Sedací vaky

Sedací vaky

Sedací vak od Vispronet® s vaším individuálním designem je zajímavý poutač a moderní nábytek v jednom. Můžete si vybrat mezi jednostranným a oboustranným tiskem: sedací vaky o velikosti 140 cm x 180 cm nabízejí dostatek prostoru pro vaši fantazii. Sedací vaky tvoří pratelný robustní povlak a vyjmutelný vak s výplní z polystyrenových kuliček Styropor. Sedací vaky lze použít jako pohodlné lehátko nebo dynamické zdravé posezení. Ideální dárek, v gastronomii i při eventech.

› Chcete se dovědět více?

Další informace o produktech!


Potisk sedacích vaků

Sedací vaky od Vispronet® v individuálním designu mohou sloužit jako dekorativní poutače a zároveň jako moderní nábytek. Zvolte si kulatý, nebo hranatý sedací vak a jednostranný, nebo oboustranný potisk. Speciálně pro dětské potřeby jsme vyvinuli typ sedací vak Junior. Všechny naše sedací vaky mají pratelný pevný potah a samostatnou výplň s polystyrenovými kuličkami německé výroby. Protože mají sedací vaky malou hmotnost a zároveň velký objem, lze je použít jako pohodlná lehátka, nebo dynamické zdravé posezení. 

Sedací vak - pohodlné posezení, uvolnění a zároveň prostor pro Vaši reklamu

Sitzsack einseitig gestaltenLežérní, originální a jedinečné! Sedací vaky od Vispronet® vyzývají k pohodlnému odpočinku. Jejich design si můžete navrhnout sami. Potiskneme Vám je již od 1 kusu. Sedací vaky, to není žádný nový vynález, ale je to trend dnešní doby. Jedná se o možnost příjemného posezení do obývacího či dětského pokoje, super pohodlný XXL polštář, nebo neotřelou reklamu do vstupní haly. Ať použijete sedací vak kdekoli, všude přitáhne pozornost a lidé ho rádi využijí k posezení. Tento moderní nábytek si můžete skvěle vytvarovat jako lehátko nebo křeslo.

Díky rozměrům 140 cm x 180 cm sedací vak nabízí nejen pohodlnou relaxaci, ale i dostatek prostoru pro Vaše kreativní nápady. Necháte-li si ho potisknout individuálními motivy, stane se z něho perfektní reklamní poutač. 

U sedacích vaků od Vispronet® se snoubí nejlepší kvalita a individuální design. Sedací vaky se skládají z pratelného odolného potahu z pevného netrhavého polyesteru, který lze díky praktickému zipu snadno sundat, a samostatně vyjmutelného jádra s polystyrenovými kuličkami. Díky této výplni se sedací vak ideálně přizpůsobí tvaru Vašeho těla a zaručí Vám příjemné a uvolňující posezení. 

Nechte si potisknout sedací vak jednoduše a individuálně

Sitzsack rund beidseitig bedruckenHledáte bláznivý dárek k narozeninám, zábavné překvapení k Velikonocům nebo něco originálního pod stromeček? Nebo chcete Vašemu dítěti zpříjemnit nástup do školy nebo ho odměnit za vysvědčení? Ještě nemáte speciální dárek pro Vaše zákazníky a obchodní partnery? Individuálně vytvořený sedací vak od Vispronet®, to je vždy trefa do černého.

U Vispronet® si můžete objednat sedací vaky ve dvou provedeních: s jednostranným, nebo oboustranným potiskem. Jednostranný potisk sedacího vaku bude prezentovat Vaše motivy sytými zářivými barvami na jeho přední straně. Zadní stranu tvoří pevná černá textilie, která dobře skrývá nečistoty, které se na spodní stranu přichytí při vytvarování vaku do tvaru lůžka.

Pokud pořídíte sedací vak do dětského pokoje, uvidíte, že si ho každé dítě velmi rychle oblíbí. Darovaným potištěným sedacím vakem potěšíte i při narozeninách nebo o Vánocích zvláště tehdy, když na něj necháte natisknout oblíbený motiv Vašeho dítěte. Někoho nadchnou obrázky zvířat, třeba veselých sloníků, nebo pestrých rybiček, kluky zaručeně chytnou auta nebo vlaky. Však jste to Vy, kdo nejlépe ví, z čeho bude mít Vaše dítě největší radost.

Pokud zamýšlíte pořídit sedací vak pro univerzální použití, nebo jako dekorativní prvek, pak Vám doporučujeme oboustranný potisk sedacího vaku. Pak budete mít k dispozici obrovskou plochu 5 m² pro tisk Vašich nápadů.

S naším programem Visprodesign® si můžete vytvořit design potahu zcela sami. A to nemusíte být ani žádný grafik profesionál. Jednoduše nahrajte vlastní fotografie a nakombinujte je s textem, nebo použijte některou z množství bezplatných šablon a clipartů. Popusťte uzdu své fantazii. Vytvořte si design sedacího vaku zcela podle Vašich představ. Na přední a zadní stranu můžete použít stejné, nebo různé motivy. 

Pro tvorbu geniálního designu nepotřebujete žádné drahé grafické programy. Náš program Visprodesign® je toho důkazem. Je snadno ovladatelný pro každého a umožňuje realizaci Vašich nápadů jednoduchou cestou. S námi se stanete designery - a to i bez jakýchkoli předchozích grafických znalostí. V naší galerii obrázků najdete velké množství šablon, ze kterých si můžete vybrat takové, které nejlépe odpovídají Vašim představám. Do těchto šablon pak můžete integrovat Vaše motivy. K tomu si z Vašeho počítače nahrajete vlastní obrázky nebo fotografie a pak je vložíte na požadované místo.Tak získáte Váš personalizovaný sedací vak od Vispronet® – jednoduše, rychle a kreativně.

Originální reklama, která upoutá

Sitzsack eckig beidseitig bedruckenSedací vaky se stále častěji používají i k reklamním účelům. Na veletrzích, v barech, při promo akcích nebo v gastronomii: reklama na sedacích vacích zaujme vždy. Protože máte k dispozici opravdu velké tištěné plochy, budou se na nich Vaše reklamní slogany, loga, nebo celé produkty vyjímat skvěle. Díky reklamě na sedacích vacích bude Váš event, prodejní akce nebo workshop svěží a profesionální. Dopřejte přátelům, hostům nebo zákazníkům jedinečný požitek z posezení na sedacím vaku od Vispronet®.

Máme pro Vás i několik tipů, jak vytvořit reklamu, která osloví:

  • Odlište se od ostatních! Zvolíte-li netradiční reklamní předměty jako např. sedací vaky, předběhnete Vaši konkurenci. Až budete navrhovat Váš originální design sedacích vaků, myslete na správnou kombinaci barev a originální slogan. Porovnejte reklamní koncepty Vaší konkurence a udělejte Vaši reklamu vědomě jinak. 
  • Správně zvolený reklamní slogan dokáže zázraky. Při jeho vymýšlení byste měli mít stále před očima Vaši cílovou skupinu. Až si budete jisti, kterou cílovou skupinu by Váš výrobek měl oslovit, pak jí jistě dokážete Vaši reklamu přizpůsobit.
  • Další výhodou jasně definované cílové skupiny je i to, že se při tvorbě Vaší reklamy můžete dobře vžít do emocí Vašich zákazníků. Zjistěte si, jaké zájmy by mohl mít okruh Vašich adresátů a jak byste Vaším reklamním sloganem mohli rozeznít jejich potřeby a přání.

Online objednat výhodné sedací vaky s tiskem

U Vaší online tiskárny Vispronet® si můžete sedací vaky sami navrhnout i online objednat. Pokud Vaše zboží potřebujete hned následující den, máme tu pro Vás  službu Overnight - Doručení do druhého dne. Dodejte nám Vaše bezchybná data k tisku do 9:00 hodin dopoledne a my na zadanou doručovací adresu dodáme Váš individuálně potištěný sedací vak hned druhý pracovní den. Samozřejmě si můžete Váš sedací vak objednat i jako klasické zásilky Standard nebo Expres.

Sitzkissen selbst gestaltenChcete, abychom Vám Vaši objednávku doručili jako dílčí zásilky na více doručovacích adres? Pak využijte naši službu Multi Address. Na požádání Vám zašleme Váš sedací vak i neutrálně zabalený a s neutrálním dodacím listem. Těšíme se na Vaši objednávku!

Podušky – pohodlné prvky na sezení pro použití v interiéru i exteriéru

Pohodlné posezení se hodí při koncertech, pikniku i sportovních akcích pod širým nebem. Pokud si při takových akcích chcete pohodlně posedět, určitě se podívejte na naše personalizované podušky. Zatímco sedací vaky s fotomotivy doporučujeme používat v interiéru, podušky se dobře hodí i pro krátkodobé používání na zahradě, na terase, nebo na louce. 

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora