Příslušenství pro displaye

Díky systémům Display je Vaše reklama optimálně prezentovaná všude tam, kde je potřeba. Jsou lehké, snadné na montáž a mobilní. Ke konstrukcím nabízíme i bohaté příslušenství. Perfektní osvětlení zajistí různé halogenové osvětlení. Aby byl motiv vypnutý bez ušpinění a otisků prstů, doporučujeme při montáži použití rukavic, které nabízíme jako volitelné příslušenství. K Info Boardům nabízí Vispronet® k dodatečné montáži přihrádky na prospekty a také rámy na plakáty. Díky této možnosti je stojan vždy optimálně připravnený na konkrétní akci.

Příslušenství pro displaye - online objednat náhradní díly a doplňky

Ersatz Posterrahmen kaufen - zur AuswahlDisplaye lze používat téměř ke všem druhům reklamy, protože slouží k cílené firemní propagaci a prezentaci důležitých pokynů i nejnovějších produktů.

Aby Vaše displaye dostály všem Vašim požadavkům v nejrůznějších podmínkách, má pro Vás Vispronet® rubriku „Příslušenství“.

Tam rychle a jednoduše najdete přehledně seřazené zboží jako např. dodatečné žárovky, doplňkové rámy na obrazy a poličky na prospekty pro Info Boardy, dodatečná závaží pro ještě větší stabilitu i nejrůznější drobné pomůcky.

 

Online koupit perfektní osvětlení, dodatečné poličky na prospekty apod. 

V rubrice Příslušenství pro displaye si můžete volitelně objednat např. dodatečné prvky pro perfektní osvětlení. Náhradní žárovky dodáváme včetně kabelů. Jejich montáž na prezentační stěny Pop Up je velmi jednoduchá. Osvětlení zkrášlí Vaší reklamní stěnu na každém veletrhu.

Zusätzliche Gewichte kaufen - zur Auswahl Abyste při výměně motivu ochránili tištěné díly Vašich displayů před znečištěním a poškozením, můžete si z kategorie Příslušenství pro displaye online koupit rukavice. Hlavně na display fóliích a lesklých pochromovaných dílech konstrukce často zůstávají otisky prstů. Těm můžete zabránit právě používáním rukavic.

Info Boardy musí stále uspokojovat měnící se požadavky zákazníků. V kategorii Příslušenství pro displaye proto najdete i dodatečné rámy na obrazy a poličky na prospekty a katalogy. Všechny tyto doplňky jsou vyrobeny tak, abyste jejich montáž zvládli bez jakýchkoli problémů. 

Přiobjednat další závaží z kategorie Příslušenství pro displaye

Vodou plnitelná plastová závaží stabilizují skládací stany, skládací pavilony, vlajkové tyče i stěnové displaye. Díky praktickým úchytům je bezproblémový i jejich transport. Plánujete-li Vaše reklamní nosiče používat v oblastech, kde často fouká silný vítr, pak Vám doporučujeme, abyste si vodou plnitelných závaží koupili hned několik a naskládali je na sebe. Ersatz Halogenspots kaufen Díky dodatečným závažím displaye lépe odolají i při špatných povětrnostních podmínkách. Můžete si je jednotlině objednat v rubrice Příslušenství pro displaye.

Doručení příslušenství pro displaye do druhého dne

Vispronet® chce svým zákazníkům příslušenství doručovat velmi rychle, a proto má pro Vás možnost doručení příslušenství pro displaye do druhého dne. Dnes objednáte, zítra dodáme. Stačí, když si z druhů dodávek v nákupním košíku zvolíte možnost „Overnight - Doručení do druhého dne“ a budete mít Vaše příslušenství pro displaye k dispozici hned následující pracovní den.