém používání v zátěžových podmínkách. Pokud si Easy Displaye pořídíte, oceníte i jejich malou hmotnost - a právě díky ní se Easy Displaye často stávají oblíbeným vybavením většiny veletržních stánků. Easy Displaye jsou s oblibou používány k výzdobě mnoha foyer a výstavních prostor.

Tyto Easy Bannery nabízíme v jednostranném i oboustranném provedení s možností potisku jedné nebo obou reklamních ploch. Tištěný díl se ke konstrukci připevňuje velmi rychle a snadno. Easy Displaye jsou perfektní na promo akce s nevelkým rozpočtem. Díky praktickým spojům lze tyto konstrukce spojit a tím získat větší reklamní plochu. Easy Display vypne i reklamní motiv střižený dle kontury.

U Vispronet® nabízíme tyto typy Easy Displayů:

Easy Display s jednostranným potiskem

Easy Displaye s jednou potištěnou plochou jsou na trhu osvědčené a oblíbené. Jsou vysoké 206 cm, a proto se dají snadno postavit. Díky dobrým vlastnostem materiálu jsou velmi flexibilní a mají dlouhou životnost. Jednostranné Easy Displaye se obzvlášť hodí k umístění u stěn a do menších prostor. U Easy Displayů dobře vynikají i motivy střižené dle kontury.

Easy Display s oboustranným potiskem 

Easy Displaye se dvěma potištěnými plochami se často používají tam, kde jsou vystaveny zrakům zákazníků a návštěvníků přicházejících z různých směrů. Ukažte s „oboustranným Easy Displayem“ Vaše motivy z obou stran. Konstrukce je flexibilní, má dlouhou životnost a postavení je extrémně jednoduché. S dvěma potisknutelnými plochami těchto Easy Displayů máte ještě více prostoru pro Vaši reklamu. 

Easy Displaye dodáváme s látkovým sáčkem a přepravní taškou ve tvaru tubusu. Oboustranné Easy Displaye standardně balíme do látkového sáčku.

Online vytvořit vlastní design Easy Displayů

Vispronet® Vám potiskne každý Easy Display motivy na přání. Easy Displaye jsou oblíbené jak při prezentacích v obchodním sektoru, tak v gastronomii, v hotelích a na veletrzích. Easy Displaye s individuálními motivy však speciální atmosféru navodí i při soukromých oslavách. Pokud ještě nemáte Vaši grafiku hotovou, pak se podívejte do našeho shopu, kde najdete možnost, jak si s pomocí bezplatného programu „Visprodesign®“ můžete jednoduše a online vytvořit design Vašeho vlastního Easy Displaye sami. Stačí, když při konfiguraci kliknete na ikonku „Vytvořit vlastní grafiku“ a už se dostanete do našeho programu Visprodesign®. Tam máte k dispozici bezplatné motivy na pozadí, cliparty i obrázky, které si můžete nakombinovat s vlastními texty, fotografiemi a logy. V několika málo krocích si tak vytvoříte atraktivní reklamní poutače, které zaujmou. 

Objednat Easy Displaye s doručením do druhého dne

Služby naší online tiskárny zahrnují i krátké dodací lhůty. Blížící se termín veletrhu či jiné akce často člověku neumožní dlouhou přípravu, a proto si u nás můžete objednat Easy Displaye s doručením do druhého dne. Pokud nám doručíte Vaše bezchybná tisková data nejpozději do 9:00 hodin dopoledne, budete mít Vaše kreativní Easy Displaye k dispozici hned následující pracovní den.

Další atraktivní reklamní bannery

Easy Displaye jsou jen jedním z mnoha typů reklamních bannerů, které si u nás můžete online objednat. Podívejte se i na další formy bannerů od Vispronet® a rozšiřte používání Easy Displayů o další provedení, jako např. stolní displaye nebo stěnové displaye.