Funkce

Chcete-li si svůj produkt navrhnout jednoduše sami, klikněte na odkaz „Vytvořit grafiku“. Nebudete k tomu potřebovat ani předchozí grafické znalosti. Máte zde k dispozici několik funkcí:

Změna barvy

Dejte svému výrobku vhodnou barvu. U každé metody tvorby designu máte několik možností, jak Vaši grafiku barevně sladit:

  • Změnit barvu pozadí:

    Vyberte z palety barev barvu pro pozadí. Abyste ji mohli přenést na výrobek, je třeba na požadovanou barvu kliknout. U hotových šablon tuto funkci využít nemůžete.

  • Změna barvy obrázků a textů

    Barvy obrázků z databanky obrázků lze měnit. Klikněte na zobrazenou barvu přímo na obrázku a z palety barev vyberte barvu jinou.

Chcete-li změnit barvu textu, klikněte na zobrazenou barvu textu.

Zoom

JPG JPG

Pomocí obou lup und si můžete grafiku přiblížit nebo oddálit. Při přiblížení můžete např. lépe pracovat na detailech grafiky a oddálením naopak získat celkový přehled u obzvlášť velkých obrázků. Díky rolovacím lištám na pravém a spodním okraji se můžete odpovídajícím způsobem pohybovat na stránce s konfigurací.

Vrstvy

JPG JPG

K umístění obrázků a textů využijte funkci vrstev. Jednotlivé prvky tak v okně ilustrace můžete přenášet do popředí nebo do pozadí. Tak dosáhnete efektu překrývání jednotlivých prvků.

Mřížka

JPG JPG

K dosažení přesného umístění Vašich obrázků a textů můžete použít „velkou“ a „malou“ mřížku. Mřížku si můžete zobrazit nebo ji vypnout. Mřížka se netiskne.

Kopírování

JPG

Pomocí funkce kopírování máte možnost v okně ilustrace duplikovat jednotlivé obrázkové a textové prvky.

Celý formát

JPG

Aktivací této funkce můžete umístit Váš obrázek na celý formát výrobku, takže nevznikají nechtěné bílé okraje. Poté máte možnost s obrázkem dále pracovat.

Chcete-li zobrazit všechny nástroje obrázku, zmenšete náhled výrobku. Upozornění: Při zvětšení může dojít k neostrosti obrázku a tím ztrátě na kvalitě. Ke kontrole Vám může pomoci semafor kvality!

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora