Vispronet® – BEZPEČÍ se u nás píše velkými písmeny

Zabezpečení dat zákazníka a ochrana těchto dat před neoprávněným přístupem jsou pro nás nejvyšší prioritou.

Na stránkách Vispronet® můžete nakupovat bezpečně – klademe důraz na bezpečí Vašich dat ať už je to číslo účtu, číslo kreditní karty nebo adresa. Používáme k tomu SSL certifikáty od nejdůvěryhodnějších certifikačních autorit na světě.

Co je to SSL?

SSL je zkratka pro "Secure Socket Layer". Certifikát SSL zaručuje, že Vaše data, přihlašovací údaje, informace o objednávkách a platbách jsou na internetu přenášena bezpečně. Data jsou zašifrována tak, aby byla čitelná jen pro objednávkový systém.

Jak poznat webovou stránku se SSL zabezpečením?

Na webu vispronet.de je zašifrován celý proces objednávky. Jakmile zadáte data, která je třeba chránit, objeví se na vispronet.de logo SSL certifikátu. Toto logo verifikuje status zakódování firmou vispronet.de. Kromě toho lze zakódování poznat i na změně řádku adresy. URL se automaticky mění z "http://..." na "https://.." (zkratka pro Hyper Text Transfer Protocol Secure).

SSL PCI DSS

PCI DSS

Bezpečí v platebním styku nám leží obzvlášť na srdci. Vaše číslo kreditní karty a číslo účtu jsou u nás v bezpečí. Vispronet® splňuje kritéria bezpečnostního standardu PCI DSS.

PCI DSS je zkratka pro „Payment Card Industry Data Security Standard“. Jedná se o bezpečnostní opatření předepsaná kartovými společnostmi. Kritéria jsou pravidelně kontrolována.

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora