PVC banner, do 50 m²

PVC banner, do 50 m²

Díky své dlouhé životnosti a opakovatelnému použití patří PVC bannery k nejčastěji používaným reklamním nosičům ve venkovním prostředí. Banner je vybavený zesíleným okrajem a kovovými kroužky o průměru 16 mm. Tyto bannery jsou vhodné pro velkoformátovou reklamu, která zajistí nepřehlédnutelnost motivu na budovách, lešeních, mostech, zábradlích apod. Použití nalezne i při výstavách, veletrzích, v muzeích, při sportovních akcích a eventech apod. Kvalitní tisk motivu na lesklou plachtovinu Vinylplane je z dálky viditelný a upoutá pozornost.

› Chcete se dovědět více?

Další informace o produktech!


PVC banner do 50 m² – velkoformátová venkovní reklama v individuálním designu

XXL PVC Banner im Querformat selbst gestaltenPVC bannery do 50 m² mají opravdu obrovskou reklamní plochu. Kovová očka s průměrem 16 mm a robustní zesílený okraj z těchto PVC bannerů do 50 m² tištěné plochy dělají obzvlášť odolné reklamní plachty pro venkovní použití.

Individuálně potištěné PVC bannery s působivými motivy jsou dobře viditelné na fasádách a lešení, ale i zavěšené nad ulicemi. Mnohostranné použití mají PVC bannery i při veletrzích, v muzeích a při eventech. Díky kvalitnímu tisku na materiál Vinylplane budou Vaše motivy zářit již z dálky.

Můžete si u nás vybrat ze 3 zákaldních variant, které Vám na přání potiskneme oboustranně stejnými nebo různými motivy:

 

XXL PVC Banner im Hochformat selbst gestaltenKromě mnoha klasických rozměrů Vám můžeme zhotovit individuální PVC bannery i v libovolných velikostech. Stačí, když během konfigurace kliknete na možnost „individuální velikost“. PVC bannery do 50 m² , to jsou klasické reklamní plachty pro venkovní použití. Jistě Vás přesvědčí i díky velmi dobrým vlastnostem materiálu. PVC bannery jsou odolné vůči dešti i přímému slunečnímu záření, a proto mohou Vaše PVC bannery bez problému prezentovat Vaši reklamu veřejnosti po mnoho týdnů.

Oboustranně potištěné PVC bannery – snadné připevnění díky praktickému příslušenství

PVC bannery se při použití správného příslušenství dají snadno instalovat na nejrůznější místa v interiéru i exteriéru. Díky stahovacím páskům a provázkům budou Vaše  potištěné PVC bannery bezpečně držet na plotech, lešení i mezi dvěma stromy. Oboustranně potištěné PVC bannery často uvidíte viset od stropu ve veletržních halách nebo nákupních centrech. Pořadatelé koncertů pod širým nebem a organizátoři trhů rádi používají oboustranně potištěné PVC bannery napnuté z jedné strany silnice na druhou. Tímto způsobem učiní svoji reklamu na blížící se akci nepřehlédnutelnou. Díky možnosti individuálního potisku z přední i zadní strany plachty je dosah Vaší reklamy dvojnásobný, protože jsou Vaše reklamní sdělení dobře vidět ze dvou směrů. Vaše motivy Vám natiskneme na tištěnou plochu brilantními barvami s vynikající světlostálostí.

Online vytvořit vlastní design PVC bannerů – nekonečné možnosti díky programu Visprodesign®

Quadratische XXL PVC Banner selbst gestaltenKdo si ještě není zcela jist, jak by měla vypadat výsledná grafika jeho PVC banneru, může u Vispronet® použít interní bezplatný program Visprodesign®. Dostanete se do něj během konfigurace produktu jediným klikem na ikonku „Vytvořit vlastní grafiku“.

Originální plachty pro Vaši propagaci si vytvoříte jednoduše a přehledně i bez grafických znalostí. Stačí, když k tomu použijete bezplatné šablony a doplníte je dalšími cliparty, vlastními texty a fotografiemi. Jednoduše si tak vytvoříte individuální dekorativní PVC plachty, které k sobě přitáhnou zraky mnoha lidí. Tisk Vašich motivů Vám provedeme brilantními zářivými barvami.

 

Doručení PVC bannerů do druhého dne

Naši zákazníci často potřebují PVC bannery ze dne na den. U Vispronet® to není problém. Využijte naši exklusivní službu Overnight - Doručení do druhého dne. Doručíte-li nám Vaše bezchybná tisková data do 9.00 hodin dopoledne, pak budete mít Vaše objednané PVC bannery k dispozici hned následující pracovní den. I tak rychle dokážeme pro Vás tisknout. Vyzkoušejte nás i Vy.

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora