Prezentační pulty

Prezentační pulty

Vybavte svůj veletržní nebo promo stánek originálním prezentačním pultem od Vispronet®. Montáž i transport prezentačních pultů jsou velmi jednoduché a rychlé. Vispronet® Vám nabízí prezentační pulty s rovnou nebo zaoblenou přední stranou. Tištěný díl se ke konstrukci připevňuje snadno buď suchým zipem, nebo magnetickými proužky, a lze snadno vyměnit. Prezentační pult je zároveň i přepravní vozík a úložný prostor – zkrátka efektivní a praktická kombinace několika funkcí v jednom.

› Chcete se dovědět více?

Prezentační & reklamní pulty, Promotion Counter – jeden produkt s mnoha názvy

Promotion Counter Klett online bestellenPrezentační pulty přitahují pozornost zákazníků nejen na veletrzích. Prezentační pulty od Vispronet® se dají transportovat extrémně snadno a skládat i rozkládat jen v několika málo krocích. Tyto pulty bývají označovány několika názvy: veletržní pulty, reklamní pulty nebo informační pulty. Nejznámější jsou však pod pojmem Promotion Counter.

Prezentační pulty – online koupit individuální pulty v různých provedeních

Všechny prezentační pulty od Vispronet® jsou použitelné mnoha způsoby. Tyto reklamní pulty uvidíte nejen na veletrzích a kongresech, ale i při reklamních a informačních akcích.

Vispronet® si můžete online objednat tyto typy prezentačních pultů:

 • Prezentační pult Counter Klett

  Prezentační pult Counter Klett má rovnou přední stranu a je optimálním doplňkem k prezentační stěně Pop Up Klett. Při instalaci stačí konstrukci roztáhnout a na boční strany snadno připevnit textilní tištěný díl. Na pult položíte desku a dovnitř připevníte praktickou poličku na psací potřeby a vizitky - a jste hotovi. 

  • Prezentační pult Counter Magnet

   Prezentační pult Counter Magnet má přední stranu prohnutou. Tištěný díl z display fólie se na konstrukci připevňuje pomocí magnetických pásků. Pro snadný transport stačí konstrukci složit do kompaktního tvaru. Prezentační pult Counter Magnet je ideálním doplňkem k prezentační stěně Pop Up Magnet.

Promotion Counter Magnet online bestellen

 • Hardcase Trolley – reklamní pult a přepravní vozík v jednom 

  Oválný Hardcase Trolley je přepravní vozík a reklamní pult v jednom. Když na vozík připevníte individuálně potištěnou display fólii, proměníte obyčejný kufr v elegenatní reklamní prezentační pult. Do vozíku Hardcase Trolley po použití pohodlně umístíte i desku stolu a reklamní panely Vaší stěny Pop Up Magnet. 

Online vytvořit vlastní design prezentačního pultu

Vytvořte si individuální design na tištěný díl Vašeho prezentačního pultu. Personalizované prezentační pulty spolu s prezentačními stěnami ve stejném designu vytvoří centrální zázemí Vašeho veletržního stánku a jsou vynikajícími poutači pro návštěvníky a zákazníky. Použijte k tvorbě designu Vašeho prezentačního pultu bezplatný program Visprodesign®. V něm najdete předlohy k různým příležitostem, bezpočet clipartů a motivů na pozadí a mnoho volně použitelných fontů písma. Pokud je šikovně nakombinujete s vlastními logy a fotografiemi, vzniknou Vám reprezentativní reklamní poutače na veletrhy, výstavy i prodejní akce.

Přivítejte Vaše zákazníky u reklamního pultu s kvalitním potiskem 

Promotion Counter Magnet online bestellenMožností, jak Váš prezentační pult využít efektivně a efektně, je bezpočet. Většinou jsou však tyto "magnety na zákazníky"používány na veletrzích, společenských akcích a eventech, abychom mohli sdělit zájemcům důležité informace, nebo abychom snadněji oslovili cílovou skupinu. 

Individuální reklamní plocha na prezentačním pultu přitáhne pozornost zákazníků a Vy se pak snadno dostanete do kontaktu se zájemci a můžete bez problému navázat s prezentací Vaší firmy. Prezentační pult nabízí i perfektní prodejní plochu, protože lze použít i jako mobilní prodejní stánek. Pokud již máte svůj veletržní stánek zařízený a chybí Vám jen prezentační pult, pak s našimi modely jistě najdete optimální řešení, jak Vaše vybavení doplnit. Nabídněte Vašim zákazníkům a návštěvníkům centrální styčný bod, rozdělte šikovně Váš relevantní informační materiál nebo použijte prezentační pult jako profesionální řečnický pult.  

Individuální možnosti ztvárnění Vašich reklamních pultů 

Pro individuální ztvárnění Vašeho prezentačního pultu máte k dispozici několik kvalitních materiálů a tištěných pomůcek. Sami si přitom můžete navrhnout design na celou tištěnou plochu zcela dle Vašich představ. U typu prezentační pult Counter Magnet máte možnost připevnit display fólii pomocí integrovaných magnetických pásků na zadní straně pultu. Motiv s celoplošným pokrytím pultu se výborně hodí hlavně na pult v prohnutém provedení. 

Podobně se tištěné díly připevňují i na prezentační pult Counter Klett, jen s tím rozdílem, že místo magnetických pásků použijete suchý zip. Zde je však tištěný díl zhotoven z textilního materiálu. U lamelových pultů máte na výběr ze tří různých variant:

Všechny typy si u nás můžete nechat potisknout individuálními motivy. Zde si můžete vybrat ze dvou materiálů. Buď si necháte Vaše motivy natisknout na polyester, nebo budete pracovat s kompletně potisknutelnou display fólií. Oba materiály se na prezentační pult připevňují suchým zipem - snadno, rychle a dobře drží.

Tištěné díly prezentačních pultů: dají se snadno vyměnit a nahradit jinými motivy

Váš vlastní design tištěných dílů u všech prezentačních pultů lze snadno vyměnit. Můžete tak těžit z dlouhé životnosti konstrukce, na kterou můžete připevňovat stále nové motivy. Objednejte si u Vispronet® požadovaný tištěný díl a informujte o Vašich nových produktech i službách na trhu.

Prezentační pulty přitahují pozornost cílové skupiny při výstavách a kongresech profesionálně a spolehlivě. Reklamní pulty se navíc dají snadno postavit i složit. Během pár okamžiků už nic nebude stát v cestě Vaší perfektní firemní prezentaci. Stavba prezentačních pultů nevyžaduje žádné nářadí. Další produkty pro Váš profesionální výstup na veletrhu najdete v sekci veletržní systémy.

Objednat prezentační pult s doručením do druhého dne - krátké dodací lhůty Vašich objednávek

Objednávky, na které spěcháte, Vám můžeme dodat ze dne na den. Tischdisplay als Deko- und Werbemittel Kdo potřebuje své zboží během jednoho pracovního dne, ten si u Vispronet® může objednat prezentační pulty s doručením do druhého dne. Stačí, když si z nabídky dodacích lhůt vyberete možnost „Overnight - Doručení do druhého dne“. Abyste však mohli využít tento náš speciálně rychlý servis, musíte nám dodat Vaše bezchybná tisková data na tištěné díly Vašich prezentačních pultů nejpozději do 9.00 hodin dopoledne. 


Stolní displaye na prezentační pulty

Prezentační pulty by měly mít oslovující design, ale také být odpovídajícím způsobem vybaveny. Kromě prospektů, psacích potřeb a vizitek na prezentační pult můžete umístit i personalizované stolní displaye. Pokud si je necháte potisknout Vaším logem nebo sloganem, mohou perfektně doplnit Vaši nabídku.

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora