Podsvícené rámy

Podsvícené rámy

Obrazy s podsvícenými rámy od Vispronet® udělají z Vaší reklamy nebo oblíbené fotografie se západem Slunce nepřehlédnutelné poutače. Intenzita podsvícení se odvíjí od velikosti konkrétního rámu, a proto Vám zaručujeme rovnoměrné osvětlení celé tištěné plochy. Zářivky s dlouhou životností a snadná výměna motivu z těchto podsvícených rámů dělají nepostradatelné reklamní systémy na veletrzích i na místě prodeje. Použijete-li podsvícené rámy v obytných prostorách, vytvoříte si útulné zákoutí s příjemnou atmosférou.

› Chcete se dovědět více?

There are no products matching the selection.

Online koupit obrazy s podsvíceným rámem LED

Podsvícené rámy Vašim obrazům propůjčí obzvlášť zářivý vzhled. Obrazy v podsvícených klaprámech vytváří v setmělém večerním obývacím pokoji romantickou atmosféru, na recepcích zdůrazní Vaši reklamu, nebo obzvlášť vznešeně vyzdobí tmavé chodby. Extrémně ploché klaprámy působí velmi stylově a velmi dobře ladí s moderním zařízením. Nechte nádherný západ Slunce znovu zazářit na Vaší stěně: Zaklapávací rámy každé krásné vzpomínce propůjčí nesrovnatelný lesk.

Motivy na Vaše obrazy s podsvíceným rámem Vám natiskneme na průsvitnou Backlitfólii. Díky rozptylové destičce a integrovanému bočnímu osvětlení budou Vaše motivy zářit rovnoměrně. Antireflexní krycí fólie na Vašem obrazu zamezí nechtěnému zrcadlení a světleným odrazům. Nepřímé světlo za potištěnou Backlitfólií s obrazem přispívá k příjemné atmosféře pro Vaše uvolnění. U podsvícených rámů LED Vispronet® používá nové LED technologie, které Vám zaručí velmi malou spotřebu energie a extrémně dlouhou životnost osvětlení až 100.000 hodin. Součástí podsvícených rámů LED je i vnitřní napájení (230 V) a kabel s koncovkou o délce 180 cm.

Podsvícené rámy LED jsou vybaveny praktickými zaklapávacími profily. Extra plochý vyměnitelný rám z eloxovaného hliníku je široký 35 mm a hluboký jen 20 mm. Vaše motivy tak můžete na stěny interiéru umístit decentním způsobem a navíc nezaberou mnoho místa. Kvalitní profily klaprámu garantují snadnou výměnu motivu během několika vteřin. S nimi se můžete kdykoli postarat o svěží výměnu barev Vašeho domova.

Objednat obrazy s klaprámy LED v různých velikostech

U Vispronet® si můžete nechat natisknout obrazy s klaprámy LED ve formátu na výšku i na šířku ve třech různých formátech:

  • Obrazy s rámy LED ve velikosti DIN A0
  • Obrazy s rámy LED ve velikosti DIN A1
  • Obrazy s rámy LED ve velikosti DIN A2

Prezentujte Vaše fotografie jako obrazy s podsvíceným klaprámem LED. Tyto rámy jsou stylovou ozdobou vhodnou do každého bytu, navíc se skvěle hodí i jako reklama v oblasti gastronomie. Aby Vaše motivy dobře vynikly i při přímém osvětlení, dodáváme obrazy i s antireflexní krycí fólií.

Vytvořit vlastní design obrazů s podsvíceným rámem pomocí programu Visprodesign®

Chcete-li vlastní fotografie doplnit dalšími prvky, nebo si navrhnout vlastní ztvárnění, můžete kdykoli použít náš bezplatný program Visprodesign®. V něm najdete velké množství motivů na pozadí, designových šablon a clipartů. Tak si pomocí několika kliknutí můžete individualizovat vlastní obrazy s podsvícenými zaklapávacími rámy LED a vytvořit si dekorativní poutač třeba pro Váš domov.

Do programu Visprodesign® se dostanete přímo během objednávky. Stačí, když kliknete na odkaz „Vytvořit vlastní grafiku“ a už se octnete v našem virtuálním světě tvorby designu. Naše podsvícené rámy LED tvoří extra kvalitní a moderní designové prvky pro Váš domov, kancelářské prostory, kavárny i bary. U nás si každý motiv můžete proměnit v opravdový poutač.

Objednat obrazy s podsvícenými rámy LED Overnight – rychlé doručení Vašich obrazů

online tiskárny Vispronet® si každý zákazník najde výrobky podle svého vkusu. Obrazy s podsvíceným rámem LED dodáváme ve třech různých dodacích lhůtách. Pro ty z Vás, kdo si vše rádi plánují včas, máme druh zásilky Standard, se kterou Vám doručíme Vaše obrazy s podsvíceným rámem LED během 4 – 6 dní. Pro ty, kteří se rozhodují na poslední chvíli, máme dodávku Expres. S ní k Vám Vaše obrazy s podsvícením LED doputují během 2 - 3 pracovních dní. A pokud patříte mezi zákazníky, kteří dělají spontánní rozhodnutí, můžete si Vaše obrazy v klaprámu LED objednat Overnight. Musíte nám však dodat Vaše bezchybná data k tisku do 8:00 hodin ráno. Pak budete mít Vaše Obrazy s podsvíceným rámem LED k dispozici hned následující pracovní den.

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora