Displaye

Vispronet® nabízí širokou paletu reklamních nosičů, díky kterým bude vaše značka či produkt vždy a všude perfektně prezentován. Naleznete zde prezentační stěny, rámy, informační stojany, Roll Up, X Display aj. Displaye od Vispronet® mají kvalitní konstrukce a na výběr je z více druhů provedení (různé řady) a velikosti. Vše lze přizpůsobit velikosti rozpočtu. Využití těchto nosičů je opravdu veliké - na veletrhy, výstavy, do muzeí, restaurací, na prodejní a obchodní akce, zasedání apod.

Reklamní stojany: inovativní displaye od Vispronet®

Pop Up Faltdisplay kaufen - zur Auswahl

Reklamní stojany a displaye jsou perfektní společníci, kteří Vám pomohou, aby byly Vaše prezentace úspěšné a profesionální. Tyto veletržní systémy maximálně upoutají pozornost jak při veletrzích, eventech a velkých i malých promoakcích, tak při výstavách.

Superlehké X-Displaye, to jsou reklamní stojany za příznivou cenu. Roll Up bannery od Vispronet® jsou trendem dnešní doby, která si žádá flexibilitu: Roll Upy jsou nejprve bezpečně sbalené do malého balíku pro snadný transport – a za okamžik velké, ohromující a nepřehlédnutelné. Velkoformátové Pop-Up stěny a stěnové displaye přitáhnou pozornost zákazníků k Vašemu stánku na veletrhu či promo akci. Tyto veletržní displaye získáte u Vispronet® buď s rovnou nebo elegantně prohnutou přední stranou. Abychom Vašim individuálním reklamním stojanům zajistili to správné světlo, dodáváme většinu skládacích displayů s osvětlením. Zákaznické poutače Áčka a Info Boardy od Vispronet®, to je klasika v nabídce našich reklamních stojanů. Použitelnost v interiéru i exteriéru a snadná výměna tištěných dílů z těchto reklamních displayů dělá informačními panely, které jsou flexibilní a nepostradatelné..

Reklamní stojany – mobilní, flexibilní a univerzálně použitelné

reklamními stojany můžete prezentovat Vaši firmu, nové produkty a akce velmi efektivním způsobem. Pop Out bannery lze použít jako dekorativní reklamu klubu např. při sportovních eventech ve sportovních halách, v uzavřených arénách nebo na stadionech. Tyto lehké reklamní stojany lze postavit i složit velmi rychle. Další jejich výhodou je i jejich malý objem - při transportu i skladování v přepravní tašce zabírají jen velmi málo místa. Autosalony a cestovní kanceláře jako mobilní reklamní stojany upřednostňují Roll Upy, Easy Displaye nebo X-Displaye. Na tyto reklamní stojany lze elegantně a přehledně umístit velké množství důležitých informací. U reklamního stojanu Roll Up se reklamní plocha jednoduše vyroluje z kazety a upevní na teleskopickou tyč. Tak rychle lze připravit k použití jen málokteré reklamní stojany. Triple Displaye jsou reklamní stojany se 3 reklamními plochami na jednom stojanu. Nezáleží na tom, z jaké strany zákazníci přijdou – Vaše reklama je vždy velmi dobře viditelná. Info Boardy jsou zase reklamní stojany, které podávají informace lidem kolemjdoucím nebo čekajícím. Ve foyae, výstavních prostorách nebo čekárnách se tyto praktické reklamní stojany používají k prezentaci důležitých informací hostům, zákazníkům a pacientům - a to příjemným a nenásilným způsobem. Vispronet® nabízí reklamní stojany Info Boardy v různých velikostech a s přihrádkami na prospekty nebo bez nich. Zaklapávací rám je vyrobený ze stříbrných eloxovaných hliníkových profilů a zajišťuje snadnou a rychlou výměnu motivů. Stabilní podstavec zase zaručuje nutnou stabilitu.

Vytvořit si vlastní reklamní stojan - snadná cesta k perfektnímu designu

online tiskárny Vispronet® si můžete online vytvořit reklamní stojany a veletržní displaye rychle a jednoduše sami a to i bez předchozích grafických znalostí. Použijte k tomu náš bezplatný program Visprodesign®. V pár krocích si vytvoříte Vaše individuální veletržní displaye a reklamní stojany sami. Ponořte se do nabídky tematicky seřazených bezplatných šablon. Nebo nahrajte fotografie či Vaše firemní logo do šablony a nakombinujte je s texty a cliparty – vznikne tak Váš originální reklamní stojan s jedinečnou potištěnou plochou. Popusťte uzdu své fantazii a oživte Vaši reklamu vlastními vytvořenými reklamními stojany. Záleží jen na Vás, zda se rozhodnete pro  Mini Displaye, stěnové displaye, zákaznické poutače Áčka nebo velké Pop Up stěny – v každém případě budete na veletrhy i eventy vybaveni profesionálně. Vytvoříte-li si Vaši grafiku v našem programu Visprodesign®, budete si moci být zcela jisti, že budou Vaše motivy na konkrétním typu reklamního stojanu umístěny optimálním způsobem.

Objednat reklamní stojany & displaye s doručením do druhého dne

Kundenstopper kaufen - zur Auswahl

Těm z Vás, kteří spěchají, Vispronet® nabízí servis doručení do druhého dne. Dodáte-li nám bezchybná tisková data na Vaše reklamnní stojany nebo displaye do 9.00 hodin dopoledne, budete je mít k dispozici již následující pracovní den. Displaye, reklamní displaye, reklamní stojany či veletržní displaye si samozřejmě můžete objednat i klasickým způsobem jako standardní zásilku nebo Express. Chcete Vaši objednávku rozdělit do dílčích zásilek a doručit na více doručovacích adres? Pak využijte naši službu Multi-Address Service. Na přání Vám doručíme reklamní stojany do druhého dne nebo zásilkou Express i na různé doručovací adresy. Další výhodou je i neutrální zásilka. Vaše reklamní stojany je možné poslat i v neutrálním balení s neutrálními přepravními doklady. 

Jaké displaye nabízíme?

Na každou reklamu máme odpovídající typy displayů, které se dají rychle postavit i složit a potisknout Vaší individuální grafikou. U Vispronet® si můžete vybrat z jednoduchých stěnových displayů a prohnutých Pop Up stěn nebo nápaditých návleků na palety, Pop Out bannerů a Info Boardů. Využijte pro Vaše akce jako veletrhy, sportovní eventy nebo volební reklamu např. Easy DisplayeXL Roll UpyX-Displaye nebo 3D Displaye z našeho sortimentu. Jako trvalé reklamní nosiče jsou vhodné svítící rámy, zahrazovací a dělící systémy nebo zákaznické poutače Áčka s robustním hliníkovým rámem. S výběrem toho správného produktu právě pro Vás Vám rádi pomůžeme. 

Lze všechny reklamní displaye používat v interiéru i exteriéru?

Při tvorbě designu a vybavení našich reklamních stojanů jsme se řídili podle nejčastějších způsobů použití. Kreativní reklamní stěny do interiéru vytvoříte s našimi produkty jako např. Roll Upy XL, stěnové displaye a Pop Up stěny. Vytvoříte-li si vlastní design s Vašimi obrázky a motivy nebo firemním logem, bude Vaše kampaň na veletrzích, prodejních akcích nebo u infostánku jistě úspěšná. Do interiéru jsou vhodné i další výrobky od Vispronet®: zákaznické poutače Áčka, svítící rámy, Pop Out bannery nebo 3D Displaye. Odlište se od ostatních a používejte tyto displaye na reklamu i dekoraci.

Díky ochranné impregnaci a speciální výrobě, při které používáme robustní PVC, jsou mnohé naše reklamní displaye vhodné k použití i v exteriéru. Zvolte pro Vaše akce např. individuálně potištěné dělící a zahrazovací systémy, Pop Up bannery a stěnové displaye. Jako informační tabule se z naší nabídky hodí i stěnové displaye o šíři až 5 metrů. Chcete-li na sebe upozornit náhodné zákazníky, doporučujeme Vám zákaznické poutače Áčka a návleky na palety.

Je u reklamních stojanů potištěná i zadní strana?

Až si budete u Vispronet® vytvářet design Vašich Roll Upů nebo dělících stěn, můžete si vybrat typ produktů, které je možné potisknout oboustranně. Vedle Easy Displayů a Info Boardů je potisk zadní strany možný i u klasických displayů. Výhodou je velká reklamní plocha, která je dobře viditelná ze všech stran. Informace se tak k cílové skupině dostanou ještě lépe.

Lze zvolit na přední a zadní stranu různé motivy?

Každý reklamní display z onlineshopu Vispronet®, který je potisknutelný ze dvou nebo více stran, samozřejmě může na jednotlivých stranách nést různé motivy. Vytvoříte-li si např. Roll Up s logem a smajlíkem na jedné straně a přehledem Vašich služeb na straně druhé, využijete tak reklamní display optimálně, a oslovíte tak Vaše zákazníky i náhodné zájemce.

Dá se reklamní plocha vyměnit?

Roll Ups kaufen - zur Auswahl

Reklamní stojany z našeho sortimentu jsou koncipovány tak, aby byly připraveny k použití během okamžiku a daly se opět rychle uložit do tašek. Stejně tak je pro nás důležitá i spontánnost při výběru reklamních pomůcek. Proto lze reklamní plochy téměř u všech výrobků od Vispronet® vyměňovat.

U Easy Displayů a Roll Upů používáme k vypnutí kovové lišty, u X-Displayů se potištěná plachta připevňuje na konstrukci pomocí oček. Výměna motivů u svítících rámů, zákaznických poutačů Áček a Info Boardů je velmi snadná a rychlá, stačí pouze odklopit přední stranu rámu. U Pop Upů a dělících stěn se reklamní plocha jednoduše natahuje na kovovou konstrukci. S těmito flexibilními reklamními stojany šetrnými k životnímu prostředí budete profitovat více, než si myslíte.