Židle pro volný čas

Židle pro volný čas

Lehátka s opěrkami na ruce nebo bez nich, režisérské židle nebo plážová křesla od Vispronet®: s těmito židlemi z pevného přírodního bukového dřeva můžete snadno pozvat zákazníky i přátele ke spontánnímu odpočinku. Postarejte se o to, aby byla Vaše reklama nápaditá! Taková lehátka můžete použít při eventech, koncertech i na terasách. Překvapte rodinu nebo hosty židlemi s vlastními motivy. Všechny potahy jsou vyrobeny z ekologických materiálů certifikovaných značkou Eko-Tex® 100. Potiskneme Vám je zářivými barvami.

 

› Chcete se dovědět více?

Další informace o produktech!


Židle pro volný čas - reklama, dekorace i relax 

Liegestuhl ohne Armlehne online selbst gestaltenŽidle pro volný čas jsou oblíbenými reklamními pomůckami při nejrůznějších akcích, v barech i na veletrzích. Necháte-li si na ně natisknout třeba vlastní logo, vzniknou Vám jedinečné poutače, které zvou k odpočinku a zároveň diskrétním způsobem prezentují Vaši reklamu v bezprostřední blízkosti Vašich zákazníků.
Základní konstrukce personalizovaných židlí pro volný čas je vyrobena z pevného přírodního bukového dřeva. Celou plochu k sezení nebo ležení lze u židlí pro volný čas individualizovat, z části dokonce oboustranně. Židle s osobními motivy na přání Vám vždy zaručí komfortní zážitek z posezení. 

K výrobě plochy k sezení i područek můžeme použít dva různé materiály: Variotex, nebo prodyšnou síťovinu Mesh. Na židle pro volný čas se dobře hodí oba materiály, protože jsou odolné vůči mořské i chlorované vodě a dokonce i proti potu.

U Vispronet® si můžete online vytvořit vlastní design na tyto typy židlí pro volný čas:

  • Režisérská židle

   Režisérské židle jsou skvělou alternativou ke klasickým zahradním křesílkům. Často se s nimi setkáte třeba v barech na promenádách u pláží. Područky a plochy na sezení si můžete nechat potisknout individuálními motivy, které z židlí pro volný čas udělají stylové posezení vhodné pro kavárny, lokály na pláži i terasy.

  • Lehátko s područkami a bez nich

                        Lehátka mají opěradlo na záda, které lze nastavit na 3 různé polohy. Optimální posezení při relaxování zaručuje i plastová bezpečnostní pojistka. 

  • Plážové sedátko

                        Třetím typem individualizovaných židlí pro volný čas od Vispronet® jsou plážová sedátka. Dají se snadno sklapnout a přenést kamkoli, kde si chcete                              chvíli posedět. Potištěná plážová sedátka jsou praktickými společníky na cestách - hodí se při koncertech, rybaření nebo procházce se zaplaváním.

Vytvořit vlastní motivy na židle pro volný čas - s programem Visprodesign® je to hračka

Regiestuhl online selbst gestaltenVšechny židle pro volný čas lze potisknout celoplošně, a proto se z nich při volbě správných motivů mohou stát působivé poutače na plážích, v klidových zónách, na párty i na vlastní zahradě. Pokud ještě nemáte svoji předlohu k tisku hotovou, pak můžete k tvorbě motivů na židle pro volný čas použít náš bezplatný program Visprodesign®.

Stačí, když během konfigurace produktu kliknete na odkaz „Vytvořit vlastní grafiku“. Visprodesign® Vám nabízí různé hotové šablony, které si můžete libovolně doplnit vlastními texty, logy nebo fotografiemi.

Objednat židle pro volný čas Overnight - nechte si Vaše potištěná lehátka, plážová sedátka a režisérské židle doručit do druhého dne

Často si naši zákazníci přejí, abychom jim židle pro volný čas doručili co nejrychleji. Blížící se akce člověka často nutí jednat rychle. Pro takové případy máte u Vispronet® možnost koupit židle pro volný čas Overnight.

Stačí, když na konci objednávky kliknete na typ zásilky „Overnight“. Abychom Vám tuto superrychlou službu mohli garantovat, musíte nám však dodat Vaše bezchybná tisková data do 9:00 hodin dopoledne. Pak budete mít Vaše židle pro volný čas hned následující pracovní den. Vispronet® - Váš spolehlivý partner v oboru kvalitního tisku.

Slunečníky - skvělé doplňky k židlím pro volný čas 

Udělejte si pohodlí ve stínu slunečníku. Vlastními motivy si můžete nechat potisknout celou střechu slunečníků od Vispronet®. Na jednotlivé díly střechy si můžete navrhnout stejné, nebo různé motivy. 

Bude potisk zářit i v další sezóně, nebo barvy vyblednou?

Strandstuhl online selbst gestaltenS našimi židlemi pro volný čas poznáte, co jsou to skutečně kvalitní barvy - nápadně zářivé a odolné. U všech nabízených variant používáme pevné potahy z extrémně odolného polyesteru v provedení matném, nebo zářivém. Natištěné barvy budou zářit na každém večírku - a to i při dlouhodobém venkovním používání, protože textilní tisk provádíme disperzními inkousty s velmi vysokou stálostí na světle. Naše potahy jsou navíc odolné vůči mořské i chlorované vodě a dokonce i proti potu.

Ať už se rozhodnete pro potisk pohodlného lehátka, režisérské židle, nebo praktického plážového sedátka s područkami, nebo bez nich – vždy zažijete nezkalenou radost z posezení, která nevybledne. U nás si můžete nechat vlastními motivy potisknout celou plochu k sezení a to digitálním tiskem, čtyřbarevně, v barevném modelu CMYK. Nebo byste raději chtěli něco pestřejšího? U nás to není problém! K potisku můžeme použít i max. 12 přímých barev.

Lze židle pro volný čas sklapnout a snadno přenášet?

Neskladné židle Outdoor, které se transportují jen těžko, u nás nenajdete. S židlemi pro volný čas od Vispronet® získáte praktické a lehké společníky, které lze velmi snadno sklapnout a vzít si je kamkoli, kde si chcete udělat pohodlí Vy, nebo Vaši zákazníci. Naše židle pro volný čas mají opravdu malou hmotnost. Nejlehčí jsou plážová sedátka, která váží jen 2,5 kg a pak lehátka s 3,1 kg. S režisérskou židlí ponesete jen 4 kg. Až židle nějaký čas nebudete potřebovat, složíte je do kompaktního tvaru a budou trpělivě čekat na další použití, aniž by zabíraly mnoho místa. Rozměry složených židlí jsou následující:

 • Plážové sedátko: (Š x V): 45,5 x 107 cm
 • Lehátko: (Š x V): 43 x 119 cm
 • Režisérská židle: (Š x V): 48 x 83 cm

Vaše pestrobarevné reklamní nosiče proto můžete umístit do jakéhokoli kouta.

Lze potisknout plochu k sezení a opěradlo zvlášť? Jaké rozměry mohou motivy mít?

Sonnenschirme online selbst gestaltenChcete, aby Vaše logo na židlích Vaše zákazníky oslovilo i na dálku? Nebo Váš slogan zabere o něco více místa? No Problem! Textilní potahy našich židlí pro volný čas lze potisknout celoplošně. Nejvíce tvůrčích možností nabízí režisérská židle, protože si individuální design plochy k sezení i opěradla můžete navrhnout zvlášť - s různými motivy a nápisy. Opěradlo si navíc můžete nechat potisknout buď jednostranně, nebo oboustranně a libovolně si ho vyměňovat. Rozměry tištěných dílů jsou následující:

 • Režisérská židle, plocha k sezení: (Š x V): 48 x 43 cm / Režisérská židle, opěradlo: (Š x V): 44 x 28 cm
 • Lehátko: (Š x V): 43 x 119 cm
 • Plážové sedátko: (Š x V): 56 x 60 cm.

U nás máte pro Váš personalizovaný potisk vždy dostatek místa, a tak na sebe snadno upozorníte. Nechte si Vaše individualizovaná plážová sedátka, režisérské židle nebo lehátka potisknout ještě dnes!

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora