Doručovací adresy

 

Expedice na jinou doručovací adresu
Na přání Vám zboží zašleme i na jinou doručovací adresu než je standardní doručovací adresa. V procesu objednávání prosím v sekci Doručovací adresa vyberte stávající adresu nebo vložte jednoduše adresu jinou.

 

Expedice na více doručovacích adres (Multi-Addres-Versand)
Zde Vám nabízíme možnost zaslání dílčích dodávek na různé doručovací adresy na území Německa. Zjednodušíme Vám tak náročnou organizaci i distribuci. Ušetří Vám to čas i nervy!

Chcete-li využít tyto naše služby, vyberte v procesu objednávání v rubrice Doručovací adresy odkaz „Expedice na více doručovacích adres“. Pak budete moci nahrát tabulku s adresami Vašich příjemců ve formátu Excel 97 - 2003, Excel 2007 - 2013 nebo Libre-/OpenOffice. Tabulka bude ihned zkontrolována a v případě chybného hlášení zamítnuta. Aby Váš soubor odpovídal našemu zadání, bude nejlepší, když použijte připravenou vzorovou tabulku.

U dílčích dodávek na různé adresy se účtují náklady na dopravu za každou adresu. Expedice probíhá v závislosti na množství, hmotnosti, objemu a doručovací adrese kurýrní společností UPS popř. spedicí. K nákladům na dopravu si na každou adresu navíc účtujeme servisní přirážku ve výši 5,83 € včetně DPH (4,90 € bez DPH).

Tyto služby jsou možné jen na území Německa. Neposkytujeme je u dodacích lhůt "Expres" a "Do druhého dne"!

 

Expedice s neutrální adresou odesílatele a Vaším dodacím listem
Nabízíme Vám možnost zaslání zboží v neutrálním balicím papíru, s neutrální adresou odesílatele a v neutrálním balení. Při procesu objednávání prosím vyberte v sekci Doručovací adresy odpovídající možnost. 

Kromě toho máte možnost provést expedici s Vaším dodacím listem. V takovém případě nám prosím poskytněte Váš dodací list (dokumenty o zásilce) ve formátu PDF. Po ukončení Vaší objednávky tedy jděte do sekce Nehrávání dat ve Vašem zákaznickém portálu přes "Můj účet" a pak vyberte "Nahrát dodací list" a požadovanou "Objednávku", ke které chcete přenést dodací list.  

Upozornění: U dodávek do ostatních zemí EU nebude zohledněno Vaše platné DIČ. Kalkulace bude provedena s vykázaným DPH. 

Je-li zadavatelem zakázky podnikatel, nese po předání zboží kurýrní společnosti odpovědnost sám. 

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora