Impressum - Vispronet®

 

Vispronet® je značka a „podnikání, činnost“ firmy Sachsen Fahnen GmbH & Co. KG.

 

Provozovatel této internetové stránky, který je zodpovědný za tento obsah:

Sachsen Fahnen GmbH & Co. KG
Am Wiesengrund 2
01917 Kamenz
Německo

Komplementář:

Sachsen Fahnen Verwaltungs GmbH

Firma:

Sachsen Fahnen GmbH & Co. KG

Výkonný ředitel:

Jürgen Ruhland, Marcel Ruhland

Obchodní rejstřík:

AG Dresden HRB 12291

Obchodní rejstřík:

AG Dresden HRA 1963

DIČ:

DE 165 816 052

Cíl firmy:

Výroba, prodej a obchod vlajek, vlaječek, praporů a dalších reklamních nosičů, rovněž i individuálně vytvořených produktů.

 

Kontakt:

E-Mail: info@vispronet.cz
Internet: https://www.vispronet.cz/

 

Bankovní spojení:

Majitel účtu: Vispronet
Název banky: Deutsche Bank AG
kód banky: 870 700 00
Kto: 630153500
IBAN: DE13 8707 0000 0630 1535 00
BIC: DEUTDE8CXXX


 

Další poznámky:

Snažíme se o to, aby naše webové stránky byly aktuální. Pokud i přesto objevíte chybu, budeme rádi, když nás o ní budete informovat. Jestliže tato webová stránka odkazuje na internetové stránky třetích osob („odkazy“), nepřebírá Sachsen Fahnen GmbH & Co. KG za tyto stránky třetích osob žádnou zodpovědnost, ani za jejich obsach, ani za jejich použitelnost. Za tyto webové stránky třetích osob jsou zodpovědní výlučně jejich provozovatelé. Při zpětné vazbě jsme prověřili obsah stránek třetích osob, v této době nebylo zjištěno žádné právní porušení. Nemáme žádný vliv na současnou a budoucí podobu webových stránek třetích osob, a/nebo na jejich obsah. Prostřednictvím tohoto odkazu na stránkách třetích osob machen wir uns die dahinterliegenden Inhalte der Seiten ausdrücklich nicht zu Eigen. Protože neustálá kontrola těchto stránek třetích osob bez konkrétního upozornění na tamní právní provinění není přijatelná, upozorněte nás prosím, jestliže naleznete již neaktuální odkazy nebo pokud objevíte nezákonný obsah, tento odkaz okamžitě odstraníme. Kromě tohoto se výslovně distancujeme od nelegálního obsahu.

Texty, obrázky a grafická úprava webových stránek Vispronet® podléhají autorskému právu. S výjimkou nabízených Downloads, jejichž použití je povoleno pouze v původním jazyce, je dovoleno použití textů, obrázků a grafické úpravy jen s výslovným písemným souhlasem Sachsen Fahnen GmbH & Co. KG.

Alternativní řešení sporů je v souladu s článkem 14, odstavec 1 ODR-VO a § 36 VSBG: Evropská komise poskytuje platformu pro řešení online sporů (OS), kterou naleznete na https://ec.europa.eu/consumers/odr/.