Předání tiskových dat

 

Máte několik možností, jak nám předat data k tisku:

Přenos tiskových dat nahráním
Chcete-li přenést tisková data rychle a bez komplikací, můžete v zákaznickém portálu v rubrice „Můj účet“ použít Nahrání dat. Po dokončení každé objednávky můžete ihned přejít k nahrání dat.
Vyberte „číslo objednávky“, poté „číslo pozice“ a nahrajte tisková data Vaší zakázky. Tisková data však nemusíte doručit ihned po dokončení objednávky, můžete tak učinit i později. Upozornění: Nahrát můžete datový soubor o velikosti max. 1 GB. Neposílejte prosím žádné zazipované soubory.

 

Zaslání tiskových dat emailem
Máte problémy s nahráním Vašich tiskových dat?  Můžete nám svá tisková data zaslat i emailem. Pro jednoznačné přiřazení Vašich tiskových dat prosím v emailu uveďte „číslo objednávky“ a „číslo pozice“. Emailem můžete posílat soubory o maximální velikosti 7 MB.

 

Zaslání tiskových dat poštou
Chcete-li nám zaslat datový nosič, nezapomeňte, že Vaše tisková data na CD, DVD nebo flash disku musí mít požadované rozlišení. Vaše tisková data by měla odpovídat následujícím formátům:

  • Standardní kontrola tiskových dat podporuje: *.pdf, *.jpg, *.jpeg, *.tif, *.tiff
  • Profesionální kontrola tiskových dat podporuje: *.pdf, *.jpg, *.jpeg, *.tif, *.tiff, *.ai, *.eps, *.cdr, *.psd, *.indd, *.qxd, *.bmp, *.fh, *.fh10, *.fh11

Poštou nám můžete tisková data zaslat i jako *.zip nebo *.rar.
„Číslo objednávky“ a „číslo pozice“ uveďte prosím i na CD, DVD nebo flash disku. Dále vyplňte odpovídající formulář a přiložte ho k Vaší zásilce. Jen tak budou Vaše tisková data bezpečně správně přiřazena ke správné objednávce a zpracování proběhne rychle. Tisková data prosím zasílejte na tuto adresu:

Vispronet®
Am Wiesengrund 2
01917 Kamenz
Německo
Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora