Vispronet® - spolehlivý partner pro přeprodejce a agentury

Staňte se přeprodejci Vispronet® a profitujte nejen z velké rozmanitosti našich výrobků, ale i kvality našich služeb a krátkých doručovacích lhůt. Přeprodejcům (tzn. reklamním agenturám, obchodníkům s vlajkami a tiskárnám) Vispronet® nabízí i další výhody a služby.

Zaregistrujte se u Vispronet® jako přeprodejce:

Krok č. 1

Zaregistrujte se prosím nejprve v našem online shopu.

Krok č. 2

Pro ověření nyní prosím použijte přihlášení mezi naše přeprodejce a zašlete nám Váš živnostenský list.

Krok č. 3

Nyní probíhá ověřování Vašich dat. Po dokončení procesu obdržíte informaci o zařazení / nezařazení mezi přeprodejce na Váš email.

Vaše výhody a služby:

 • Nákup na fakturu

  Po přihlášení je pro přeprodejce možný „nákup na fakturu“.
  Předpokladem pro „nákup na fakturu“ je absence jakýchkoli negativních platebních funkcí (upomínky, opožděné platby apod.). V případě nedodržení této podmínky bude zařazení mezi přeprodejce zrušeno – a to bez jakéhokoli předchozího upozornění – a při dalších objednávkách Vám již tato výhoda nebude nabízena.
 • Speciální slevy

  Jako přihlášený přeprodejce u nás dostanete 3% slevu na naše zboží. Informaci o této slevě Vám uložíme do Vašeho zákaznického portálu do sekce „Můj účet“ a při každém nákupu Vám bude sleva automaticky odečtena.
 • 14 dní garance ceny

  Vispronet® garantuje ceny po dobu 14 dní. Jako doklad platí vytištěná nebo uložená nabídka v nákupním košíku. Pokud by během 14 dnů došlo ze strany Vispronet® ke změně ceny, pro Vás bude platit cena uvedená v nabídce. Pro hladký průběh nákupu v takovém případě prosím kontaktujte náš Service-tým a zašlete nám nabídku emailem. Pozor: tato garance cen platí jen u nákupu na fakturu.
 • Neutrální prospekty

  Jako přeprodejcům Vám nabídneme neutrální prospekty. Musíte se však přihlásit do Vašeho zákaznického portálu a přejít na požadovaný výrobek. Na stránce konfigurace produktu v galerii obrázků najdete ke stažení prospekty v neutrálním provedení.

 • Neutrální zásilka

  Dále Vám nabízíme možnost zaslání zboží s neutrálním dodacím listem, s neutrální adresou odesílatele a v neutrálním balení. Při procesu objednávání prosím vyberte v sekci Doručovací adresy odpovídající možnost. Tuto službu poskytujeme zdarma!

 • Neutrální zásilka s Vaším dodacím listem

  Taktéž můžete využít službu doručení zboží s neutrální adresou odesílatele a Vaším dodacím listem.