Nafukovací produkty s reklamou

Nafukovací produkty s reklamou

Nafukovací reklamní předměty od Vispronet® jsou ideálním reklamním prostředkem na veletrhy, eventy nebo propagační akce. Velká výhoda: nafukovací produkty jsou extrémně lehká, lze je snadno a rychle nafouknout téměř kdekoliv. Díky snadnému složení (vyfouknutí) šetří nejen místo, ale i náklady na přepravu. Nafukovací reklamní předměty se skládají z nafukovacího jádra z transparentní fólie, natištěný díl lze celoplošně potisknout Vaším individuálním motivem. Upoutejte pozornost Vaší cílové skupiny. Bez permanentního plnění vzduchem (nafouknutí pomocí přenosné el. pumpě), bez trvalého napájení. Tichý provoz Vás jistě potěší.

› Chcete se dovědět více?

Další informace o produktech!


1. Zajímavosti
2. Vytvoření grafiky online
3. Standardy kvality
4. Přehled výrobků

Nafukovací produkty s reklamou

Sitzhocker Air online gestalten & bestellenJezdíte často na veletrhy či se účastníte různých významných akcí? Nafukovací produkty s reklamou od Vispronet® jsou ideálním reklamním nosičem na eventy a všude tam, kde potřebujete být vidět. Jsou to velice praktičtí pomocníci, které po prezentaci snadno a rychle vyfouknete a tím ušetříte náklady za dopravu a také prostor při uskladnění.

Vispronet® nabízí nafukovací produkty na sezení buď jako praktický taburet nebo jako klasický válec ve svou různých velikostech. Pokud požadujete více prostoru pro Vaši reklamu, nabízíme velký sloup s reklamou, který je viditelný a nepřehlédnutelný i z velké dálky. Dále si můžete u nás objednat dva druhy prezentačních pultů, u kterých můžete své hosty pozdravit a nabídnout jim občersvení. K rozhovoru můžete využít pohodlné křeslo či větší pohovku.

Všechny tyto produkty si můžete objednat s vlastním potiskem. Vaší kreativitě se meze nekladou. Natiskneme Vám libovolný motiv – logo firmy, reklamní slogan, text, obrázek, fotografii apod. Všechny naše produkty lze snadno nafouknout i vyfouknout pomocí elektrické vzduchové pumpě.

Vytvořte si svůj reklamní motiv online

Eventbogen Air online gestalten & bestellenChcete-li zviditelnit Vaši firmu díky naším nafukovacím produktům, můžete si svůj motiv sami online vytvořit v našem grafickém programu. Tento program nabízíme pro naše zákazníky zdarma a práce v něm je velice jednoduchá a rychlá. Za pár minut získáte perfektní reklamní nosič pro Vaše obchodní účely. Důležité je vybrat si požadovaný výrobek, zvolit počet kusů a další parametry jako jsou velikost, materiál a příslušenství. Elektrickou vzduchovou pumpu si u Vispronet®  můžete též zakoupit a naleznete ji jako volitelné příslušenství.

Hotová individuální tisková data vložíte do naší šablony pro daný výrobek a velikost a zašlete nám je. Pokud nemáte tisková data (motiv) hotová, nabízíme Vám zdarma grafický nástroj  Visprodesign®, pomocí kterého si svůj vlastní motiv snadno vytvoříte. V rámci tohoto programu Vám zdarma nabízíme různé kliparty, obrázky, písmo apod. Pokud máte obrázky své, můžete si je samozřejmě do tohoto programu bezproblému nahrát.

Poslední krok je dokončit objednávku ve Vašem nákupním košíku. Zde Vám nabízíme různé způsoby, jak objednávku zaplatit. Využít můžete PayPal, kreditní kartu, bankovní převod předem nebo možnost nákupu na fakturu. Zboží obdržíte na Vámi udanou adresu během několika dní, pokud si budete přát zboží obdržet dříve je možné zvolit službu Overnight. Tato služba je za příplatek a pokud budou splněny všechny podmínky při objednání, zboží obdržíte již druhý den. V případě dotazů kontaktujte náš personál v servisním centru, rádi a ochotně Vám při výběru poradí či pomůže.

Kvalita našich nafukovacích reklamních produktů

Jelikož jsou nafukovací výrobky vyrobeny z velmi kvalitního a odolného materiálu, lze je používat opakovatelně. Potah je vyrobený z polyesteru Multisol® X SE, který je extrémně pevný i při zatížení. Všechny švy jádra jsou pevné, aby nemohlo docházet k úniku vzduchu. Nafukovací taburet k sezení obsahuje ve spodní části potahu praktický zip, díky kterému je potah optimálně navlečený a upevněný na nafukovací jádro. Všechny prezentační pulty jsou vybavené praktickou deskou - pultem, který je ideální pro umístění letáčků či drobného občerstvení. Spodní strana je též vybavená deskou, která zajišťuje stabilitu celé konstrukce.

Váš motiv bude natištěný jasnými a sytými barvami s velmi dobrou světlostálostí. Všechny nafukovací reklamní produkty jsou opatřeny potahem s natištěným Vaším motivem, který je navlečený na nafukovací jádro. Podle počtu objednaných natištěných dílů se můžete rozhodnout, zda bude motiv natištěný sítotiskem či digitálním tiskem. Jako volitelné příslušentví nabízíme elektrickou vzduchovou pumpu nebo dvoučinnou ruční pumpu.

Velký sortiment a prvotřídní servis u Vispronet®

Promotion Counter Air Basic online gestalten & bestellenU Vispronet® máte možnost vybrat si z široké nabídky výrobků s vlastním reklamním potiskem ten výrobek, který je optimální právě pro Váš druh podnikání a dokonalou prezentaci. Nabízíme výrobky použitelné jak v interiéru, tak exteriéru. Reklamní nosiče od nás vynikají extrémně dlouhou životností a individuálním motivem. U nás si můžete online objednat nejenom nafukovací produkty s reklamou, ale také skládací stany, Roll Upy, vlajky a bannery a to vše s vlastním individuálním natištěným motivem. Vynikněte vyjímečnými produkty jako jsou naše displaye, ubrusy apod.

Naše online textilní tiskárna nabízí mnohaleté zkušenosti s výrobou a tiskem. Kontaktujte nás a získejte prvotřídní výrobky, servis a zajímavé slevy.

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora