Grafika

Visprodesign® umožňuje rychlé a jednoduché vytvoření vlastní grafiky na vlajky, reklamní bannery, muší křídla Bowflag® a mnoho dalších produktů - a to i bez předchozích grafických dovedností. Vyberte si z velké nabídky bezplatných šablon, clipartů a fotografií z obrázkové databanky Visprodesign®.

Při výběru produktů dejte pozor na odpovídající Visprodesign® značku, která Vás na stránce konfigurace ve Visprodesign®cíleně provede konfigurací v rubrice „Vytvořit grafiku". Využijte výhody jednoduché tvorby grafiky a ušetřete čas i peníze za drahé grafické programy.

Hodně zábavy při tvorbě Vašeho výrobku!

Visprodesign-Label

Zde najdete shrnutí důležitých informací o průběhu objednávání a tvorbě vlastní grafiky na Váš výrobek. Vyberte si k tomu odpovídající téma v navigaci vlevo.

Video: „Vytvořit grafiku“

Začněte nyní s konfigurací vlastního výrobku. Poté si ho budete moci sami vytvořit.


Tisková data

Jak velké rozlišení musí soubor mít a které formáty můžete použít? Aby tištěné výrobky mohly vykazovat vysokou kvalitu, musí tisková data splňovat určité předpoklady.

Zde najdete přehledně shrnuté důležité pokyny k tématům „Šablony, „Tvorba tiskových dat“, „Kontrola dat k tisku“ a „Předání tiskových dat“. Všechny informace si můžete stáhnout i jako PDF.

Tisková data, která nám zašlete, procházejí bezplatnou standardní kontrolou s testováním mnoha kritérií. Podrobné informace najdete v rubrice „Kontrola tiskových dat“.

Předání tiskových dat může proběhnout nahráním dat, zasláním poštou nebo emailem. Upozornění: Datové nosiče, obzvláště CD, DVD, flash disky a ostatní podklady, které nám dáte k dispozici k provedení zakázky, generelně zpět neposíláme.