Typy platby

Faktury zasíláme v elektronické podobě emailem ve formátu PDF.

U následujících typů plateb začínáme se zpracováním zakázky hned po potvrzení zakázky zaslané emailem:

Platební karta

Platební karta

Zdarma můžete platit kartami Visa, Mastercard nebo kartou Maestro. Maximální celkový obnos se řídí podle nastaveného limitu na Vašem bankovním účtu. Upozorňujeme Vás, že Váš účet bude zatížen s ukončením objednávky, nejpozději však v okamžiku zaslání potvrzení objednávky.

PayPal

PayPal

Zdarma, rychle a bezpečně můžete platit též pomocí PayPal. Tato služba umožňuje platby až do výše 8 000 €. Upozorňujeme Vás, že Váš účet bude zatížen s ukončením objednávky, nejpozději však v okamžiku zaslání potvrzení objednávky. Pokud ještě nemáte svůj PayPal účet, můžete si ho zdarma založit zde.

Faktura

Faktura

Pro přeprodejce (tzn. reklamní agentury, obchodníky s vlajkami a tiskárny), obce a veřejná zařízení „nákup na fakturu“ po přihlášení umožňuje platby celkového obnosu až 7 500 €. Platební podmínka přitom činí 10 dní netto. Fakturu, která je uznávána všemi finančními úřady, obdržíte v elektronické podobě emailem (ve formátu PDF). Předpokladem pro „nákup na fakturu“ je neexistence negativních interních platebních událostí (upomínky, opožděné platby atd.). V případě opaku je aktivace přístupu bez předchozího upozornění stornována a při objednávkách se tento způsob platby již nenabízí.

U následujícího typu plateb začínáme se zpracováním zakázky až po doručení platby:

Platba předem

Platba předem

Zdarma, ale neopomeňte popř. vzniklé poplatky u zahraničních transakcí (dle typu bankovního účtu). Převeďte prosím splatný celkový obnos uvedený na potvrzení zakázky na jeden z těchto účtů:

Majitel účtu:Vispronet
Název banky:Deutsche Bank AG
Kód banky:870 700 00
Číslo účtu:630153500
IBAN:DE13 8707 0000 0630 1535 00
BIC:DEUTDE8CXXX

Při převodu obnosu prosím jako účel použití uveďte Vaše zákaznické číslo nebo číslo objednávky. Poplatky za převod ze zahraničí hradí zákazník.

Upozornění: Výroba začíná až jeden den po doručení platby, protože ta je zřejmá až po 10. hodině.