Vispronet® – online-shop firmy Sachsen Fahnen®

 

Za značkou Vispronet® je více než 28 let zkušeností firmy Sachsen Fahnen®,
která se specializuje na inovativní systémová řešení v oblasti tisku.

Nabízíme produkty pro:

Podniky
  • venkovní a interiérovou reklamu
  • obchodní účely - reklama, prodej
  • události a volný čas
  • veletrhy a obchodní prostory
  • designové prvky
Soukromé zákazníky, spolky, školy atd.
  • vybavení pro události a slavnosti všeho druhu
  • dekorace interiéru
  • dekorace exteriéru
  • bydlení & životní styl
 

Firma v obrázcích a číslech

 

Luftaufnahme Sachsen Fahnen

Vispronet® disponuje jedněmi z nejmodernějších a největších tiskáren v celosvětovém měřítku. Na více než 30.000 m² produkčních ploch zušlechťuje a dále zpracovává textilie, kovy, umělé hmoty a sklo. Vispronet®  je členem firmy Flag Alliance®, která zastřešuje přední mezinárodní podniky v oblasti potisku textilií. Naši zákazníci se mohou obrátit na 500 kontaktních osob, z nichž je 250 v Německu.

Vispronet® má pro každé zadání vhodné řešení, ať už se jedná o jediný kus nebo velké zakázky, dekoraci stolu nebo design celé fasády. Naše výrobní a tiskařské postupy zaručují nejvyšší kvalitu, která je finančně dostupná i pro Vás.

Další informace najdete zde: Shlédnout image film!

 


Digitaldruck
Digitální tisk
Pomocí digitálního tisku vyrábíme rychle a levně vlajky, bannery a muší křídla Bowflag®, ale i plakáty a reklamní desky - a to již od 1 kusu. Tato metoda je nejvhodnější pro přenos pestrobarevných motivů a barevných přechodů i při malém množství kusů.
Na tisk velkoformátových panelů na PVC nebo pletivo používáme speciální tiskárny široké až 5 m. Dnes objednat a zítra již začít používat - to je realita u mnoha výrobků zhotovených digitálním tiskem. Digitálním tiskem může Vispronet® ročně potisknout více než  3 mil. čtverečních metrů. 
 
Siebdruck
Sítotisk
Při použití sítotisku přenášíme barvy na materiál určený k potištění pomocí magnetické rakel skrz jemnou síťovinu. Přitom je pro každou barvu potřeba zvláštní tiskařská šablona. V porovnání s digitálním tiskem je sítotisk u většího počtu kusů s méně barvami levnější metodou tisku. Ročně může být touto metodou potištěno více než 8 mil. čtverečních metrů látky.
 
 
Vollautomatische Konfektion
Plnoautomatická konfekce
Konfekce výrobků probíhá v závislosti na velikosti zakázky - je prováděna buď manuálně nebo plně automaticky.
 
Versand/Lager
Expedice/Sklad
Expedice do celého světa je koordinována a řízena z logistického centra o rozloze 6.000 m2 a se 7.000 místy na palety. Nezávisle na tom, jestli se jedná o neutrální expedici nebo expedici podle distribučního plánu, ať je to kamkoli - vždy včas, dle termínu a spolehlivě. 
Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora