Samolepky a fólie

Samolepky a fólie

Samolepky a fólie s vlastním reklamním tiskem nabízí spousty možností k použití. Rozdílné vlastnosti a efekty fólií dávají svobodu při utváření grafiky. Snímatelná fólie je vhodná do výloh, oken či jiné skleněné tabule, permanentně lepící fólie nabízí dlouhodobou životnost. Fólie pro display systémy, neprůhledné nebo transparentní fólie, fólie s vysokým leskem nebo kovovým efektem apod. Všechny fólie od Vispronet® jsou natištěné jasnými barvami s velmi dobrou stálobarevností. Ideální použití na veletrhy, výstavy, do výloh, na dveře, zdi, pro sezónní a akční nabídky apod.

› Chcete se dovědět více?

Samolepící fólie pro použití v interiéru i exteriéru 

Originální reklama vždy přitáhne pozornost - ať už na pěší zóně, ve vlastní firmě, nebo jako praktický dárek pro zákazníky a obchodní partnery. Co takhle např. samolepící fólie do Vaší výlohy nebo na vstupní dveře? U Vispronet® si můžete nechat potisknout fólie – vlastním logem, individuálním nápisem nebo aktuální akční nabídkou.

Dekorativní reklama se s našimi samolepícími fóliemi dá dobře použít na podlahy, schody a stěny, k označení produktů, vytvoření soukromí, nebo jako atraktivní doplněk do místnosti. Existuje jen jediná podmínka: povrch předmětů, kam chcete samolepky umístit, by měl být co možná nejhladší.

V našem sortimentu si můžete nechat potisknout fólie na displaye i na textil a použít je kdekoli v interiéru. Pro venkovní použití se zase lépe hodí naše samolepky.

Tisk na fólie od Vispronet®: pestrý, atraktivní a s dlouhou životností

U nás si můžete vybrat fólie pro jakýkoli účel. My Vám je potiskneme dle Vašeho přání a co nejrychleji doručíme. Vyberte si mezi snímatelnými fóliemi a permanentně lepícími modely, u kterých zaručujeme životnost až 3 roky. Samolepící fólie, které lze kdykoli sundat, se nejlépe hodí k výzdobě často se opakujících akcí, na krátkodobé označení nebo umístění informací k výrobkům.

Pokud Vám záleží na dlouhé životnosti, doporučujeme Vám použití permanentně lepících fólií. K připevnění nelepících fólií na sklo nebo dlaždice nabízíme buď stolní zaklapávací stojánky, nebo pevné přísavky.

Lepící fólie a fólie pro display systémy od Vispronet® u nás najdete v průhledných variantách, i s neprůhledným krycím a bílým podtiskem. Díky našim kvalitním metodám tisku Vám můžeme nabídnout různý tisk - s vysokým leskem až po kovové efekty.

Vytvořit online vlastní design na lepící fólie - s bezplatným programem Visprodesign®

Chcete opticky oddělit skleněné dveře v čekárně Vaší ordinace nebo konferenční místnost od zbytku prostoru? Pak jsou samolepící fólie tou správnou volbou. Umožní Vám totiž optimální kombinaci soukromého prostoru s otevřeným konceptem interiéru. Při volbě motivů na sortiment od Vispronet® se Vám žádné meze nekladou.

Buď si vytvoříte Váš vlastní design, nebo použijete cliparty, fotografie a předlohy z našeho programu Visprodesign®. Pak už je jen doplníte vhodnými texty a Vašimi oblíbenými barvami. Vzniknou Vám tak individuální motivy, které Vám pak natiskneme na fólie.

Potisknout samolepící fólie - spolehlivý servis od Vispronet®

Rozhodněte se pro tisk na fólie u Vispronet® a profitujte z našich skvělých služeb, které splní téměř jakékoli přání. Naše nabídka se řídí jak požadavky velkých podniků, které si objednávají velké množství výrobků, tak požadavky soukromých zákazníků, kteří vyžadují jediný kus našeho zboží. Při volbě formátu našich výrobků máte úplnou svobodu – vyberte si formát na výšku, na šířku, nebo čtvercový formát. Zcela individuálně si můžete určit i velikost Vašich samolepících fólií. 

Abyste Vaše produkty mohli používat co možná nejrychleji, nabízíme Vám kromě klasického typu zásilky Standard i možnosti Overnight a Express s doručením zboží do 12 hodin druhého, popř. třetího pracovního dne. Jedinou podmínkou je online doručení Vašich bezchybných tiskových dat do 9 hodin dopoledne.

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora