Stěnový display Q-Frame® Tex

Stěnový display Q-Frame® Tex

Stěnové displaye nabízejí široké možností využití v interiéru i exteriéru. Varianty pro prezentaci v interiéru tvoří řada mobilních a cenově dostupných reklamních nosičů. Dostupné jsou v různých provedeních a velikostech. V exteriéru se s oblibou používají převážně pro velkoformátou reklamu při veletrzích, výstavách, v obchodních prostorách nebo při sportovních utkáních. Jednostranně či oboustranně potištěné stěnové displaye lze použít do velké místnosti jako dělící stěnu nebo jako dekoraci pro různé příležitosti.

› Chcete se dovědět více?

Další informace o produktech!


Stěnové displaye - mobilní reklamní plakáty a dekorativní poutače

Display Wand Basic online bestellenStěnové displaye Vispronet® mají velmi široké možnosti využití. Stěnové displaye, to je naše odpověď na Vaši poptávku po lehkém, cenově dostupném a mobilním řešením Vaší moderní prezentace. Na veletrzích můžete na tyto plochy umístit individuální motivy, které zdůrazní nejdůležitější informace, a které u kolemjdoucích hostů probudí zájem právě o Váš stánek. Personalizovaný stěnový display lze velmi dobře použít i ve foyaer a veřejných prostorách institucí.

Neomezené možnosti využití stěnových displayů

Stěnové displaye lze bez problému využít jak v interiéru, tak v exteriéru. Informativní stěnové displaye s jednostranným, nebo oboustranným potiskem velmi často uvidíte např. na akcích typu Open-Air nebo na sportovních utkáních. 

Možnosti využití stěnových displayů jsou však neomezené. Stěnový display se dobře hodí jako dělící stěna, nebo pozadí veletržního stánku, ale i jako mobilní reklamní plakát nebo dekorace při soukromých oslavách.

Stěnové displaye dodáváme v těchto provedeních a velikostech:

  • Stěnový display Basic


    Stěnový display Basic, to je kvalita za rozumnou cenu. Tento reklamní nosič dodáváme v různých standardních velikostech, s jednostranným, nebo oboustranným potiskem. Samotný stěnový display stabilizují dva podstavce, které zajišťují pevné stání i při venkovním použití.

  • Stěnový display Q-Frame® na šířku


    Stěnový display Q-Frame® je stabilní volně stojící stěna z kvalitních hliníkových profilů. I u tohoto typu stěnových displayů si můžete navrhnout design přední i zadní strany zcela podle Vašich představ. Motivy přední a zadní strany se do rámu upevňují pomocí systému-PVC kedr-drážka, a proto je lze kdykoli snadno vyměnit.

  • Stěnový display Q-Frame® na výšku


    Tento reklamní poutač ve formátu na výšku tvoří stabilní hliníkový rám a 2 tištěné díly. Díky praktickému plochému kedru je možné tištěné díly kdykoli snadno vyměnit.

Online koupit stěnový display v individuální velikosti na přání

Display Wand Q-Frame online bestellenOnline tiskárna Vispronet® nabízí stěnové displaye Q-Frame® i v individuálních velikostech. Kromě standardních velikostí Vám tedy toto zboží dodáme i ve Vaší velikosti na přání. Tištěná plocha však může mít maximální šířku, popř. výšku 500 cm, v závislosti na tom, zda se jedná o formát na šířku nebo na výšku. Kvalitní rám stříbrné barvy je vyroben z hliníkovýách eloxovaných profilů a může být dodatečně vybaven i osvětlením.

I takto jednoduchý a cenově dostupný může být stěnový display!

Vytvořit vlastní design stěnového displaye

K tomu, abyste si mohli sami vytvořit design tištěných dílů stěnového displaye, nemusíte být žádný profesionál. Pokud použijete náš bezplatný program Visprodesign®, dokonce ušetříte peníze za práci externích grafiků. Pomocí několika málo kliknutí Vám vznikne jedinečný motiv Vašeho vlastního stěnového displaye. S použitím Vašeho individuálně vytvořeného stěnového displaye vytvoříte jedinečnou atmosféru jak na veletrzích, tak při sportovních akcích, ale i při běžném vystavení ve foayer. Vyberte si z množství předloh a clipartů Váš oblíbený motiv a nakombinujte ho s vlastními fotografiemi, logy a nápisy. Nebo můžete Vaši grafiku nahrát do šablony a poté požádat naše grafiky o její doplnění. I prázdná šablona stěnového displaye Vám nabídne celou řadu možností tvorby Vaší vlastní grafiky. Vaší kreativitě neklademe žádné meze - ani při volbě barvy, ani při volbě obrázků. V programu Visprodesign® si však můžete vytvořit vlastní grafiku nejen na stěnové displaye, ale i na další naše produkty jako např. Roll Upy nebo kompletní veletržní stěny. Ušetřete si dodatečné náklady za práci grafiků a navrhněte si design Vaší reklamy jednoduše sami.

Objednání stěnového displaye s doručením do druhého dne

Stěnové displaye jsou oblíbeným řešením pro efektivní reklamu i prezentaci důležitých informací jak ve firmách a veřejných institucích, tak ve sportovních klubech. Všem, kteří spěchají, Vispronet® nabízí službu Overnight - Doručení do druhého dne. Pokud objednané množství nepřekročí určitý počet kusů (uvedený u konkrétního produktu), jsme technicky schopni natisknout a odeslat téměř všechny objednávky během jediného pracovního dne. Prospektständer online bestellenA to s jedinou podmínkou, že nám na náš Server doručíte bezchybná grafická data Vašeho stěnového displaye nejpozději do 09.00 hodin dopoledne.

Doplněk ke stěnovým displayům pro dokonalou informovanost - stojany na prospekty

Chcete-li, aby reklama na Vašich stěnových displayích byla ještě účinnější, využijte i samolepky, plakáty a katalogy, které si Vaši zákazníci budou moci vzít domů. Umístěte tyto reklamní doplňky na viditelném místě hned vedle stěnového displaye. Skvělým řešením jsou kvalitní stojany na prospekty od Vispronet®. Nabízíme je v různých provedeních. Po použití je lze snadno složit nebo srolovat, takže při skladování nezaberou téměž řádné místo.

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora