Ubrusy a potahy

Ubrusy a potahy

Individuálně potištěné ubrusy a potahy na stoly jsou dekorativními a stylovými prvky jak při eventech, tak při prezentacích nebo veletrzích. Ubrusy a potahy na stoly dodáváme v osvědčených standardních velikostech, nebo v rozměrech na přání. Ubrusy není třeba žehlit, snadno se udržují, jsou odolné a dobře se perou, a proto se hodí i pro časté používání v gastronomii. Obzvlášť stylové atmosféry dosáhnete kombinací potahů na barové stolky a slunečníků v jednotném designu.

› Chcete se dovědět více?

Další informace o produktech!


Potahy na stoly od Vispronet®

Stretchhussen für Stehtische bedruckenS elegantními potahy na stoly od Vispronet® se z Vašeho eventu stane prvotřídní akce. Ať už se rozhodnete pro potahy na klasické stoly, nebo na barové stolky - u nás si můžete vybrat z různých velikostí, provedení i materiálů. Sáhněte po perfektním doplňku pro Váš veletržní stánek, recepci, svatbu nebo jinou oslavu. S individuálně potištěnými potahy na stoly navodíte jedinečnou atmosféru vždy. 

Naše potahy na stoly dokáží proměnit i obyčejné barové stolky a pivní stoly v příjemné a elegantní zázemí, kde se budou Vaši zákazníci a hosté cítit vítáni. Potahy navíc stoly chrání před dalším opotřebením a znečištěním. Potahy na stoly jsou ideálním prvkem originálního eventového vybevaní a jakékoli akci propůjčují šarm a styl. Navíc jsou optimální alternativou ke klasickým ubrusům: perfektně sedí, jsou odolné, nesmekají se, jsou pratelné, nevyžadují žehlení a jejich údržba je velmi snadná. 

 

 

Potahy na stoly v různých provedeních 

Gebundende Hussen für Stehtische bedruckenVaše textilní online tiskárna Vám nabízí potahy na stoly v různých provedeních. Různé tvary potahů na barové stolky zdůrazní sváteční atmosféru Vaší akce.

Na běžné kulaté barové stolky s průměrem desky stolu 70 cm a 80 cm u Vispronet® najdete různé varianty potahů. Buď potahy svázané mašlí, nebo klasické strečové potahy na barové stolky.

Elastické potahy se připevňují na nohy konstrukce stolu a jsou typické svým úzkým vypasovaným vzhledem. Pokud upřednostňujete volnější střih, pak pro Vás máme  potahy na barové stolky svázané mašlíTyto potahy elegantně zakrývají konstrukci stolu volněji a dekorativní mašle navíc působí velmi efektně. Náš tip, jak přitáhnout ještě více pozornosti: Nakombinujte Váš barový stolek s malým slunečníkem ve stejném stylu. Tak vedle elegantně zdobeného barového stolku Vašim zákazníkům a hostům nabídnete i dekorativní ochranu před sluncem. Uvidíte, že se na Vaší letní oslavě, eventu, loučení se svobodou, nebo svatbě z Vašich individuálně potištěných potahů na barové stolky stanou skvělé poutače, které návštěvníkům utkví v paměti.

Potahy na pivní stoly rázem promění běžné pivní stoly ve slavnostní tabuli. Praktické potahy do poloviny od Vispronet® vždy padnou dokonale a navíc zaručí pohodlné sezení i dostatek prostoru pro nohy. Pokud chcete pivní stoly zakrýt úplně, pak se podívejte na naše dlouhé potahy na pivní stoly.

Jednoduše vytvořit vlastní design potahů na pivní lavice - s Visprodesign® to dokážete sami

Textilní potahy na pivní stoly si na www.vispronet.de můžete nechat potisknout Vašimi individuálními motivy. Nemusíte k tomu mít ani žádné grafické znalosti. S naším bezplatným programem Visprodesign® si pomocí několika kliknutí můžete vytvořit Vaše vlastní potahy na stoly - uvidíte, že s námi je to hračka! Díky originálnímu designu Vašich potahů na stoly navodíte jedinečnou atmosféru při oslavě narozenin, svatbě, i městské slavnosti.

Vyberte si z velkého množství designových šablon a clipartů a Vaše oblíbené motivy nakombinujte s vlastními fotografiemi, logy a nápisy. Navrhněte si vzhled Vašich potahů na stoly dle Vašeho vkusu sami. Popusťte uzdu své fantazii a rozhodujte sami o barvách i obrázcích. Pokud Vaše potahy na stoly šikovně sladíte s celkovým konceptem Vaší svatby či jiné akce, uvidíte, že uděláte nezapomenutelný dojem. 

Online objednat potahy na stoly s doručením do druhého dne

lange Tischussen für Biertische gestaltenU nás se můžete sami rozhodnout, jak brzy má k Vám Vaše objednávka dorazit. Pokud máte naspěch, pak pro Vás vedle doručovacích lhůt Standard a Expres máme i službu Overnight -  doručení do druhého dne. Pokud objednaný počet kusů potahů na stoly s personalizovanými motivy nepřekročí určité množství, jsme schopni každou Vaši objednávku odeslat během jediného pracovního dne.

Bezchybná grafická data Vašich potahů na stoly však musí být nahrána na našem serveru do 9.00 hodin dopoledne. Na přání Vám zašleme Vaše individualizované potahy na stoly i na jinou doručovací adresu, nebo jako dílčí dodávky na různé doručovací adresy.

 

 

Lze potisknout potahy na jakékoli stoly? 

Naše potahy na stoly lze používat velmi flexibilně na různé velikosti stolů, a proto s nimi můžete vytvořit jedinečnou atmosféru v jakémkoli prostředí a při nejrůznějších příležitostech. Pokud chcete jako prezentační plochu či stylový bufet použít již opotřebovaný stůl, nebo potáhnout několik různých kusů nábytku a vytvořit z nich jeden celek – s našimi potahy na stoly vytvoříte stylové zázemí efektivním a efektním způsobem vždy. S námi se totiž kreativními designéry Vašich pevných a bezúdržbových potahů stáváte Vy sami. Potahy s tiskem nabízíme v různých standardních velikostech a provedeních, a tak jistě najdete optimální variantu i Vy.

Samozřejmě naše personalizované potahy můžete použít nejen na stoly, ale i na jakýkoli jiný objekt či nábytek. Podívejte se na naše vzorové obrázky a nechte se inspirovat množstvím různých možností. S námi si můžete nechat individuálně potisknout potahy na stoly zcela jednoduše!

Potahy na barové stolky – Jaké jsou nejlepší? 

kurze Tischussen für Biertische gestaltenNa veletrzích a recepcíh už asi každého někdy zaujalo zdánlině nákladné provedení barových stolků, u nichž si lidé připíjejí vybranými nápoji na úspěšný obchod nebo jiné zvláštní příležitosti. Toto vybavení má vždy nádech rafinovanosti a nadčasové elegance. Přitom je zcela prosté, není ani drahé a navíc obyčejným barovým stolkům propůjčuje jedinečný šarm. S potištěnými potahy na stoly od Vispronet® se i Váš příští event může stát exklusivním zážitkem, o kterém budou Vaši přátelé a obchodní partneři mluvit ještě dlouho. Pro běžné barové stolky máme připravené různé varianty provedení. Potahy s mašlí a barevně sladěnou stuhou nenápadně zakrývají konstrukci stolu. Tento tvar připomíná dárkové balení a báječně se hodí na oslavy výročí, narozenin, nebo svatby. Naproti tomu strečové potahy vybavení propůjčují více serióznosti a navíc jsou i obzvlášť praktické. Díky optimálnímu vypnutí strečové potahy na stolech sedí vždy perfektně a nesmekají se. Potahy s Vaší reklamou tudíž skvěle září po celou dobu oslavy.

Na jaké materiály motivy tiskneme?

Na potahy na stoly používáme jedině extrémně odolné polyestery, které lze bez obav používat v interiéru i exteriéru. Můžete si vybrat z variant vzhledu materiálu vysoce lesklého, hedvábně matného nebo matného. Všechny materiály jsou pratelné, nevyžadují žehlení a jsou obtížně hořlavé. Pokud se tedy na stole někdy převrhne svíčka, na rozdíl od klasických bavlněných ubrusů naše potahy nepředstavují žádné nebezpečí požáru. Obroubené spodní strany potahů zamezují roztřepení. Boční strany jsou dle provedení buď uzavřené, nebo částečně otevřené. Stejně jako u všech ostatních produktů z našeho sortimentu i při potisku potahů na stoly pracujeme s ekologickými, světlostálými zářivými barvami, a tak si můžete být jisti, že z Vašeho individuálně navrženého designu motivů či reklamy budete mít radost opravdu dlouho.

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora